Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona
Автор: kkkolelo   
Дата:   03-05-11 22:07

Мауриньо е педераст. Защо трябваше некви тънки сметки и дефанзивна игра, а днес тичан кат разпрани ...[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona
Автор: Императорът.   
Дата:   03-05-11 22:34

Барселона никога не е бивала толкова могъщ тим от времето на Божественият насам, боя се че на финалът Манчестър са обречени, особено ако шотландският алкохолик пак остави на пейката Геният на Презрителният финт.

На Реал все някой друг (основно садията) им е виновен, но сега ги подпират - не знам какво още трябва да направи Вкарвалю, за да го прогонят?

Апропо - тоя - Вкарвалю - не беше ли един нигър от Локо Густово? Или това е брат му? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona
Автор: C41   
Дата:   03-05-11 22:39

Тоя сУкачев, не ви ли дразни? ** ** *** ******* ********....



Е те тоа:


https://photo-forum.net/static/forum/2011-05/uwsr8873.JPG




[smilie23] Мичмана, сигурно се обръща в гроба.

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona
Автор: davor   
Дата:   03-05-11 22:54

отново подпиране на барса[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona
Автор: kkkolelo   
Дата:   03-05-11 22:56

тънки, превантивни подпирания ... Що не моа се сетя кога са ощетявали Барса, а само техните съперници ... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona
Автор: C41   
Дата:   03-05-11 22:59

БУМ [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona
Автор: C41   
Дата:   03-05-11 23:00

Скоро ще играят водна топка... [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona
Автор: fitnesman   
Дата:   03-05-11 23:13

Но С(К)окачев наистина много дразни.......

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona
Автор: hristov2256   
Дата:   03-05-11 23:31

Винаги съм харесвал Барса, ама от скоро почнаха адски да ме дразнят с тези подскачания на терена, жалкото е, че и Меси покрай съотборниците си започна да се мята.

Жалка картинка...клубове за милиярди...

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona
Автор: Императорът.   
Дата:   03-05-11 23:39

Кколелов - ако садията бе вадил картони винаги когато трябваше, Реал щяха да завършат с около 8 човека на теренът.

Баси подпирането на Барса...

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona
Автор: Славов   
Дата:   03-05-11 23:42

Хе, хе, пак Юнайтед ще са шампиони...

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona
Автор: hemilio   
Дата:   03-05-11 23:43

аааааааа не позна Барса шапион-обзалагам се![cool] [cool] [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona
Автор: Тед   
Дата:   03-05-11 23:45

Бира от мен момчета...изфрасках ги....[cool] [beer] [beer] [beer]

03/05/2011 09:32 EEST 387960815 .... EUR Тройни (...... EUR)
Футбол Barcelona v Real MadridMatch PricesDraw 4.10 Печели
Футбол Lech Poznan v Legia WarszawaMatch PricesDraw 3.10 Печели
Футбол Al-Sadd v EsteghlalMatch PricesDraw 3.20 Печели
Футбол Seekirchen v SV Austria SalzburgMatch PricesDraw 3.40 Печели
Футбол SC Bregenz v DornbirnMatch PricesDraw 3.25 Печели



Публикацията е редактирана (03-05-11 23:51)

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona
Автор: vga   
Дата:   03-05-11 23:54

Автор: Тед
Дата: 03-05-11 23:45

Бира от мен момчета...изфрасках ги....

03/05/2011 09:32 EEST 387960815 .... EUR Тройни (...... EUR)
Футбол Barcelona v Real MadridMatch PricesDraw 4.10 Печели
Футбол Lech Poznan v Legia WarszawaMatch PricesDraw 3.10 Печели
Футбол Al-Sadd v EsteghlalMatch PricesDraw 3.20 Печели
Футбол Seekirchen v SV Austria SalzburgMatch PricesDraw 3.40 Печели
Футбол SC Bregenz v DornbirnMatch PricesDraw 3.25 Печели


Crash, Boom, Bang! Евала! [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona завърши. Догодина нов треньор, нов късмет.
Автор: C41   
Дата:   03-05-11 23:56

Хау мач? [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona завърши. Догодина нов треньор, нов късмет.
Автор: the_shooter   
Дата:   04-05-11 00:18

НА Барселона само Батков им липсва и ще си станат досущ като ЛеФски - велик съдийски отбор!



Публикацията е редактирана (04-05-11 00:25)

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona завърши. Догодина нов треньор, нов късмет.
Автор: victory13   
Дата:   04-05-11 01:38

охо, тед, на хиксове ли залагаш [smilie18]
аз знам само за един, много спечелил от това [smilie18] ... по-точно една... 88/89 сезона, есента, ливърпул играха с уимбълдън с вини джоунс и другите ненормалници [smilie18] ...
та мача 1:1, изненада един вид, та някаква бабка шибнала 11 Х-а за скромните 8.5 милиона лири [smilie5] ... този и бил последния мач [smilie18] ... те ливърпул после загубиха финала за купата от уимбълдън, а арсенал им взе титлата като ги би 2-0 на анфийлд, като при 1-0 за арсенал ливъпрул щяха да са шампиони [smilie18]

колкото до барса, този отбор ми става все по-несимпатичен, и то с играта си [smilie8] ... нямат нищо общо с преди както играеха [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona завърши. Догодина нов треньор, нов късмет.
Автор: didesignbg   
Дата:   04-05-11 08:35

много кофти, и аз винаги съм викал за Барса, но ми е противно да гледам как печелят напоследък.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona завърши. Догодина нов треньор, нов късмет.
Автор: kkkolelo   
Дата:   04-05-11 09:20

Браво Тед [smilie24] ... [smilie11] колко ли е бил залога [smilie5] [smilie18]

... Не обичам циганския футбол ... ако го боли толкова, ще се превие от болка и няма да прави по 3 до 5 странични и предни превъртания ... и после става и си бега нормално ... Много фенове на Барса сред съдиите бре, егати пасмината - със фанелки, без фанелки [smilie10] [smilie5] [smilie18]

... а преди 1-2 год в полуфинал за КЕШ Челси що не протестираха за назначемието на испански съдия ... който даде за мен несъществуваща дузпа за Ливърпул (Бенитес, Торес и още 3-4 испанци) ... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona завърши. Догодина нов треньор, нов късмет.
Автор: Императорът.   
Дата:   04-05-11 09:30

Е да - това е вярно - мрънкянето против един садия преди мачът подозрително напомня за родният ни футбол... а Моуриню казва, че за пръв път виждал такова нещо... ми слаба му е футболната култура тогава - да се поучи от Ганю Патков и бат Венци Стефанов... [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona завърши. Догодина нов треньор, нов късмет.
Автор: didesignbg   
Дата:   04-05-11 09:34

Те тези последните двама нямат нищо общо с футбола, още по-малко пък с културата ...

Отговори на това съобщение
 Re: El Clasico: Real Madrid vs. Barcelona завърши. Догодина нов треньор, нов късмет.
Автор: Тед   
Дата:   04-05-11 10:19

" Автор: victory13
Дата: 04-05-11 01:38

охо, тед, на хиксове ли залагаш [smilie18]
аз знам само за един,

колкото до барса, този отбор ми става все по-несимпатичен, и то с играта си [smilie8] ... нямат нищо общо с преди както играеха [smilie23]"

И Х-ове [smile]. 3 от 5 и 5 от 5 /влизат[beer]/ .Аз до 8 да ги докарам, не ща 11, пък и всеки участник с прогнозите. Най-добре се играе в междинни мачове през седмицата. Събота и неделя има много ундурми...много... Но е много трудно вече момчета. Мачовете се продават, най-много продават грандовете, а и дребните отборчета, иначе няма оцеляване. Няма ограничения в първенствата и отбороите.
Както миналата седмица изгърмяха мачовете на Реал и Барса в първенствата, на Лион и Марсилия във Франция...$$$ печалбите на заложните къщи стават огромни.
От 1 г. и 3 м. някъде станаха и по алчни.
Футболът губи и гледаме бозави мачове. Тази година в Англия нямаше едно истинско дерби...само тичащи лекоатлети и някой да надбяга или да се възползва от грешката на другия.
Ман.Ю грозен футбол. Челси още по-грозен. Арсенал - Афиркански футбол с примеси на тореадори... Ливърпул....овца без глава...
Италия - хвани единия, удари другия...В Испания като че ли всеки гледаше Барса и Реал и като че ли други не играят в това първенство. Германия - Байерн, Шалке...зле. Дортмунд ще ги гледам в шампионска лига с голям интерес догодина. Харесват ми тия момчета, играят с желание и се учат в процеса на игра.

И само колко милиони са наляти...а футбол не може да се види, поне това от близкото минало.

Барса играят добре, но Реал играха така, че Барса да играят и те така. Така Мауриня ги изфраска с Интер миналата година - същата тактика.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.