Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: До кога?
Автор: djogata   
Дата:   25-04-11 22:39

Ми, за възрастта не знам. По-скоро опитът зад волана имат значение, не само възрастта.

Този е бил на 23, което е повече от 21.

В Америка е малко странно с възрастите между другото - примерно, за да станеш войник са достатъчни 18 години, тоест като си на 19 можеш да идеш някъде по света и да трепеш хора, но нямаш право да пиеш една бира.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: asahi   
Дата:   25-04-11 22:42

Към началото съм описал статистическите фактори. Опитът е функция на километрите, но отговорността зависи от годинките. Изключения, разбира се, има, но статистиката е неумолима.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: djogata   
Дата:   25-04-11 22:47

Когато още бях млад и зелен, на много места не ми даваха да наемам кола над 90 коня - примерно при едно пътуване в Ирландия бях запазил Опел Вектра, но трябваше да се задоволя с Пежо 307 1.4л.
Но на същата възраст ми даваха да наема тритонен микробус [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: Todd   
Дата:   25-04-11 22:52

Аз нема да кажа нищо - 1000 пъти съм го казвал.

Просто българска работа - мизерия !!!

Бог да ги прости децата !!!

[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: diandimov   
Дата:   25-04-11 23:14

Казват че 21 не е случайна граница.
До навършването на 21 нещо в мозъка още не се било образувало като хората, а то отговаряло за преценката. Ако направиш нещо, какво ще произтече от това.

И друго: ако това стане тук, тези домакини при които въпросните са били на гости и са пили, също ще бъдат подведени под отговорност.
Просто е незаконно да сервираш алкохол на някого, да се напие той, и ти да го пуснеш да кара.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: djogata   
Дата:   25-04-11 23:16

Димов, човекът, който е пуснал "шофьора" да кара, в момента е в ареста. Така че не само в Америка е така.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: Diandimov   
Дата:   26-04-11 00:41

Имах предвид не този дето му е предостъпил колата си, а домакините дето са им наливали пиенето

Нали разбираш?

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: asahi   
Дата:   26-04-11 22:10

Слушам ги сега съселяните на катастрофиралата компания:
Момиче сътрапезничка (цитирам по памет) - "ми те не са пили много. То 5 литра бира за 5-6 човека няма и литър. Как му е показало толкова? Да не е пил нещо друго?"
Продавачка на бензиностанцията - "ми той щом кара кола значи не е бил много пиян".
Ето в такава обсъановка се напиват убийците на пътя.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: canonio   
Дата:   26-04-11 22:16

Защо само алкохол ви е в главата? Във Варна вече има два случая на тежки "сутрешни" злополуки след употреба само на дрога. Има синтетика, която дори изследванията на кръвта не могат да изобличат...
Нещата не са добре при младежите.... Все си мислех, че в малките градове те са по-щастливи и по-защитени, ама явно греша...

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: djogata   
Дата:   26-04-11 22:19

Не виждам нищо странно в мнението на "сътрапезничката". Един литър бира при много хора показва по-малък промил. Така че логично е момичето да се зачуди "дали не е пил нещо друго?" - което по никакъв начин не оневинява нашият герой и не го прави по-примерен шофьор, напротив.

Виж, при тази на бензиностанцията... не виждам логика [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: hiron   
Дата:   26-04-11 23:14

Да си го кажем така - войната по пътищата просто не съществува .Тва е просто игра на убиййци и жертви и въпроса е кога убиецът ще напипа жертвата , това се отнася за абсолютно всеки от нас!Седит си едни полицайчета с радарчета насочени в няква посока и се радват , че скоро ще им дойде заплатата , а нашенските момчета като видят да святкат фарчена„не знам дали го има другаде “ и намалят , а след тва гас до ламарината.Тва е с години така - даже знам едни , които от 30 години са на едно и също място , без да мръднат и 50 метра или просто ги няма никакви.Респекта е майка на уважението.Нито едното го има , нито другото към БГ полицаите , за жалост.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: asahi   
Дата:   26-04-11 23:32

Приятели на шофьора Данаил пък разказаха пред bTV, че той е карал автомобил поне 2 години без книжка. Дори разкарвал мляко с камионче. Една от приятелките на младежа - Радка Стоянова често му давала колата си. Именно в нейния дом бил и купонът, от който компанията тръгва с две коли за църква във фаталната нощ и помита шестимата младежи. По думите на Радка било много весело - пиело се бира, играло се и кючек. Пияни обаче нямало.


Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: hiron   
Дата:   26-04-11 23:51

Още едно доказателство за липса на истински контол по пътищата и Престъпно безхаберие!2 години без книжка да караш камионче с мляко и кючек да играеш , а!!!![cool]

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: djogata   
Дата:   26-04-11 23:58

Забелязва се също така доста интересно отношение към празника и значението му - цяла вечер си къркаш бира, мааш кючеци, после ставаш от масата и отпрашваш с пълна скорост към църквата.

Това точно в коя част на християнската философия е застъпено, че нещо ми убягва? [smilie18] [smilie18]

(всъщност не е много смешно) [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: asahi   
Дата:   27-04-11 00:00

Баси, аз в София не мога да си вдигна телефона като карам, пък пичът си джиткал с камионче, ръзбийш ли?

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: princess_Lia   
Дата:   27-04-11 00:10

И не само джиткал, ами и мляко разкарвал [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: hiron   
Дата:   27-04-11 00:11

В Чалгарстона няма философия - там е кючек , гюбек ,мазна простотия на тон , дребен тарикатлък и комплекси пред сепеподобните си.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: Vector   
Дата:   27-04-11 00:15

asahi,
по селата и малките градчета е така, пие се поголовно, шофира се в пияно състояние поголовно, карат без книжка поголовно...
Да не мислиш че не са го знаели че кара камион без книжка!? Знаело се е, ама си траят по селски, щото всички на село се познават и си знаят кирливите ризи един другиму. Същото е като с кражбите на ток, с бракониерството... Съседа ти е полицай, пръв приятел на баща ти, ма нямал си книжка.. аре ся, няма си разваляме отношенията за една книжка, по Коледа клахме прасе заедно, ядохме, пихме... та те така, за съжаление.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: asahi   
Дата:   27-04-11 00:33

Това много добре го знам - и аз имам село.
Цв.Цв. трябва да уволни местния полицейски шеф. Кметът, като председател на комисията по безопасност н адвижението, може да си подаде оставката тутакси.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: hiron   
Дата:   27-04-11 01:04

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:068yGifsfDwJ:dnes.dir.bg/news/patishta-bulgaria-evropa-7690419+%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8+%D0%BD%D0%B0+1+%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BE%D0%BD&cd=8&hl=bg&ct=clnk&gl=bg&source=www.google.bg Много сме далеч от средното европейско ниво , а да не говорим за Англия и Холандия.В такива случаи като този, ако бяхме нормална държава 3-4 глави трябваше да хвръкнат задължително ,та да знаят другите какво ги чака!



Публикацията е редактирана (27-04-11 01:06)

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: ivanov.10   
Дата:   27-04-11 08:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: nastradin2   
Дата:   27-04-11 17:24

Подточка "б" ми допада най-много![smilie24]
Народният съд му е майката!!![smilie9] У-у-у-у-у-у!!!СмЪЪЪЪрт...[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: netLady   
Дата:   27-04-11 19:13

Някой от вас случвал ли се е наблизо до тежка катастрофа?

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: hiron   
Дата:   29-04-11 20:53

Човека си излезе от комата , а този който му е дал колата щял да мине условно.А 6 ШЕСТ! деца бог да ги прости.Не се чу нищо за наказания , за вземане на мерки това да не се повтаря .Всичко е ясно - карал е с несъобразена скорост и пийнал малко за празника , а и пътищата ни са ужасни .Как може да се кара изобщо по тях .Така , че почти е невинен УБИЕЦЪТ ОТ СИМЕОНОВГРАД!Господ да ни е на помощ !

Отговори на това съобщение
 Re: До кога?
Автор: asahi   
Дата:   29-04-11 21:11

Хирон, да не би съдът да се е произнесъл, че вече коментираш наказанията?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.