Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Посъветвайте ме, няма да повярвате .....проблем с....
Автор: zahar4e   
Дата:   05-05-11 18:52

Да, Princess_lia, друга е колата,
сменихме форд за фООРД!Ама милата из тия дупки се почупи.

Абе , Амигулоне, тя бабата [smilie5] сигурно[smilie25] повече [cool] от[smilie21] теб[beer] разбира[smilie18] от[smilie8] коли![smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Посъветвайте ме, няма да повярвате .....проблем с....
Автор: Amigo   
Дата:   05-05-11 19:00

[smilie5] [smilie5] абе кой знае колко дедета е одрусало у форда тва бабе, за кво скърца и дрънка, а [smilie18] [smilie18] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Посъветвайте ме, няма да повярвате .....проблем с....
Автор: djogata   
Дата:   05-05-11 19:08

Мондео са сравнително солидни коли бре. Вярно не са нищо особено, ама са без пари [smilie18]

А на Форд най-развалящият се модел май е Ескорта - от този модел като че ли идва "имиджът" на марката. Може би и Сиера [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Посъветвайте ме, няма да повярвате .....проблем с....
Автор: zahar4e   
Дата:   05-05-11 19:46

Джога, [smilie8] [smilie8] [smilie8] някой могат да карат скъпи коли,
а други...могат да карат!!![smilie5] [smilie5] [smilie5]
Леле, ако те качиме на един Ескорт, кво ли ше го прайш!?[smilie5] [smilie21] [smilie6] [smilie5] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Посъветвайте ме, няма да повярвате .....проблем с....
Автор: djogata   
Дата:   05-05-11 19:55

Zahar4e, споко, имал съм удоволствието да карам Форд преди теб - като гледам горе-долу сме набори, а един полу-умрял Форд Ескорт беше втората кола, която карах, почти веднага след като изкарах книжка [smilie7] [smilie7].

Първата кола, която карах беше Жигули, и да - дори и полуумрял Форд Ескорт е по-добра кола от Жигули. [smilie18]

Така че не се притеснявай - ако ме качиш на Ескорт, ще изпсувам, ще запаля (ако запали) и ще си отпраша накъдето сме решили [cool]

Иначе за Мондеото просто исках да кажа, че може и да не е много луксозна и сигурно се троши повече от японските, но пък в края на краищата е без пари, тоест си заслужава [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Посъветвайте ме, няма да повярвате .....проблем с....
Автор: Amigo   
Дата:   05-05-11 20:07

написа:

> дори и полуумрял
> Форд Ескорт е по-добра кола от Жигули. [smilie18]
>


да бе [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Посъветвайте ме, няма да повярвате .....проблем с....
Автор: zahar4e   
Дата:   05-05-11 21:11

не хапи, Джога [smilie5] [smilie5] [smilie5]
явно толкова си бил влюбен[smitten] в твоя Форд Ескорт[smitten] ,
че за тебе друга марка не съществува и до днес![smilie8] [smilie8] [smilie8]

Какво стана, изостави ли те[smilie25]мръсницата[smilie18] ....по път!?[smilie8] [smilie5] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Посъветвайте ме, няма да повярвате .....проблем с....
Автор: djogata   
Дата:   05-05-11 21:33

Досега два пъти ми се е случвало коли да ни "изоставят" на пътя - и двата пъти бяха руски (а аз бях в ролята на пътник) [cool]

Веднъж пътувахме с дядо ми с неговата УАЗ-ка из Пирин, като на връщане спряхме до мраморната кариера на главният път София - Кулата. Еми, този джип така и не запали - звъннахме на баща ни и той дойде да ни вземе, добре, че до Благоевград е половин час път - ако бяхме закъсали някъде в гората, щеше да има тарзанови истории [smilie18]

Втори път (това беше гадничко) с баща ми караме с жигулката по магистрала "Хемус". Точно в края на магистралата, на Ябланица (този участък със стръмното слизане още не беше пуснат и се минаваше през самият град). Имаше 2-3 дупки на пътя, и минахме през тях с 50. Е, след последната дупка колата просто изтръгна кормилото от ръцете на баща ми и се заби в канавката - счупен болт на носача поради умора на метала. [smilie23]


А за фордовете - мдааам, купих си Форд Фокус и вече 60,000км го карам без да ми прави фасони [cool] (пък оставаше и да прави, взех го почти нов) [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Посъветвайте ме, няма да повярвате .....проблем с....
Автор: Amigo   
Дата:   05-05-11 21:34

аз съм с най-добри спомени от нашите жигулита-лади [smilie5] [smilie5] [cool] [cool] а миналото лято като гледах със стари лади и москвичи по какви каминяци и кози пътеки се катерят, форда знайш ли кога ще го направи това?! [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (05-05-11 21:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Посъветвайте ме, няма да повярвате .....проблем с....
Автор: Bozo   
Дата:   05-05-11 22:02

Решава проблемите


Отговори на това съобщение
 Re: Посъветвайте ме, няма да повярвате .....проблем с....
Автор: zahar4e   
Дата:   05-05-11 22:40

С моето фордче съм закъсвала поне 50 пъти, въртя ключето, не пали, въртя втори път-пак не пали, погаля я по волана и прошепна[smilie8] "Хайде, миличка, моля те запали" и честна дума от третия път палеше[smitten] ...винаги!
Един ден съм се нагласила, наконтила съм се в бяло - закъснявах за среща даже, качвам се в колата, ама тя почва да ръмжи и не иска да запали, така около две-три минути я мъча и изведнъж една групичка, дето бяха ме подминали се връщат, едното момче отваря вратата и вика "слез, слез"...послушах го...избутаха ми колата и ми я запалиха. Аз само мигах на парцали, предложих нещо да почерпя - отказаха ми. Супер свестни хора!


Много си го обичах Форда, но дойде му времето, върнахме го в Надин.
Предния ден падна емблемата, още си я пазя, още ми е мъчно...[smilie21]




Отговори на това съобщение
 Re: Посъветвайте ме, няма да повярвате .....проблем с....
Автор: 2nYo   
Дата:   05-05-11 22:41

Sturzi "F-to, na orda" ! Zaharche, pazi go ot udar v Audi, otzad ! Mnoo strada sh ti pokaza snimki ![smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Посъветвайте ме, няма да повярвате .....проблем с....
Автор: zahar4e   
Дата:   05-05-11 22:43

Ти койо беше??
Аудито или Форда??[smilie18] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Посъветвайте ме, няма да повярвате .....проблем с....
Автор: 2nYo   
Дата:   05-05-11 23:06

Audito ,

Отговори на това съобщение
 Re: Посъветвайте ме, няма да повярвате .....проблем с....
Автор: Amigo   
Дата:   05-05-11 23:08

Захарче, яхвай едно кайенче и остави фордчето за скрап [smilie5] [smilie5] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Посъветвайте ме, няма да повярвате .....проблем с....
Автор: 2nYo   
Дата:   05-05-11 23:13

Zdravo sa mi q npravili , Forda otpred-salata, a na moita-kato se zagledash bronqta maalko razmestena ...

Отговори на това съобщение
 Re: Посъветвайте ме, няма да повярвате .....проблем с....
Автор: djogata   
Дата:   05-05-11 23:17

Значи фордът е по-сигурната кола...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.