Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: diandimov   
Дата:   29-04-11 11:19

Виж какво, не ми излизай с това че света свършва, всичко е замърсено и е ГМО, че петрола свършва, и че образованите хора може и да знаят що е то свобода, но децата ни няма да знаят това, със сигурност.

Всичко ми заприличва на постовете на различни хора от един си същи кръжок!

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: svetul4o   
Дата:   29-04-11 11:22

А с какво да ти излизам? Кое от по-горе написаните неща от теб не е вярно няма да се случи?



Публикацията е редактирана (29-04-11 11:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   29-04-11 11:22

Добре бе, светулчо, дай определение за свобода.

На мен конкретната идея със записа на айфона ми е полезна и ми харесва. Знам къде съм ходил, ако стане нещо могат да ме намерят, да ми помогнат, мога да го използвам да знам къде са любимите ми хора, детето още ли е в училище или се е прибрало без да му звънкам по време на час и т.н. Ако ми откраднат телефона ще знам и къде се намира и шанса да си го върна ще е по голям и т.н.

Това е едностранен поток от информация, който НЕ променя твоята свобода, но вътрешно в съзнанието на много хора действа комплекса, който го кара да бъде гузен заради природата на неговата личност. Димов хубаво го написа вчера...

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: svetul4o   
Дата:   29-04-11 11:30

Navy нямам време в момента, но определено няма много общо с "готината" функцийка на айфона ти. Довечера може да продължим.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   29-04-11 11:44

Авно и ти самият не знаеш какво искаш и за какво се бориш, но следваш 'общият припев' [smilie7]

Отрицанието и неконкретният спор винаги са ме карали да подхождам несериозно към събеседника, нищо лично [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vector   
Дата:   29-04-11 15:05

Това е едностранен поток от информация, който НЕ променя твоята свобода, но вътрешно в съзнанието на много хора действа комплекса, който го кара да бъде гузен заради природата на неговата личност. Димов хубаво го написа вчера...

Че кой е казал че я променя бре Нейви!? Попрехвърлих темата набързо и като че ли никъде не видях някой да твърди че тия записи НЕПРЕМЕННО ще ти променят съдбата. Идеята е че има ВЪЗМОЖНОСТ да ти променят съдбата. При определени обстоятелства. Ся ти и дияндимов му викате на това параноя. Други пък смятат че това е здрав разум. Аз съм от вторите. Нещо против!? Нямаш!? ОК, разбрахме се![thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   29-04-11 15:33

Не се нерви [smilie7]
Голям разум... кофа бъбреци [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vector   
Дата:   29-04-11 16:03

Ето, знаех си че ще се съгласиш най-накрая с мен! Знам те че и ти си от разумните. Хи хи...
[thankyou] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: danvan16   
Дата:   29-04-11 16:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Svetul4o   
Дата:   29-04-11 17:20

Ъъъ виждам, че много се радваш на ябълките, по-рано май така се радваше и на Никона и на Канона. Не те знам сега с какво си, но явно си фен. Виждам, че се радваш и когато ти нарушават правата да нямаш правото да си избереш дали да те записват или следят и просто си се кефиш. По този начин скоро ще ти кажат и от моста да се метнеш и ти пак ли ще се кефиш и ще казваш колко не ти пука, защото повечето хора разсъждават именно като теб. Докато не ти опре яйцето до гъза и не ти бръкнат на много интимно място няма да реагираш, но не се притеснявай всичко става бавно и поетапно и когато се стигне до такъв момент ти сам ще си го пожелаеш без да те насилват. Настоящата ти реакция е доказателство, че метода работи и промивката е успешна. Става дума за принципи и морал, че не ти пречи на теб не значи, че е правилно и следователно всеки може да си го прави.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   29-04-11 17:58

Дрън дрън [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: svetul4o   
Дата:   29-04-11 18:37

Точно такъв отговор очаквах.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   29-04-11 18:40

svetul4o , всъщност за какво говориш?? Не се разбира [smilie7]

живея в страна където хората не са свободни и са с промити мозъци. Кажи ми ти с какво се чувстваш по-свободен от мен и какво повече можеш да правиш [smilie7]


[cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: svetul4o   
Дата:   29-04-11 18:50

За неразбралите допълнителни пояснения няма. Чети темата пък може и да ти светне. Не те познавам лично и за туй не мога да кажа колко по-свободен от теб се чувствам. Кой знае може и да съм по обвързан, обременен и прочие от тебе, чудесен повод да пуснеш още една страница [smilie18] [cool] [beer] [smilie5] и така нататък.



Публикацията е редактирана (29-04-11 18:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   29-04-11 18:53

бях сигурен, че няма какво да отговориш.

[cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   29-04-11 18:57

Кайзере, аз просто си мисля, че се опитват да се успокояват и да поставят една имагинерна свобода на такъв пиедестал, от който уж живота им 'изглежда' по добър.

Намека му беше, че като един човек е свикнал малко по малко да се навежда, утре и ще му го вкарат. Но това е типично клише и не може да се възприема като обща квалификация.

Днес се съгласяваме да има камери по улиците, утре да ни записват телефонните разговори, в други ден да записват къде ходят телефоните ни... и накрая щяло да дойде нещо по сериозно, но то щяло да бъде някак си неусетно и ние вече привикнали на това да го поемем героично...

Ако някой е малоумен... то познайте кой е [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vector   
Дата:   29-04-11 19:08

Май нещо се самонавиваме, а?
Чай да лапна и аз една цигара [smilie7] че да изглеждам "спокоен" като теб
[smilie18][smilie18][smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: jivkojj   
Дата:   29-04-11 19:34

Стокхолмски синдром. Жалко, че има идиоти, които считат тая гнусотия за нормална.
Както и да е. По всяка вероятност Епъл ще платят в някои държави като например Германия глоби за вмешателство в личния живот.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   29-04-11 22:23

[smilie8]
и все пак никой не каза как епъл му се МЕСИ В личният живот [smilie8]
Като му записва координатите?
Я пак?

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: asahi   
Дата:   29-04-11 22:24

На мен не ми се меси. Какво приказват тия?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.