Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Декларация за безработни.
Автор: Императорът.   
Дата:   01-05-11 20:22

Георги - това са пълни глупости. В районът където живея има много незаконни строежи - ама тях "странно" защо дивакът Плевнелиев не ги забелязва.


Колко незаконни хотела по морето на "наши хора" и колко незаконни гета - генератори на мръсотия и престъпност са съборени?

То на обикновеният и беззащитен бял човечец е много лесно да му бутнеш къщицата и после да се правиш на герой.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: georgi969   
Дата:   01-05-11 20:23

да бе безащитни.

Събарят и вилата на сочен за наркобос в Ченгене скеле


Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: Императорът.   
Дата:   01-05-11 20:27

А кога ще съборят тия, дето ти рекох?

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: georgi969   
Дата:   01-05-11 20:36

е, ти искаш всичко наведнъж.законът дава възможност за обжалвания,за протакания и такйа нататък.Ако съдът реши че някоя сграда е законна(за каквито случай знам) батко ти Бойко нищо не може да направи.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: netLady   
Дата:   01-05-11 20:39

Те това определение ми е много неясно "сочен за наркобос". Ако пресата/не агенция ЕЖК/ го сочи - трябва да има доказателства, които да предаде в полицията и не да е сочен, а осъден и имота конфискуван. Ако полицията знае и го прикрива е друго престъпление. От друга страна, тоя, ако няма нищо общо с разпространение на дрога - що търпи да го злепоставят?![smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: asahi   
Дата:   01-05-11 20:56

"Автор: netLady
Дата: 01-05-11 20:10

Изчислено е, че общия приход за държавата от безработните ще е някъде към 2000лв., а парите, които ще похарчи бюджетът по тая операция ще са многократно повече. И при събирането на данъци, Асахи, не бива да се подхожда безмисловно."

Обоснови това си твърдение, моля.

Този закон, дето безработните ще подават декларация, зачера ли е излезнал?

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: Императорът.   
Дата:   01-05-11 21:00

Нетлейди - нали знаеш, че при тая власт си ВИНОВЕН до доказване на противното, или "върви доказвай, че нямаш сестра".

Така скоро един момък бе зверски бит от ушевите посред нощ на пъпът на София - просто защото "бил с дълга коса и се оглеждал подозрително докато си търсел такси" - според обяснението на самият ушев началник.

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: georgi969   
Дата:   01-05-11 21:14

Да Митко.Момъкът така казва.Полицаите друго казаха.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: Императорът.   
Дата:   01-05-11 21:23

Не - цитатът който ти казах е от ушевият началник. Свидетелите потвърждават думите на момъкът. Ушевите лъжат, че си бил разбил очото, падайки НЯКОЛКО ПЪТИ по очи на асфалтът. Чудно как се посинява очо, включително във вътрешната част на орбитата от падане на равна повърхност? Може да си разбиеш цифката, да си разцепиш веждата, но това си беше синина от удар с тупаник.

Всеизвестно е, че в огромната си част ушевите са тъпи, което значи, че дори не могат да лъжат като хората. Същото и след мачът Левски - ЦСКА, когато имаше зверски, почти до смърт пребит фен от същите тия униформени бандити, а те излъгаха, че бил паднал от оградата на стадионът... при положение, че цяла България видя по телевизията как го сваляха с носилка от същата тая ограда... явно след падането, както е бил в безсъзнание, пак се е качил горе, за да го свалят оттам.

И колиба, струпана на чужда земя, без план, често пъти и на земеделска земя не в регулация не може да е законна. Просто няма как.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: georgi969   
Дата:   01-05-11 21:27

Ушевите били тъпи.Обобщаваш, а по принцип това е тъпо.
Обикновенният полицай е мачкан от системата и от мнението на такива като тебе.Как смяташ че едно обикновенно ченге може да си върши работата, при положение , че политическото ръководство е корумпирано?

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: asahi   
Дата:   01-05-11 21:29

Обикновения ушев не е по-тъп от импето, забелязва.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: Императорът.   
Дата:   01-05-11 21:33

Георги - в случаят никой не им е заповядал "вървете намерете някое метълче с дълга коса и го набийте".

Оправданията са излишни - полицаите се свободни граждани, а не роби, щом ги мачкат и ги принуждават да вършат непочтени неща и да нарушават законите - да напуснат.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: asahi   
Дата:   01-05-11 21:33

Грешка. Полицаите не са свободни граждани.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: Императорът.   
Дата:   01-05-11 21:35

И не могат да подадат оставка и напуснат полицията?

И откога така?

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: georgi969   
Дата:   01-05-11 21:38

Митко, вие като мамите хората, ти как се чустваш?[smilie7]
Напускаш ли системата на застрахователите?

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: asahi   
Дата:   01-05-11 21:39

Могат, но не емоционално, както ти си представяш.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: Императорът.   
Дата:   01-05-11 21:42

Георги - аз не зная някого да сме измамили.... да не говорим че е чудно как хората в нормалният свят средно по три пъти в животът си се връзват на нас "измамниците".


Знам Асахи - при тях не играе емоцията, а нещо друго. Затова и стачкуват единствено за пари. За пари и майките си ще бият с палките.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: georgi969   
Дата:   01-05-11 21:43

Миткооо, в нормалния свят и засрахователите са нормални.Не са като тукашните.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: asahi   
Дата:   01-05-11 21:47

Импе, като срещнеш полицай пак ли си толкова отворен? Май тук си избиваш комплексите, а в реалния живот си по-мек от диария.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: Императорът.   
Дата:   01-05-11 21:50

Ами аз досега не съм срещнал измамен от човекозастрахователи. Дори напротив - за тези, които са ми са се оплаквали, след един лек разпит понякога откривам, че всъщност те са се опитали да измамят застрахователя.
Като една жена, дето ми се оплака, че нейн колега имал човекозастраховка в Алианц, пукнал, а те не му платили... като я разпитах, каза, че той имал сериозно заболяване на сърцето, но бил "забравил" да го упомене в здравният въпросник и пукнал именно от сърце. Та кой е измамникът в случаят? Алианц спокойно биха могли да го съдят, ако не беше пукнал.

Друга пък мърмореше (пак от Алианц) че имала покритие за заболяване, а те не и платили, когато... забременяла...


Та такива работи...

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: georgi969   
Дата:   01-05-11 21:52

по-добре да замълча......

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: Императорът.   
Дата:   01-05-11 22:11

Ми ако нямаш какво да кажеш, това е правилен ход.


Асахи - чудно защо към мене ушевите не са толкова отворени, колкото към метълчето с дългата коса, а вместо да ме бият, се обръщат с "Моля, господине..." Дали не е защото ходя с костюм?

И аз, а и всички ние имаме пълното право да сме "отворени", защото ние сме техни работодатели. Ние, които плащаме данъци, храним тях и семействата им, ние, а не дупетати, "роми" и прочее паразити.

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: georgi969   
Дата:   01-05-11 22:15

не че няма какво да кажа....[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: netLady   
Дата:   01-05-11 22:17

Asahi написа:

> "Автор: netLady
> Дата: 01-05-11 20:10
>
> Изчислено е, че общия приход за държавата от безработните ще е
> някъде към 2000лв., а парите, които ще похарчи бюджетът по тая
> операция ще са многократно повече. И при събирането на данъци,
> Асахи, не бива да се подхожда безмисловно."
>
> Обоснови това си твърдение, моля.


Асахи, твъдението е на зам.шефа на НАП. Звънни му да ти го обоснове. Иначе по новините на канал 1 я показаха обосновката в цифри.
edit: с две думи човека каза - ми тъпо е, ама за ссега е така.



Публикацията е редактирана (01-05-11 22:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Декларация за безработни.
Автор: Императорът.   
Дата:   01-05-11 22:18

Ами кажи де...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.