Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Някой би ли ми препоръчал фирма за работа в чужбина
Автор: ivodam   
Дата:   03-05-11 13:51

CanoniO: Само правилата са различни.

Че това малко ли е!?!? На повечето хора тука им писна точно най-вече от липсата на правила, не от разлика, а от липса, схващаш ли?


Това с потребителската кошница също ти е много съмнителна теза, съветвам те да не настояваш много-много по този въпрос, защото има елементарни статистики.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой би ли ми препоръчал фирма за работа в чужбина
Автор: CanoniO   
Дата:   03-05-11 14:04

За кошницата не настоявам изобщо. Аз съм я пробвал и в БГ и в Щатите и в Англия, имам си теза и няма да ви занимавам. Истината е, че заплатата ми не е била като за емигрант, така че само от наблюдения върху другите ми е тезата...


Едно от най-гнусните неща е да делиш квартира с някого. За мен е нехигиенично и унизително и не бих го правил навън, колкото и да съм гладен в БГ.
И не знам как ще оцеляваш в Австрия с едни 1600-1800 евро заплата примерно. Спомена, че имаш някаква приятелка, дето работи там, това наистина би ти помогнало да живееш като бял човек....



Публикацията е редактирана (03-05-11 14:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Някой би ли ми препоръчал фирма за работа в чужбина
Автор: Myth   
Дата:   03-05-11 14:19

И не знам как ще оцеляваш в Австрия с едни 1600-1800 евро заплата примерно.

Ами при всички положения по-добре от колкото тук с 300-400 евро.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой би ли ми препоръчал фирма за работа в чужбина
Автор: CanoniO   
Дата:   03-05-11 14:48

ОК[smilie3]


Ето предната тема, да не пишем едни и същи глупости всеки път:

Здравейте бихте ли ми препоръчали сериозна фирма за работа в чужбина


Отговори на това съобщение
 Re: Някой би ли ми препоръчал фирма за работа в чужбина
Автор: danvan16   
Дата:   03-05-11 14:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой би ли ми препоръчал фирма за работа в чужбина
Автор: ivodam   
Дата:   03-05-11 15:46

CanoniO: Пак ли ше я бистриме горката Австрия, аман. Добре, пак обяснявам, оставям приятелката ми настани, че е вече втръснала на всички.
Познавам младо семейство, българи, момичето завърши тук МИО и втора специалност финанси. Не е работила един ден в БГ, заяви, че няма намерение да стои тука, въпреки че й предлагаха 1500 лв начална заплата в една банка. Във Виена я взеха почти веднага също в банка, аз превеждах на баща й първия й трудов договор - видял съм го с очите си - началната заплата беше 2880 евра. Приятелят й отиде скоро след това при нея, и също бързо си намери работа - той е строителен инженер и нещо там проверява по строежите каква степен на противоземетръсна защита е осигурена. Двамата заедно сега вече получават над 6000 евра месечно, дадоха им ипотечен кредит, та си взеха апартамент, и т.н.
Стига с глупостите, наистина.
Е, синът на приятелката ми пък учи в момента в Холандия, в Хага, и дели една къща с три момичета - нормално е за студент деленето, изобщо не се оплаква пичът, да ти кажа право. [smilie18]


[smilie7]



Публикацията е редактирана (03-05-11 15:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Някой би ли ми препоръчал фирма за работа в чужбина
Автор: CanoniO   
Дата:   03-05-11 16:09

Не знам човече...
на много малко хора, прясно завършили мио, им предлагат 1500 лева стартово от банка в БГ...
Има нещо в цялата тази работа, но както и да е, щом този случай го считаш за нормален средностатистически - ОК. Поне някой с мио е намерил добра работа в БГ после... 1500 кинта не са малко пари. На мен като на връзкарска работа ми изглежда....

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.