Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Декларация за безработни.
Автор: asahi   
Дата:   02-05-11 19:43

Убуу де, разбрахме го специалистът. Ама що Нушето се набута с 8 кинта горница не ми стана ясно - при такова професионално обкръжение не е допустимо, някак си.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: Императорът.   
Дата:   02-05-11 19:45

Щото е щедра и снизходителна към правителството - за разлика от мене. Ще се постарая да я превъзпитам. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: asahi   
Дата:   02-05-11 19:48

Досега щом не си успял ще трябва да бъдеш адски убедителен.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: Nushenceto   
Дата:   02-05-11 19:49

умряла съм им за 8те лева,хайде сега къде не се отишли...Митко си е Митко и хич да не се опитва да ме превъзпитава...Асахи ще ти кажа,защо съм ги надвнесъла,защото съм ги плащала на всяко тримесечие,а не както правят повечето хора на веднъж,но за до година ще си ги внеса всичките на веднъж,за да не стават такива гафове.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: Императорът.   
Дата:   02-05-11 19:51

...значи имало е ефект... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: asahi   
Дата:   02-05-11 19:51

Убуу, щом казваш. Ама все пак питай спеца, щото при четвъртото плащане можеше да си изравниш данъкът.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: Nushenceto   
Дата:   02-05-11 19:56

е сигурно си прав,аз не ги разбирам така нещата както ти [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: ixus   
Дата:   02-05-11 20:10

Какво става тука [smilie10] [smilie10] [smilie10] ?Добре ,че е форума да се информирам.Правилно ли съм разбрал ,че като безработен от 1992 г.,без фирма и без една стотинка доход ,трябва да попълвам данъчна декларация и че ако не го направя ще ме глобят 500лв.?А срока до кога е?

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: asahi   
Дата:   02-05-11 20:15

Не си разбрал, споко.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: Императорът.   
Дата:   02-05-11 20:34

Иксусов - наистина ли си безработен от ДЕВЕТНАДЕСЕТ ГОДИНИ ?!? [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: klez   
Дата:   02-05-11 20:38

може би просто се е изнесъл в чужбина човека... ама да верно че ако си в чужбина и не подадеш декларация ше те глобят :) Яко

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: gogo   
Дата:   02-05-11 20:43

МАМКА ИМ ЖУРНАЛИСТИЧЕСКА !!!!

ЛУД ме направиха днес!!!

НИКЪДЕ в ЗДДФЛ няма текст, който да кара хора на трудов договор да подават ГДД. НО ако питаш в НАП казват: подавайте! [smilie9]

Годишно изравняване на доходите НЯМА от бая време. Имаме си ПЛОСЪК данък. Идеята е НЕ при колко работодателя си работил ПРЕЗ годината, а при колко работиш КЪМ 31.12. Което е РАЗЛИЧНО!!! [smilie9]

Бахти!! Ако имах кинти щях да ги съдя тия от БТВ-то!!! [smilie9] [smilie9] [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: Императорът.   
Дата:   02-05-11 20:52

Един от професионалните счетоводители - колеги във ФФ ми обясни току-що как стоят нещата при мен, за което благодаря му - бил съм прав - ще си снеса данъкът впоследствие с лихвите - нещо което приемам доброволно. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: tziko   
Дата:   02-05-11 21:06

asahi, баркода е за някви декларации дето се попълват онлаин и се разпечатват после да се занесат в НАП и там вместо да ги обработват, просто сканират баркода, може и да съм в грешка не съм ползвал такива(все пак аз съм любител [smilie18] ).

gogo, за журналистите съм съгласен, че са крайно неадекватни и безполезни[smilie24]



Публикацията е редактирана (02-05-11 21:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: dimi2007   
Дата:   02-05-11 21:06

Автор: gogo
Дата: 02-05-11 20:43

МАМКА ИМ ЖУРНАЛИСТИЧЕСКА !!!!

ЛУД ме направиха днес!!!

НИКЪДЕ в ЗДДФЛ няма текст, който да кара хора на трудов договор да подават ГДД. НО ако питаш в НАП казват: подавайте!
---------


Напротив, чл 52 ал 1 т 1 показва КОИ точно работещи по трудов договор са освободени - останалите - не.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: gogo   
Дата:   02-05-11 21:20

Дими, [smilie5] Това са 80/90% от хората!

Днес по ТВ-то НЕ казаха това!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: dimi2007   
Дата:   02-05-11 21:24

Гого, съжалявам, ма не знаех за ТВ-то.


Наздраве !




Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: asahi   
Дата:   02-05-11 21:46

Абе вие откога учите законите от телевизията? Компютри имате, интернет, Гугъл, специализирани форуми, бг-мама ако съвсем закъсате...

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: georgi969   
Дата:   02-05-11 21:52

ха, в Бг мама помагат доста.Поне обясняват достъпно, и говорят от собствен опит.
Относно леснотата на подаването на тези декларации-ми ако работиш извън градът, в производство с непрекъснат цикъл, и повечето хора, да кажем 80% трябва да подадът такава декларация не е толова лесно и не става за 20 минути с отпечатването и пликоването.
на мене не ми се наложи да подавам, щото към 31.12 съм бил на трудов договор.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: asahi   
Дата:   02-05-11 22:00

За сметка на това пък имаш 4 месеца да го свършиш. Даже не се изисква да го правиш лично.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: georgi969   
Дата:   02-05-11 22:09

Стига да знаеш.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: klez   
Дата:   02-05-11 22:22

gogo, абе и аз днес таман като четох на сайта на нап си виках 'абе тва не може ли да го тълкуваш че тряа работиш за 2ма едновременно към 31.12.2010 и да са прайш на ударен' щот точно така го пише... ама и аз не знам вече ;)на кво да вярвам и на кво не

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: asahi   
Дата:   02-05-11 22:25

Ignorantia juris nocet, ingnoratio facti non nocet – незнанието на закона не оправдава.

Ignorantia non est argumentum – незнанието не е довод.



Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: georgi969   
Дата:   02-05-11 22:40

абре, асахи, хора които нре могат сами да си попълнят молба за отпуска какда ти знаят всичките закони смислени безмислени които бълва гениалната ни администрация?
Колко по-лесно би било, ако на тези хора им бяха казали при подаването на документите в бюрото по труда или в НОИ:така и така до 1 май трябва да подадете декларация едиси каква.
Елементарно и нищо не струващо.
Ама не-администрациатя в Бг е за това да ти създава трудности.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: asahi   
Дата:   02-05-11 22:49

Предложи го на депутата, който те представлява в Парламента. Идеята е добра [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.