Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: До кога?
Автор: hiron   
Дата:   01-05-11 12:46

Нещо не си ме разбрал - не правя коментар на наказанието !Присъда скоро няма да има - ще има една дузина отлагания , болнични , липси на експертиза и т.н. , накрая момчето ще го осъдят ефективно с цялата строгост на закона , тва е ясно , тъй като не е Максим Ставийски или някой с име.По - важното е какви мерки ще се вземат този ужас да не се повтаря - ще се осигури ли адекватно полицейско присъствие по пътищата и защо пристигат само , когато стане нещо , ще бъде ли наказан по някакъв начин тамошният полицейски шеф и безхаберието на местния кмет , както би станало в Истинските държавици .Това е важно.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: pmartinov   
Дата:   01-05-11 13:25

Алкохола не е донесъл нищо добро на никой в този свят !

Когато хората осъзнаят че алкохола е враг на човещината ще престанат да го употребяват.




Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: asahi   
Дата:   01-05-11 13:27

Мисля, че мерки ще се вземат. Лошото е, че ще са временни. Имам наблюдения над райони, в които са се случвали тежки престъпления, например Пазарджик. Натегнаха положението за година-две, а сега пак е разхайтено.
Полицията трябва да е по-близо до хората, а и хората трябва да са по-близо до полицията. "Мене не ме интересува" означава съучастие, дори и законово погледнато.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: tofo   
Дата:   01-05-11 13:36

Проблемът не е в алкохола, а в келешите. Прави ги по-келеши. Какво ми пречи един с 0,5-1 на хиляда, дето се движи в дясно и с 50. Пречи ми чукундура, който вчера мина отляво на 4 колони спрели автомобили и направи пред тях десен завой...На червено.[smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: pmartinov   
Дата:   01-05-11 13:43



Връзката между алкохола, катастрофите и престъпленията е много характерна.


Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: asahi   
Дата:   01-05-11 13:44

Проблемите, според статистиката, съм ги описал на 1-ва страница в 24-04-11 21:38.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: NeDDRaG   
Дата:   01-05-11 13:46

Уф, един олигофрен с бмв, одеве изправи косите на доста минувачи. Добре че не бях с краз да му подам муцуната на краза.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: pmartinov   
Дата:   01-05-11 13:54

Едно копеленце има в махалата ,сложил е една мощна уредба в колата си с едни басове и всяка нощ след 1 часа като паркира пред нас ме буди .Безброй пъти му правих забележка не пожела с добро да се разберем .Скоро ще пиша жалба в районното.
Лошото е че няма свидетели изобщо и е много трудно да докажа че това се случва редовно,поне два три пъти месечно.


Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: hiron   
Дата:   01-05-11 14:03

Продължавам да твърдя , че основната вина е на дремещите корумпирани ченгета .Само те имат силата от закона да направят нещо .
Снощи една тумба в продължение на час викаха , пиха в махлата , а накрая с бясна скорост отпрашиха към предстоящият купон.Дано всичко да е свършило нормално.Другарите от районното отново не се видяха никакви дори само да напомнят за себе си.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: netLady   
Дата:   01-05-11 14:15

Всяка нощ по една близка улица се правят гонки. В единия и в другия край седят патрулки. И кво?

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: hiron   
Дата:   01-05-11 14:26

Е тва е - дойдохме си на думата - престъпното бездействие на униформените момченца.Как да го премахнем или да го намалим. Мисля че тва е целта и на темата.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: boyanb   
Дата:   01-05-11 14:30

докато в Бг съдът е една ялова институция...

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: arakiss   
Дата:   01-05-11 14:33

Всяка нощ по една близка улица се правят гонки. В единия и в другия край седят патрулки.

как бездействие, това си е съдействие [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: hiron   
Дата:   01-05-11 15:21

Непремеримост от всеки му е майката-снимки , видео ,съдействие от медиите , изоблечаване на корумпирани маймуни по всякакъв начин.Може би и специален сайт е нужен за такава информация , не виждам причина да не се направи. По - нагоре някой на писа как в САЩ са му свиркали като ги изпреварва със 70 км в час и е пълно с такива , които са сътрудници на полицията Целта оправдава средствата и жертвите .Повече креативни предложения са по- добре , а не само да пишем - тва няма да стане , онова няма да стане , защото българинът бил еди какъв си...

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: asahi   
Дата:   01-05-11 15:37

Загина момиче в зверска катастрофа край Асеновград

Познайте какви ще са били причините за тази трагедия.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: netLady   
Дата:   02-05-11 09:06

oт кога приказвам, че наказанието, освен всичко друго, за всякакви нарушения трябва да е сваляне на табелите на возилото за различен период от време.[smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: мара   
Дата:   02-05-11 15:32

е, в гърция славно се справят и без табели. ма джигити много не забелязах.
а статиите са написани по невероятен начин и с неповторим стил [smilie18]:
"Този път обаче Ахмед обиколил с мръзна газ."

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: Lalinda   
Дата:   02-05-11 15:44

В петък, в час пик, около 16.15 ч. видях на Орлов мост, посока изток, някакъв изрод-джигит да кара моторетката си на едно колело...

Вероятно се е опитвал да направи впечатление именно на чакащите на спирката?
[smilie10] [smilie10] [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: Lalinda   
Дата:   02-05-11 15:47

27-годишен блъсна петима тийнейджъри с кола


Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: slivenski   
Дата:   02-05-11 18:01

Ндаааа... Тъкмо и аз се натъкнах на тази последната новина... Тъжно много. Народът съвсем изтреще... Никакви задръжки не са останали вече... Нема спирка... [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: мара   
Дата:   02-05-11 18:27

а, то задръжки се създават мноо лесно. нали знайш как е въведено безкондукторното таксуване?

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: Amigo   
Дата:   02-05-11 18:28

написа:

> Ндаааа... Тъкмо и аз се натъкнах на тази последната новина...
> Тъжно много. Народът съвсем изтреще... Никакви задръжки не са
> останали вече... Нема спирка... [smilie21] [smilie21]
>




откъде да ги има [smilie21] виж идиотите в парламенти и правителства, виж съдилищата и тогава искай задръжки [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: asahi   
Дата:   02-05-11 18:30

27-годишният успешно се вписва в статистиката, цитирана от мен.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: мара   
Дата:   02-05-11 18:38

а, те тия от парламента щото са внисни...и тах българска майка е учила на почтеност и задръжки...уви...[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: realnoncho   
Дата:   02-05-11 18:39

asahi,
от първа точка на тази твойта статистика излиза, че не трябва да има нови шофьори. Да карат само тези с по 10 години стаж пък да си го придобиват където искат.

Има прости шофьори - млади, стари безсмъртно прости!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.