Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: zizero   
Дата:   03-05-11 22:28

Canonio, съгласен съм, че е така и не твърдя, че там знаците са кофти. За това и нямах възражения. Пътя е широк, прав и хубав и наистина увлича..
По принцип казах, че на доста места знаците са кофти и няма да си кривя душата, че не винаги съм в ограниченията им. За пример ограничение 60, след което няма знак за край на ограничението. Това е масово по всички пътища.

Но не за това беше темата [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: asahi   
Дата:   03-05-11 22:31

Мамка им на КАТ. Не защото са завишили глобите, а защото на сайта им е старият ЗДП

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: Jim__Beam   
Дата:   03-05-11 22:35

... На влизане в Стара Загора от към морето , ме засекоха ,т.е са ме засекли, със 154 ...... при ограничение 40 ..... щото не спрях , разбира се .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Ама , пущеняците бяха завардили изходите на града , даже ми бяха приготвили пирончета за награда , ако реша да им бягам ... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

.. Два часа ни държаха в жегата .... големи циркове беха ... [smilie18] [smilie18] [smilie18] .... кучето ми щеше да Умре в жегата ... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

... Сега не си позволявам такива волности , ама преди 10 години си бех беснИк голем ... [smilie5] [smilie5]

.. Ако искате , може да ме оплювате малко .... [smilie8] [smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: asahi   
Дата:   03-05-11 22:40

Плю, плю [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: ellisaveta   
Дата:   03-05-11 22:40

Мразя разни пикльовци да обикалят на зиг-заг между колите в три платна без мигач с висока скорост и като порастнат да ми обясняват, че на младини били палави!

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: kkkolelo   
Дата:   03-05-11 22:48

Тц тц тц ай ай, пикльо значи ... тц тц тц https://photo-forum.net/joro/emoticons/1087.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: ellisaveta   
Дата:   03-05-11 22:50

Това беше скромният ми женски принос към темата [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: C41   
Дата:   03-05-11 22:53

Мен, пък ме дразнят некви тьотки в тойотки дето, като пуснат мигача действат на принципа: Чер джиБ е с предимство. [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: otkata   
Дата:   03-05-11 22:53

изобщо не е трябвало да им спираш [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: Jim__Beam   
Дата:   03-05-11 22:54

... Така де , малко да разбуним духовете пуритански ... [smilie5] [smilie5] [smilie5]

... Иначе , много скука в клубъ ... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

... Ай , нема да казвам тогава , че с мотора на стоп палка не съм спирал пък никога .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: ellisaveta   
Дата:   03-05-11 22:57

А най- мразя като спра на пешеходна пътека да дам път на пешеходците и пикльовците зад мен да ме освиркват... всъщност излъгах - това го обожавам [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: jingov   
Дата:   03-05-11 23:15

Най гот е като го видя оня отдадзе,че многу бърза ,да направя так,че да не може ме превари и дремем на сфетофаро,и като многооо позеленее и ме освирка да тръгна...[cool] Важното е не колко бързаш ,а да виждаш с две секунди предварение,демек да знаеш кой и какво е намислил .Гледам да не превишавам с много ,вече 8-9 г не са ме санкционирали,то и проверки не са ми правили,ама е друга тема.
[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: otkata   
Дата:   03-05-11 23:18

то пълно с такива селяни

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: esc   
Дата:   03-05-11 23:26

мдаааа...

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: canonio   
Дата:   03-05-11 23:30

...ужас...

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: Jim__Beam   
Дата:   03-05-11 23:34

https://photo-forum.net/static/forum/2011-05/daaq4230.JPG
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/225597_200271636677360_170288603008997_441769_4315782



Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: otkata   
Дата:   03-05-11 23:35

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: gorbi   
Дата:   03-05-11 23:39

Тва форума бил пълен със светци, дето карат от Варна до София с 80 км/ч... [smilie18]

Дремем ви на знаците и на ограниченията и на тъпите полицаи и глобите им.... Имам над 30 акта, от които 10 съм съборил в съда, 10 съм измислил собствени методи за елиминация и останалите съм преценил че съм си ги заслужил.... Карам абсолютно безопасно в гарада и извън него... Нямам ни една сериозна катастрофа по моя вина, само няколко ламарини на заден ход от спряло положение, то си ми е карма..... Пътищата, знаците и полицаите са ни наакани....
И да ви кажа под секрет... не са опасни добрите шофьори които лавират между другите, а пенсионери, женки и бавноравиващи дебили които са си родени антишофьори..... ;)

да добавя за да се доочерня съвсем ....[smilie18]
За последните два акта ме гониха с пуснати сирени, ехга си кефа беше.... :)))) за несложен колан, ама не им спрях...... Сега ще им съборя и двата акта в съда, защото са неграмотни и са дебили и не могат трите си имена без грешка да напишат 90% от пътните полицаи...........



Публикацията е редактирана (03-05-11 23:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: otkata   
Дата:   03-05-11 23:46

пропусна катилите дет не можеш ги превариш на светофаро [smilie18][smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: logrus   
Дата:   03-05-11 23:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: otkata   
Дата:   03-05-11 23:50

папи си е най-добре. с бензин над 1,50 не кара [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: gorbi   
Дата:   03-05-11 23:54

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Лисаветооооо, като карахме бясно от Езерото към Русето не рева, сега като видиш някой да кара бясно - пикльо бил...... [smilie18] [smilie18]

[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: Jim__Beam   
Дата:   04-05-11 00:00

.. Последният ми акт беше от февруари - вдигна ме чичо паяк до централната автогара , бях спрял за 3 минути , да донеса два куфара от един автобус ....... чух си алармата и докато изтичам , паяко вече тръгваше ..... мамичката им педалска ...

.. Предният акт - 2002-ра година , в Самоков .... за какво ли не се заяждаха долните селяни ..... и все нищо , и накрая видяха , че ми изтекъл прегледа на буса преди 5-6 дена .... и аз не бях забелязал ..... та , вече имаше за какво да се хванат педерасите .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

... Иначе , хич не съм светец - кеш & кери на место ...... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

.. Почти нямам случай кука да ми е отказал пари ..... в повечето случаи те първи почват да си искат .... [smilie21] [smilie21] [smilie21]





Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: asahi   
Дата:   04-05-11 00:06

Ти си нашата гордост!

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: otkata   
Дата:   04-05-11 00:12

не ставай наивен

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.