Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  18  19  20 ..  30 ..  37  38     всички  напред  последна
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: Стефан   
Дата:   15-03-11 15:32

А родителите и не са ли и подпалили глъвътъ да се прибира у дома, а?

Не само - като я питаха за обстановката в Токио и как прекарва деня си (понеже университета работи само частично), каза подсмихвайки се, предимно пред компютъра и в разходки за да свали напрежението което й създават нейните приятели с призиви от това да пие йод до това да хване първия самолет за България [smile] Момичето казва, че макар някои хора да се изнасят към Осака и към западна Япония няма напрежение и човек може нормално да се качи на влак ако иска да напусне Токио.


Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: navy   
Дата:   15-03-11 15:49

Раса, която е практикувала харакири не може да бъде много... нервна [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: мара   
Дата:   15-03-11 15:56

на щерката един авер учи там. ожени се за една монголка. засега не е казал дали се връща. бил е в метрото по време на труса. нямало е НИКАКВИ поражения, само са го спрели за профилактика - за 6 часа. и още със спирането му са казали, че "ПРОФИЛАКТИКАТА щЕ ТРАЕ НЯКОЛКО чАСА, ЗАТОВА КОЙТО ИМА ВЪЗМОЖНОСТ ДА СЕ ПРИБИРА ПЕшА "[smilie8]
и да, съгласна съм с някой горе, дето спомена чили и нова зеландия. така е.
обясненията не са според мен в това, колко високоорганизитрано е едно общество. а преди всичко - ЗАщО е високоорганизирано.

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: lidis   
Дата:   15-03-11 17:13

abc.xyz: Мда, може би японците си го получиха накрая за избиването на китовете и делфините...?


[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: Amigo   
Дата:   15-03-11 17:16

написа:

> abc.xyz: Мда, може би японците си го получиха накрая за
> избиването на китовете и делфините...?
>
>
> [smilie8]



значи сега чакаме американците и израелците да си го получат за войните и политиката, които водят от години [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: pmartinov   
Дата:   15-03-11 17:22

Всички ще си получат това което съдбата им е отредила.


С очите си ще го видите...


Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: navy   
Дата:   15-03-11 17:22

И Лалинда за тормоза на мъжете у форумо [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: promis   
Дата:   15-03-11 17:22

Дотук:
- 3373 жертви, 6746 се издирват.
- През следващите дни ТЕПКО може да започне да излива вода с хеликоптер върху басейна с отработено гориво към реактор 4.
- има прогнози за дъждове, което вероятно ще затрудни издирването на оцелели.
- галерия от 100 снимки, голяма част сме ги гледали вече.
- за дарения: тук.

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: sunnyshot   
Дата:   15-03-11 18:16

В Хавай някакъв вулкан изригвал. Не че има някаква връзка, де...


Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: mayflowerbg   
Дата:   15-03-11 18:18

що да няма връзка?
ефектът на пеперудата [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: мара   
Дата:   15-03-11 18:29

няма. тва е специалното изригван, зарад което жбъц отиде да снима [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: sir_sky   
Дата:   15-03-11 18:48

Айде здравейте пак от мястото на събитието!
Аз нямам възможност да влизам често тук, горе долу един път на ден успявам, но иначе засега съм добре, и тук при мен няма никакви видими щети, единственото нещо което още тревожат хората е радиацията от реакторите, и се надяваме да бъде овладяна! Хора от Токио одват сега към Осака, а много познати и приятели заминават за известно време в съседни държави токато се успокоят нещата тук.

Четох някакви неща нагоре за нашето министерство колко искат да помогнат и са се притеснили, затова призовават всички българи да се приберат, ама ми звучи малко несериозно, като виждам какво правителствата на някои други държави правят за гражданите си, които са в Япония, има такива, които дори им осигуряват безплатни билети за прибиране... а при нас само май предлагат убежище в посолството... Но, какво да предложат, след като те дори не се сетиха и не "можеха" а и все още не могат да си позволят техника за да може БГ гражданин да си поднови докомент за самоличност, без да се налага да лети до БГ, само за това ;)

Също така получавам много съобщения от загрижени форумци, за което много ви благодаря, тук е пълно с готини хора и се радвам че ви има! Мога да оставя един и-мейл, който в момента е най сигурният начин да се свърже човек с мен, защото по някога не мога да ползвам телефона си но мейла е почти винаги с мен, и го получавам като СМС дори. (sir.sky.photo(маймун)gmail.com) Аз така всеки ден пращам мейл на родители и роднини, със по някоя снимка, за да са спокойни, защото не винаги имам скайп под ръка и можем да се чуем.

Това е засега от тук ;)

Поздрави, и пак благодаря![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: ivenchev   
Дата:   15-03-11 18:50

съре [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: мара   
Дата:   15-03-11 18:55

държавата ни не струва, но страната ни е хубава. белким додат японците, да я оправят и държавата, кат не моем ние....
сърски[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: mladenov   
Дата:   15-03-11 19:02

В Хаваи вулканите си бълват лава всеки ден, не е нещо ново.Проблем за Хаваите може да се окаже евентуалнто преминаване на радиационен облак от Япония над островите.Надявам се това да не стане...че на 28-ми заминаваме на почивка там, или поне имаме резервации, ама не знам дали да пътуваме![smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: mladenov   
Дата:   15-03-11 20:45

Ето това видео е много интересно да се види! Признавам му на този който го е заснел че е със здрави нерви![smilie24] [beer]

От видеото се разбира че този парк някога е бил част от залива но с изсипване на много камъни и почва мястото е превърнато в част от сушата...засега!


Видео



Публикацията е редактирана (15-03-11 20:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: tabla   
Дата:   15-03-11 20:56

От: 9 по Рихтер в Япония

Конструкцията на ядрената централа във Фукушима

http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=115317&p=1474534#post1474534



Публикацията е редактирана (15-03-11 20:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: tantris   
Дата:   15-03-11 22:12

Френски експерти определят нивото на катастрофата на 6,като има опасност в близките дни да нарастне до 7(Чернобил).

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: bobby__   
Дата:   15-03-11 22:18

tabla , явно е запознат с материята въпросният потребител. Полезно беше, мерси :)

горният линк



Публикацията е редактирана (15-03-11 22:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: promis   
Дата:   15-03-11 22:21

Всъщност този текст е написан от Josef Oehmen и беше преведен от Капитал, но пълен с грешки...

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: abc.xyz   
Дата:   15-03-11 22:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: Стефан   
Дата:   15-03-11 23:14

Това с нивото на аварията, че било 6, егати дезинформацията се получава - от това което бях прочел днес в Интернет и аз бях останал с впечатлението че нивото е 6, предпоследното преди 7 (Чернобил)... Трябваше да гледам Референдум по БНТ за да разбера, че официалното ниво всъщност си е 4 [smilie8] Та всеки може да си пише какво ли не в Интернет, но ето как Мрежата мултиплицира дезинформацията и я прави да изглежда достоверна. Засега просто няма данни да се е стигнало до нарушаване целостта на реактора за да се стигне до ниво 5(Three Mile Island) или 6, това дето на някои им се иска да вкарат допълнителен драматизъм в и без това критичната ситуация не значи че ще се стигне дотам [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: darksorrow   
Дата:   15-03-11 23:21

Засега просто няма данни да се е стигнало до нарушаване целостта на реактора за да се стигне до ниво 5

не знам за кой от 4те проблемни в момента реактора говориш, но 2 почти 100% е пробит, това е общо-взето - сигурно на този етап.

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: digitalgab   
Дата:   16-03-11 05:26

написа:

> abc.xyz: Мда, може би японците си го получиха накрая за
> избиването на китовете и делфините...?
>
>
>



значи сега чакаме американците и израелците да си го получат за войните и политиката, които водят от години
WHATSOEVER A MAN SOWETH, THAT SHALL HE ALSO REAP
Към Галатяните 6:7
КАКВОТО ПОСЕЕ ЧОВЕК, ТОВА ЩЕ ПОЖЪНЕ


Господа няма да излъжеш, утвърждава апостол Павел. Съответно, всекиму се въздава по заслугите. "Каквото посее човек, това ще и пожъне".
И така, творете добро и не отчайвайте се./b]

И след като японците са в земетръсна зона, за руска рулетка ли им беше цялата тая атомна енергетика?



Публикацията е редактирана (16-03-11 05:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Трус 8.9 по Рихтер в Япония!
Автор: Veronique   
Дата:   16-03-11 05:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  18  19  20 ..  30 ..  37  38     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.