Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: T_Rex   
Дата:   15-03-11 11:05

Пожарникаря като каза, че е лош материала, какво подскочиха всички?

Еми лош е!

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: diandimov   
Дата:   15-03-11 11:05

Ти верно ли обясняваш това на продавачките?


[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: T_Rex   
Дата:   15-03-11 11:07

До снимката за вода в Япония:


https://photo-forum.net/static/forum/2011-03/mgxw7366.JPG
http://85.14.28.164/d/images/slideshows/0000010102-middle.jpg

мисля, че перфектно ще стои една от блъскането за суджуци в Банско!

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: tnt   
Дата:   15-03-11 11:07

хич и не увесвам нос, но понякога необуздано се вбесявам. Всеки ден съм по транспорта. Хората, които имат някаква култура на ползване на обществени превозни средства наистина се броят на пръсти.

следващия път ще попитам на уше поредния обелчанин застанал с гордо изпъчени широки рамене още от Стадион В. Левски на вратата дали мисли да слиза на центъра или си пътува до село.

Разбира се, ще си изпрося боя или най-малкото "общественото" негодувание, че правя забележка на горкия отруден пътник. Ай сиктир! [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: n1x0n   
Дата:   15-03-11 11:07

Не, не ми харесва, но ще остана и ще се опитам да го подобря. Това смятам, за правилно.

Да ти кажа ли... последните 20 години от живота ми минаха под този надслов.
Рано или късно обаче, всеки разумен човек трябва да си даде сметка, дали целите, които си поставя са дори теоретично достижими. Обичам предизвикателствата, но някои каузи са абсолютно безнадежни... пък живота не е безкраен.

Не можеш да помогнеш на хора, които не желаят да им бъде помагано.


Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: slivenski   
Дата:   15-03-11 11:09

Frida, аз не искам да си съгласна. Всеки сам си решава. Но ти самата си го написала, че хората са ти скочили, защото си се опълчила срещу простотията...
Малцинството не може да промени мнозинството. Особено когато разликата е толкова голяма, колкото в тази страна.
От сто души в рейса, един ще се обади, другите 99 ще го псуват. Това е и навсякъде.
Ако не искаш да играеш с хорото, псуват те, отхвърлят те, не те искат.
Аз не мога по цял ден да се карам с шофьори, с магазинери, с обслужващ персонал, с разни чиновници и така нататък - с хора, на които не стига, че плащаш, ами те и псуват за това.
А българите сме си такива не само в БГ, но и навсякъде.
Наскоро една позната ми разправя, как като отишла по работа в Чикаго, двама тюфлеци от тези, дето носят куфари на летището, я напсували на чист български, без да подозират, че е българка... Ей така, без нищо. Не им е била симпатична. И последвало "Глей я тая овца, да и е@а майката проста". Тва е - манталитет.

Ние сме един малък, но за сметка на това изключително прост народ. [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: Frida   
Дата:   15-03-11 11:10

Да обяснявам им го - тъпо и упорито!

Наскоро гледах един документален филм за хората, работещи в Холандия. Отиват там, понеже тука е гадно. Там работят незаконно на турците и мароканците, които прибират 60-70% от техните надници, те ги мразят, мразят холандците, мразят всичко, но стоят там и търпят да се отнасят с тях като с бели роби. Защо? Никсън го е формулирал чудно: "Най-смазващото за мен в тази държава е бруталното нежелание на хората да живеят добре."


Никсън, ами понякога се изморявам, понякога виждам други хора, които се борят и ме зареждат и мен с ентусиазъм. Например в новата ми работа чалгата е забранена! [cool] undefined Като видиш такова нещо, като прочетеш във форума, че и други хора забелязват същите неща като теб, виждаш, че тая битка не я водиш сам. Не ти ли става мааалко по-добре.



Публикацията е редактирана (15-03-11 11:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: tycoon   
Дата:   15-03-11 11:13

Frida, и аз така отивам да разгледам галерия "Видове", качвам се, поглеждам какво става вътре, а модератора набива спирачки. Аз получавам интелектуални синини.
Питам авторите това ли искат, а те ми отговарят да си купя 2 фанелки на AC/DC.

"Преброявам до 10 да ми мине яда и отивам, да му напомня (на модератора), че не може да кара по този начин". Само че модератора вече не говори;) Той не е човек, неговото лайно е прозрачно и не мирише.

"Хеви метъл" казвам си.. "Фрида ще оправи нещата"[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: serjy   
Дата:   15-03-11 11:17

Frida не си сама, спокойно [smilie24] [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: Frida   
Дата:   15-03-11 11:18

Тайкуун, интелектуалните синини, ще те направят по-силен духом. Не чакай Фрида да оправи нещата. Като не ти харесва нещо - възроптай, пиши на админ, че не си доволен от модераторите. Кажи му, че ти можеш да вършиш по-добре работата им. Нека назначат теб. Аз съм съгласна да се разменим. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: tnt   
Дата:   15-03-11 11:20

някой по-горе спомена, че с правилната тояга се оправяло съзнанието.

Уви, не мога да се съглася. Има неща, които не мога да се регламентират. От онези неща, които искат векове от усилия, като тези на Фрида...

Аз няма да го доживея и като никсъна си казвам, че идва време да преосмислиш личните си битки.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: danvan16   
Дата:   15-03-11 11:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: vizov   
Дата:   15-03-11 11:22

Тинти, векове усилия, но на тоягата, не като на Фрида [smilie3]

Тоягата навсякъде е взимала и взима важните решения. [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: vizov   
Дата:   15-03-11 11:26

И такаа, да взема да се аргументирам, преди да са ме пратили за магданозени кифтета ..

Шофьора на рейса не е нужно да го убеждаваш. Той вече знае всичко и никой не може да мъ дава ъкъл!!!
Обаче .. ако му резнеш заплатата знаеш ли как бързо ще си смени мнението.

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: tnt   
Дата:   15-03-11 11:28

с нервенето, ако имаш желание и инат винаги можеш да се справиш, данване. Всеки си намира начините.
И аз съм ги намерила... иначе до сега да съм се гътнала [smilie5]

Просто напоследък ми се налага да пътувам в най-пиковите часове и темата на Фрида ми дойде дюшеш да изпусна още малко пара [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: tycoon   
Дата:   15-03-11 11:29

Фрида, няма какво да роптая, това не е НАП. Аз изказвам мнение.

Говоря за нивото на естетическото им чувство, естетическото им усещане и на творческата им подготовка ("творци" и модератори)

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: Frida   
Дата:   15-03-11 11:30

Пускай, тинте! Тегли им една майна тука, че на живо да си спокойна и непоклатима като ледник на глобално затопляне. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: danvan16   
Дата:   15-03-11 11:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: n1x0n   
Дата:   15-03-11 11:35

Тоягата никога не е решавала нищо. Както са казали древните - възпитава не наказанието, а усещането за неговата неизбежност.
Няма ли редовно налагане на закона, без изключения, без привилегии - все едно няма закон - колкото и да е строг, добре формулиран и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: vizov   
Дата:   15-03-11 11:35

Ето пример за върховна простотия [smilie5]
http://www.liveleak.com/view?i=2de_1290808778

Навсякъде я има в най-разнообразни форми.

А една от най-характерните е да смяташ, че единствено и само ти си прав и като следствие да не се съобразяваш с никой.


Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: vizov   
Дата:   15-03-11 11:37

Никсън, точно това се има предвид под тояга - тя винаги да застига в подходящия момент [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: Frida   
Дата:   15-03-11 11:38

Така е, визов е прав! Човек трябва да следи и себе си ... хубаво е да има наоколо си хора, дето не ги е страх да му казват, като се самозабрави понякога.

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: tofo   
Дата:   15-03-11 11:38

С правилната тояжка става номера. Малко по малко- за изхвърлено боклуче, за вдигане на шум, за туй, за онуй...Според внушението - и тояжката. И не е въпросът до българите, а до условията. Като излезеш навън си съвсем друг човек- съобразяваш се с околните. [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: Todd   
Дата:   15-03-11 11:41

Колко пъти съм ви казвал че мизерията е духовно състояние !!!

Ама все се пробвате да спорите с мен .

Българският народ е заразен с нея не от сега , не от вчера .. още от преди турците да дойдат по тия земи !!!!

За това сме на тоя хал и сега ...

[smilie7]

P/S - кога остена е здрав говедото оди в пътя .Ама някой си мисли че стадото може без сопа - ама не ще деба .... 20 години вече оди като гламаво !!!

[smilie5]



Публикацията е редактирана (15-03-11 11:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Отново за циганията ... в нас
Автор: ejko   
Дата:   15-03-11 11:49

"възпитава не наказанието, а усещането за неговата неизбежност."[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.