Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 До кога?
Автор: NeDDRaG   
Дата:   24-04-11 19:59

Ще ни трепят пияни олигофрени? Имам в предвит случката в Симеоновград.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: vikitovikito   
Дата:   24-04-11 20:02

УЖАС !!!

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: georgi969   
Дата:   24-04-11 20:03

Не знам дали има държава в която да няма такива случаи.Сигурно само в някои мюсолмански държави в които пиенето е забранено.
Лошото е, че за такива случаи няма адекватни наказания.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: Kaloyan_Radomirov   
Дата:   24-04-11 20:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: NeDDRaG   
Дата:   24-04-11 20:08

georgi969 написа:

> Не знам дали има държава в която да няма такива случаи.Сигурно
> само в някои мюсолмански държави в които пиенето е забранено.
> Лошото е, че за такива случаи няма адекватни наказания.


Има. Вярно е. Ама при нас са почти ежедневие. Добре, че поне жертвите не са толкова малко. А и ние научавама само за фрапиращите случаи...

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: boni   
Дата:   24-04-11 20:12

Десетки пъти съм минавал от там. На влизане в града от Харманли, пътят е идеален, тъкмо преди година завърши ремонта между Харманли и Симеоновград. Изведнъж обаче асфалтът свършва и влиташ директно в разбит паваж с големи дупки. Ако е влетял, както говорят с над 100км/час, просто няма шанс да не излети от пътя.
Всеки път като влизам в тая отсечка се нервирам, че направиха над 10км отсечка и последния 1км до моста го оставиха с дупките. С дупки и без дупки обаче, няма оправдание за каране с такава скорст в населено място.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: slivenski   
Дата:   24-04-11 20:14

много тъжно, наистина... Бог да ги прости децата... гледах новините и чак ми се доплака... [smilie21] [smilie21] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: Славов   
Дата:   24-04-11 20:14

Сега се прибирам от Симеоновград /родния ми град/, катастрофата става на 50 метра от дома ми, където в момента живее брат ми. Познавам почти всички от починалите и пострадалите деца, както и тези от колата.
Видях се с родителите на едно от починалите деца.... голяма трагедия....нямам думи.... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: feliz   
Дата:   24-04-11 20:14

мен ме дразнят журналята - стана ясно, че са се състезавали с друга кола, шофьорът е бил без опит /взел книжка преди 2-3 месеца/ и е пил, а се опитват да изкарат, че пътят им бил виновен. Видите ли, държавата пак ни е виновна, че не е оправила дупките.[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: summer09   
Дата:   24-04-11 20:16

Всичко си зависи от нас... Не са ни виновни управляващите, не са виновни законите!
Всичко е в главите ни. Ако ние не си помогнем, няма кой да го стори вместо нас. Сами не си изхвърляме боклука в кошчето, а искаме другите да го правят?!
Трябва нещо голямо, много ГОЛЯМО, да се случи, за да се промени изцяло мисленето ни! До тогава ще продължаваме да страдаме от "болестта на българина".

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: pepi   
Дата:   24-04-11 20:17

Дупките са виновни...[smilie2]

Скоростта от 100 км в населено място не е...

Алкохола също няма роля...

"Засиленото" полицейско отсъствие...

Продължавайте да си обучавате децата как се дават 20 кинта на старшината, после когато ги погребвате, обяснявайте че дупките са виновни... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: boni   
Дата:   24-04-11 20:18

Пътят, че е много зле е вярно, там с повече от 30 не може да се кара. Виновен разбира се не е пътя, защото ако си караш с разрешената скорст няма проблем. Да не говорим, че е шофьорът е пил.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: netLady   
Дата:   24-04-11 20:19

И към всичкото това, дето Бони казва - липсвал и капак на шахта.


Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: boni   
Дата:   24-04-11 20:22

И така да е, при 40км/ч най-много да си счупиш колата, няма да излетиш и да пометеш толкова народ.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: pepi   
Дата:   24-04-11 20:26

Нет лейди, стига глупости!

Причината не е липсващия капак на шахтата!

Със 100 се кара по магистралата, а не в града!

Алкохол и автомобил= на смърт!

Корупцията= на смърт!

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: cicomanco   
Дата:   24-04-11 20:27

Карането в нетрезво състояние или под въздействието на дрога, трябва да се разглежда като опит за умишлено убийство и да се наказва по съответния начин!
Иначе няма как![smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: pepi   
Дата:   24-04-11 20:30

Има как, ако стане, ще намалее печалбата на мафията контролирана от МВР, ДС...

Такаче не се надявай в кочината БГ!

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: boni   
Дата:   24-04-11 20:33

Там имаше ли канализация? Не съм виждал шахти по улицата.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: vikitovikito   
Дата:   24-04-11 20:34

[smilie23] Ще я затрием тая родина по тоя начин


Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: netLady   
Дата:   24-04-11 20:41

Абе, книжки взимат незнайно как, без никакъв опит и умения се мислят за състезатели, нямат навици да спазват правилата и като прибавим лошия път - ей ти трагедия, почернила шест семейства. Отгледани деца са си отишли.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: NeDDRaG   
Дата:   24-04-11 20:48

netLady написа:

> Абе, книжки взимат незнайно как, без никакъв опит и умения се
> мислят за състезатели, нямат навици да спазват правилата и като
> прибавим лошия път - ей ти трагедия, почернила шест семейства.
> Отгледани деца са си отишли.


Абе и баби и дядивци да бяха... Лошият път изисква адекватно шофиране. Не е виновен липсващия капк, кактосе опитват да изкарат и кретените от Блиц. Виновен е шофьора, виновен е този, който му е дал да кара. А иначе - книжки винаги са се давали на неопитни хора.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: boni   
Дата:   24-04-11 20:52

Какъв капак, скоро коментирахме с познати, докато минавахме от там, че май няма канализация, защото не се виждат шахти и предположихме, че вероятно задържат ремонта на отсечката заради очаквания строеж на канализация. Има големи дупки, но шахти не съм виждал.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: georgi969   
Дата:   24-04-11 20:55

Къв капак, кви 5 лева.
Не може да караш в населено място със 100, при това пил, и липсващ капак да ти е виновен.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: Vector   
Дата:   24-04-11 20:57

NeDDRaG,
Напротив, И липсващия капак е виновен, И общината е виновна за неопрвения път, И родителите на водача (и на собственика) са виновни.... тия трагедии не идват ей тъй от нищото. Е, ясно е че най-голяма е вината на водача.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: asahi   
Дата:   24-04-11 21:38

Когото и да обвинявате статистиката е неумолима. Следните фактори поединично или в комбинация са предпоставка за ПТП:
1. Шофьор с малък стаж, обикновено до 29 години.
2. Тъмна част на денонощието.
3. Весела компания, употребила алкохол.
4. Водач, употребил алкохол.
5. Далеч от голям град и полицейско присъствие.

Моето лично мнение е, че към отговорност в такива случаи трябва да се подведе и компанията в колата - убиец. Вероятно ще трябват законови промени.

Съболезнования на опечалените.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.