Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: ahead   
Дата:   05-05-11 01:35

може да ти се случи някой път да не спазиш някое ограничение, ама чак да тръгнеш и да се хвалиш по форумите колко пъти си пикал на закона и ограниченията си е типична черта на селския тарикат

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: chicken   
Дата:   05-05-11 08:22

gorbi Пич! gorbi Супермен! gorbi Шумахер! gorbi Премиер [smilie24] Абе gorbi направо Чък Норис!
А, той gorbi и пикльо бил. няма си кенеф и пикае на закона.
И ревльо. "Що ме спирате вие като карам с превишена скорост бееее! 1300 километра не ме спряха, що ме спирате вие бееее!"
Боже, прибери си версиите!

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: gorbi   
Дата:   05-05-11 08:58

Дреме ми.... Който иска да си е овца и да го шибат и стрижат, щото дебелите лоени топки всеки ден си сменят законите да са им удобни - ми няма лошо.... Секса дори и на сила си е секс....Аз обаче съм за секс само по любов..))))) Не ме кефи ограничението - не го спазвам.... Светците тук ми през джоба какво ще хленчат, защото обикновено те правят тежките катастрофи...Спазва, спазва... И изведнъж комлексите го натискат и вземе че изпревари, ама нали е дебил - утрепе се..... И после скоростта била висока.... Скоростта друг път.... Тъпака кайто не може да вземе едно адекватно решение на пътя, щото в правилника не пише кащво става пли ситуация..... Живи и здрави... Пък колкото до Шумахер - аз от мноого години не се съзтевам по пътищата.... Напротив... Карам си бавно и си блея по пейзажите. . Ограниченията трябва да си ти в главата.... Иначе полза нема, оФци..... ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: gorbi   
Дата:   05-05-11 09:03

Сори за грешките, ама пиша от телефона. Като стигна до компютър днес ще си ги оправя....;)

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: promis   
Дата:   05-05-11 09:16

защото обикновено те правят тежките катастрофи

В голяма заблуда си, горби. По-скоро такива с мислене като твоето ги правят...

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: gorbi   
Дата:   05-05-11 09:26

В голяма заблуда си promis, по скоро те ги правят... а аз имам толкова километри зад гърба си колкото всички в тая тема взети заедно и умножено по две... И да чукна на дърво - без нито една катастрофа по моя вина... Та при мен са приказки от опит не от висене по форумите...))))

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: tofo   
Дата:   05-05-11 09:32

Абе, влачещ се с 60 по магистралата пенсионер е по-опасен за движението от каращия със 150.[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: promis   
Дата:   05-05-11 09:41

Чудя ви се на аргументите, честно [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: djogata   
Дата:   05-05-11 09:44

Горби, мъж си! [smilie24]

Значи в Австрия, Унгария си караш весело, спокойно (тоест спазваш ограниченията) и после като дойде на родна земя "карах със 70 при разрешено 50 и тия нещастници ме спряха".

Като си толкова мъж, що не караше с 20 над ограничението в Австрия, и като те спрат там куките да им викаш "дебела свиня"? [smilie23] [smilie23]

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: ellisaveta   
Дата:   05-05-11 09:46

Аз искам да ви питам, вие що ги карате тез коли из града, едно колело би ви свършила същата работа, да не говорим че в София движението е такова, е с колело човек би се придвижил по- бързо отколкото с автомобил, отделен е въпросът, че повечето тук сте дебели и имате нужда от спорт.

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: kkkolelo   
Дата:   05-05-11 09:51

Да, Горби е пич, защото и от телефон не пише на шльоковица ... а на някои им трябва закон изглежда, за да пишат на кирилица [smilie3] ... "Свободата, това е осъзнатата необходимост" [smilie3] ...

Не малко от тези ограничения са силно превантивни, щото някой бил карал там веднъж със 100, да се каже пред "възмутената общественост" че сме взели мерки и дай сега всички скоро и с 30 ще караме ...

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: chicken   
Дата:   05-05-11 10:32

Да, Горби е пич, защото и от телефон не пише на шльоковица

То пък на телефона ако нямаш кирилица.... Голямата работа. Ама щом е пич.

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: asahi   
Дата:   05-05-11 10:34

Абе пич е и без телефон, ама що така се набира ми не е ясно.

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: promis   
Дата:   05-05-11 10:37

Щото има 10 милиона километра зад гърба си [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: chicken   
Дата:   05-05-11 10:39

Само! Че къде е тръгнал???

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: tofo   
Дата:   05-05-11 10:49

Абе, няма произшествие заради превишена скорост. Има заради несъобрразена...[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: kkkolelo   
Дата:   05-05-11 11:28

Да бе, който не го познава ще си каже луд, безрасъден и надменен ... просто ако е спазвал малоумни и неадекватни ограничени е нямало да му стигне времето да пропътува км, които е минал [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: XiZoR   
Дата:   05-05-11 12:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: CanoniO   
Дата:   05-05-11 12:03

Ице, да не са извадили някой клонинг на Хитлер в Испания ве?[smilie18] [smilie18] [smilie18]
На испанците хем им се пуши, хем им се кара[smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (05-05-11 12:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: XiZoR   
Дата:   05-05-11 12:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: gorbi   
Дата:   05-05-11 13:54

Ицо тва ми беше бързия период... Отдавна не карам така.... Още бях на половината си километри тогава и не бях видял достатъчно размазани колеги.... Сега, особено ако не бързам - рядко вдигам над 80 даже и на прекрасни прави отсечки.... Ама темата е за друго.... Как да спазваме всички смотани знаци и ограничения така, че да ни канонизират след като си отидем в дълбока стараст от естествена света смърт....))))

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: promis   
Дата:   05-05-11 14:19

gorbi, все ми се струва, че става дума не за живота на шофьорите-камикадзета, а за онези другите, които си отиват млади покрай тях...

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: asahi   
Дата:   05-05-11 23:53

Промени в Закона за пътищата

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: djogata   
Дата:   05-05-11 23:59

Ксизоре, може и заради шума да намаляват скоростите по магистралите.

Тук (Дания) примерно ограничението не зависи от това колко е права магистралата, ами колко близо е до населени места, и така варира ограничението - вътре в градовете 90, в покрайнините 110, и далече от населени места - 130. Така се ограничава шума в населените места.

Същото е и в Германия, ограничения няма, но примерно около Берлин има зони, където вечер (от 10 до 6 сутринта) е разрешено да се движиш с максимум 120км/ч. Отделно на места заради засиленият трафик имат ограничение 130, но това е друга бира.

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: asahi   
Дата:   06-05-11 00:06

Испания намали максималната скорост по магистралите от 120км/ч на 110км/ч заради кризата


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.