Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Социален експеримент на бТВ
Автор: elrisha   
Дата:   29-04-11 22:02

Малко тъпо е да преекспонирате собствените си страхове върху децата.
И аз да попитам - ако детето ти е гей,по-малко ли ще го обичаш?
Отговаряш с "НЕ",но силно се съмнявам в искреността ти,съдейки по останалите думи..

"Третият пол" съществува откак има хора,какво толкова са ви набили в главите не знам,ама по едно време се говореше,че ако маструбираш,ще ти падне пишката,ама не съм чула за такива случаи.[smilie8]

По въпроса за колко му е голям на българина,колко може и т.н. мен лично не са ме питали,но няма как да сравнявам като нямам много опит с иностранци.Иначе българина..бива.Някои повече ги бива,други по-малко..нормално.


Отговори на това съобщение
 Re: Социален експеримент на бТВ
Автор: hemilio   
Дата:   29-04-11 22:03

аз пък се чудя как може толкова много да се мрази в тая държава бе(хейтъри на всяква тематика) все някой мрази нещо, толкова отрицателна енергия на дали има събрана на толкова малко място някъде другаде по света-замислете се хора-не може ли просто да кажем не ми пука или не ми пречат ами само идиотски реплики. нищо чудно,че сме най тъжното място за живеене!


Отговори на това съобщение
 Re: Социален експеримент на бТВ
Автор: serjy   
Дата:   29-04-11 22:21

важно е да не ти пука от нищо, повечко тревица или там до което ниво си стигнал и всичко е ОК - вечно щастие [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.