Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Защо трябваше да сменяме личните карти с нови?
Автор: georgi969   
Дата:   05-05-11 18:45

100

Отговори на това съобщение
 Re: Защо трябваше да сменяме личните карти с нови?
Автор: Gruyu   
Дата:   05-05-11 18:48

.....щото одъртяваме и касиерките в банките не могат ни разпозна по суратите, ако са преди 20 годин.......а ако някой ми погаси кредита вместо мен няма да го съдя ...обещавам

Отговори на това съобщение
 Re: Защо трябваше да сменяме личните карти с нови?
Автор: arce   
Дата:   06-05-11 12:38

ПИЛЕ, аз МАХ си го познавам много добре и недей да ме противопоставяш.Аватара с маймуната е за ТЕБ [smilie3] , А ти на МАХа с бялата глава, на малкия пръст вода не можеш да сложиш.....

Отговори на това съобщение
 Re: Защо трябваше да сменяме личните карти с нови?
Автор: asahi   
Дата:   06-05-11 17:51

Като го познаваш иди при него да ти разясни кога изискванията на чл.9 ал.2 отпадат.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо трябваше да сменяме личните карти с нови?
Автор: arce   
Дата:   07-05-11 11:45

Изготвянето на снимките в полицията не променя факта , че те трябва да се изпълняват от фотографи...
2) Снимките за българските лични документи се изготвят от фотографи, регистрирани по Търговския закон или по законодателството на държава - членка на Европейския съюз (ЕС), или на друга държава - страна по Споразумението за Европейското икономическо пространство (ЕИП), запознати с изискванията към тях,
И коя от лелките и каките зад гишето е фотографа.....

Отговори на това съобщение
 Re: Защо трябваше да сменяме личните карти с нови?
Автор: asahi   
Дата:   07-05-11 11:52

Разбрахме, че не си го разбрал. Тук явно никой няма да се наеме да ти го обясни. Потърси някой сред своите познати с по-работещо логическо мислене - Макс-1, друг.

Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Защо трябваше да сменяме личните карти с нови?
Автор: n1x0n   
Дата:   07-05-11 11:57

И коя от лелките и каките зад гишето е фотографа...

А коя недоучена кака на минимална заплата във фотоателието, щракаща със сапунерка и кадрираща като с гъза си, е фотографа? [smilie8]

Защото аз фотограф в ателие за портретни снимки не съм срещал откакто Боровинката спря да работи в Байонет. Има-няма 10-тина години.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо трябваше да сменяме личните карти с нови?
Автор: max-1   
Дата:   07-05-11 13:16

Тук взе да става забавно....Сякаш не е фотографски форум, а бирено-пилешки! И всеки в хор обяснява колко НЕ полезни са фотографите....Какво ви става,А ?

Отговори на това съобщение
 Re: Защо трябваше да сменяме личните карти с нови?
Автор: asahi   
Дата:   07-05-11 13:44

Горчив житейски опи, Макс-1. "Фотографите" в снимането за документи наистина се оказаха неполезни, даже вредни. Ти самият имаш поне 2-ма познати, които са снимали за документи, но със слаби или никакви фотографски познания и умения.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо трябваше да сменяме личните карти с нови?
Автор: max-1   
Дата:   07-05-11 15:35

asahi ....много фотографи ме познават и ме уважават....Не точно 2 [smilie5] И не мисля , че е горчив [smilie5]...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо трябваше да сменяме личните карти с нови?
Автор: max-1   
Дата:   07-05-11 15:40

Странно,че се заяждаш с мен и ми оставаш горчив превкус на евтина,развалена бира...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо трябваше да сменяме личните карти с нови?
Автор: asahi   
Дата:   07-05-11 20:27

Прочети внимателно поста ми и открий смисъла. Хич не се заяждам с теб и не става въпрос за теб. Ако пиша сложно казвай - ще се поправя.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо трябваше да сменяме личните карти с нови?
Автор: chicken   
Дата:   08-05-11 14:37

Асахи е писал достатъчно, arce не го разбрах какво се опита да каже. Каква вода и защо трябва да слагам? Това, че някой е добър фотограв означава ли, че той автоматично е експерт по всеки въпрос и начина по който той интерпретира нещата е правилния. И това, че някой е добър фотограф прави ли го по-голяма работа от друг, който не е добър фотограф? Дори и да харесвам фотографията и да уважавам добрите фотографи не ги подтавям на пиедестал. Във всичко останало за мен са най-обикновенни хора. Със всички последствия от това

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.