Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: aquarius   
Дата:   29-04-11 22:50

Вълнува Ми съ!!!!

Нямам думи........... на къде вървим .......чак се плаша......


Дано не доживея такъв представител на човешката раса да управлява НъРъБъ, че то май нема оттърване!!! [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: Amigo   
Дата:   29-04-11 22:57

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: Amigo   
Дата:   29-04-11 23:03

много яко интревю [smilie18] [smilie18] [smilie18] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: sauron69   
Дата:   29-04-11 23:18

Малииии, многу лош чиляк този принц Чарлз бе, не дал апартаментче на бай мангал [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   29-04-11 23:26

абе такава е житейската философия на бай мангау - все някой трябва да му дава [smilie25] [smilie25]



Публикацията е редактирана (29-04-11 23:27)

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: Veronique   
Дата:   29-04-11 23:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: Amigo   
Дата:   29-04-11 23:43

аха, ще ги оправдаваме ли [smilie8] [smilie25] [smilie25]

ромката, която от няколко години се прехранва с джебчийство.

„Много от циганските родове не смятат измъкването на портфейли за престъпление. То е майсторство. И в нашата рода е така. За добре обучена снаха, която може да краде, се плаща откуп. Ние му викаме „баба ак”. Колкото по-сръчна е булката, по-бяла и по-опитна, толкова „баба ак”-ът е по голям. Стигат десетки хиляди евро”, казва циганката с неприкрита усмивка. В този момент телефонът й прозвънява и тя заедно с придружителя ни изоставя с молбата да не напишем някоя глупост за нея или да я натопим в полицията.
[smilie23]

такива само в трудови лагери [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: asahi   
Дата:   29-04-11 23:47

Въпреки всичко "Сега вече семейството не живее толкова бедно, и двамата работят. Вълчо сподели откровено пред камерата, че работи като нелегално такси - превозва роднините си и от това се издържа."

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Veronique   
Дата:   29-04-11 23:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: Amigo   
Дата:   29-04-11 23:50

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: aquarius   
Дата:   29-04-11 23:51

Рядко пиша и по принцип съм доста толерантен, но някак си такива неща минават под формата на някаква шега. Да се посмеем за нечия друга сметка, журналята да запълнят малко ефирно време, политиците да изхабят две тропичекси гори хартия да се напредварват да реват, че нещо трябва да се направи, без да поемат отговорност, но тази суттрин се замислих и си представих какво би било след 50 години....и доста се уплаших [smilie8]

За това пунсах темата- да се замислим не да се смеем....не че не е смешно де [cool] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: canonio   
Дата:   29-04-11 23:53

Когато човека ви казва, че кара нелегално такси, дори и за миг не му вярвайте , че кара роднините си[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Тоя не е от софийско ама, много мангал кара нелегално такси в София. Защо е лесно и защо е само в София - хабер си нямам[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: Veronique   
Дата:   29-04-11 23:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: Amigo   
Дата:   30-04-11 00:01

никакво плюене няма, а констатации... проблемът е ясен, но разрешаване няма... [cool] [cool] разчитаме на 2012 [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: aquarius   
Дата:   30-04-11 00:06

От доста време се чудя какво би могло да се направи по въпроса, от простосмъртните неовластени хора, изключая безплодни протести, и безбрежни дитирамби за семейството сапуните и т.н.

И не мога да стигна да някакъв смислен извод..... и за това пуснах тази тема


Абе ай лека - утре ще продължаваме.[smilie24]





Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: the_shooter   
Дата:   30-04-11 00:06

Егати стиснатият принц, да им беше помогнал с някой апартамент или поне с малку финанс! Щяха и малкия Уилям да кръстят, ма на сега Даяна стана Евгения!


Автор: Veronique
Дата: 29-04-11 23:40

"Липса на възпитание, култура, ценностна система, себеусещане, че си в общество, представи за света, които са ирационални в нормалната действителност. Това са тези хора."

То щото е много рационално да дойдеш на посещение в България и да отидеш на циганска сватба, освен ако не се подиграваш с домакините си!


Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: Veronique   
Дата:   30-04-11 00:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: Amigo   
Дата:   30-04-11 00:12

ми да седна и да се тръшкам ли [smilie5] [smilie5] историята се повтаря, но човеците поука не си взимат [smilie25] [smilie25] а пореден край на човешката цивилизация така или иначе ще има [cool] [cool] ако изобщо това можем да го наремеч цивилизация [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: Veronique   
Дата:   30-04-11 00:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: Veronique   
Дата:   30-04-11 00:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: the_shooter   
Дата:   30-04-11 00:22

Шегуваш се петъчно нали! Хванах те![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: Amigo   
Дата:   30-04-11 00:26

няма нищо и не се притеснявай, някои неща трудно се разбират [smilie5] [smilie5] аз съм си направил изводите за света, цинични или не [smilie8] [smilie6] [smilie6] човек на 20 г едно вижда, а след още 20 - друго [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: asahi   
Дата:   30-04-11 00:27

Амигото докато не почне да отглежда дете ич да не се вяска по такива теми, викам. Циганинът Живко не го чух да мрънк акато нашия хомеопат.

Как се кара нелегално такси в Столипиново? Там не всеки им акола, но му се налага да се вози. Паркирва си Живко таралясника пред магазина за вестници и си чака клиенти. Идват семейство с чаветата и искат да ги откара до еди-къде си. Пазарят се, качва ги и ги кара. После се връща. Може и по телефона да го викнат. Таксиметър и касов апарат му не требват, даже жълтият цвят е излишен. Така се кара такси в общността.

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: Amigo   
Дата:   30-04-11 00:30

асахи, знам такива, които са отгледали деца и са пълни боклуци [smilie25] [smilie25] ама ти да си кажеш де [smilie5] [smilie5] оправдание за гяволъка и паразитизма за мене няма, хау [smilie25] [smilie25] вие се правете на гуманисти колкото искате [cool] [cool] а простотията и човешката глупост никога няма да свършат [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: Veronique   
Дата:   30-04-11 00:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jino   
Дата:   30-04-11 09:32

[smilie5] Ама верно принца е трябвало да им подари нещо.
На сватба ходи ли се без подарък.

[smilie23]
мноо важно принц ,след 30-40 години и мангала и принца ще са торба кокали.



Публикацията е редактирана (30-04-11 09:35)

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: mun4o   
Дата:   30-04-11 11:05

а простотията и човешката глупост никога няма да свършат [smilie5] [smilie5]

Къв е тоз песимизъм?
21.12.2012.[smitten]


Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: gogo   
Дата:   30-04-11 13:48

Много често в офиса влизат всякакви... Едни искат за саката жена други за дете болно от паралич... свят широк - хора разни. Човешката мъка и тя край няма!

На всички предлагам следната оферта: Пич/Моме, ще ти дам 2/5 лв. колкото искаш, не ти искам картичката, НО измий офиса! (10кв.м.). До сега нямам случай някой да се е навил !!! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Като Баща ми беше майка" или една история защо Даяна е станала Евгения....
Автор: princess_Lia   
Дата:   30-04-11 13:57

Абе детето се казва Евегния, не Евгения.

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.