Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: chipsy   
Дата:   18-03-11 12:05

bvidenov , вземи се подготви преди да се изказваш . 2.5 от 96-97 до 2003-4 до един имат проблем със гарнитура на мотора . Обикновено избива на 3-ти цилиндър от дяснаа страна . DOHC особено . Моят е DOHC на 120к мили , смених му гарнитурата на главата ( сам ) и се оправи . Загряваше точно от това . Сега една гарнитурка от лявата глава протече но поне не е трудна за сменяне . Хубавото на Субару е че са супер лесни за ремонти спрямо доста други коли , особено за по-прости ремонти
ники1 , използвам тайминг белт защото не знам на български как е . Проблем с това имаш ли ?
Тук баби масово карат Outback и Forester , масово . Outback-а е пълен аналог на Волво V70 от който по-бабешка или домакинска кола в последните 7-8 години няма след като спряха Буик Роудмастер-а . При мен половината квартал е с Outback , повечето карани от жени. Или Субару се свързва само със Импреза-та ?



Публикацията е редактирана (18-03-11 12:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: 798099   
Дата:   18-03-11 12:16

Да нямаш предвид VOLVO XC 70? Защото иначе...не виждам нищо аналогично...

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: chipsy   
Дата:   18-03-11 12:29

За мен са еднакви ... Освен че ХС е 4х4 каква друга разлика имат от V ? И малко по-високи ?

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: Георги   
Дата:   18-03-11 12:37

и аз да се оплача, някой кретен беше сложил на мерца спортни пружини, съдрах се от шкурене по няколко пъти на ден [smilie10] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: dashikov   
Дата:   18-03-11 12:37

Я колко фенове на Субару.Бях загледал и исках Трибека след 2008 с 3.6 двигател.Някой отзиви за нея?Питах за нея в един друг форум и ме отказаха, много ядове с двигателя имало.

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: Todd   
Дата:   18-03-11 12:40

Таралясницииииии........

[cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: 798099   
Дата:   18-03-11 12:47

Е, щом за теб това не е разлика...няма смисъл да ти обяснява някой. Има сайтове със спецификации, чети!

Дори и 11-годишният ми син знае, че две еднакви на външен вид коли може да са с различни двигатели под капака, ама нейсе!

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: diandimov   
Дата:   18-03-11 12:50

И аз харесвах Трибека, но се отказах.

Ще чакам да излезе Четирибека.

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: Todd   
Дата:   18-03-11 12:55

https://photo-forum.net/static/forum/2011-03/iqqx5290.JPG
http://photo-zona.net/images/user7792/album24503/large/1300445610_oybg1725_impreza.jpg


Скоростна кутия Subaru Impreza WRC -2009 година .

Струва колкото 5 Трибеки [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

А и тя се е баталясала ...

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: 798099   
Дата:   18-03-11 13:03

Ами...WRC, какво друго да стане?! както знаеш, тук има сериозно значение ЗВУ.[cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: Георги   
Дата:   18-03-11 13:28

бутикови коли [smilie5] [smilie5] [smilie10] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: bozo   
Дата:   18-03-11 13:59

diandimov,
Откарай го там, където са ти го продали и ги обвини, че са те измамили с дефектен автомобил. Убеди ги и ги накарай да се чустват неловко и неудобно и искай подмяна със здрав модел. Тва е , you can do iT!

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: headcharge   
Дата:   18-03-11 15:55

MarinY написа:

> За Субару не искам да чувам лоша дума. [smilie3]
>

Чувал ли си за Subaru SVX? Една от най-проблемните коли произвеждана от японци изобщо (докато Renault не завзеха Nissan де [smilie18] ) и спряна предсрочно поради това...
Вероятно караш Outback - пробвай този тест - опри предницата до някой бордюр и пробвай да го качиш [smilie24] Еми няма да можеш [smilie7] Иначе съм фен де, не ме разбирай погрешно, просто от въпросното SVX концепцията почти нищо да не зависи от водача, а от електроника, автомати и компютри не ми е присърце. Иначе с кеф бих се метнал на едно запазено XT ама къде ти...

@diandimov, като се абстрахирам от силно тенденциозната ти тема, въпреки че не си дал точни данни за модела, убеден съм че проблемът ти (ако има такъв изобщо) се дължи или на проблем с въздушното окачване отпред или от някой от задните амортисьорите които трябва да са самонивелиращи се... При всички положения, ако Субаруто ти стои накриво те чака голямо изваждане [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: stoyan_5   
Дата:   18-03-11 16:24

Нормално е.
Субару правят малко по твърди левите пружини заради дебелите водачи.

Аж повече и няма да имаш проблем.

Ако не можеш, то значи тази кола не е за теб.

Вземам я [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: 798099   
Дата:   18-03-11 16:44

Даааааааа, от време на време имам удоволствието да карам един Форестър 2,5 ХТ. Е, голям кеф, наистина!

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: sandesko   
Дата:   18-03-11 17:20

Дияне,ако жена ти е 40 кила-да не ти е дебела либовницата бе[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: ivenchev   
Дата:   18-03-11 17:21

66 [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: sandesko   
Дата:   18-03-11 17:22

Абе немате ли си кадилаци у щатско бе?

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: MarinY   
Дата:   18-03-11 17:26

Кадилаците са запазена марка на черните ... и някои баби.

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: ejko   
Дата:   18-03-11 17:35

Конкуренцията при бабите нещо е много голяма..., да очаквам ли Буик да фалират?!?!?

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: Todd   
Дата:   18-03-11 17:42

https://photo-forum.net/static/forum/2011-03/uvpq9137.JPG
http://www.wallpaperbase.com/wallpapers/cars/cadillac/cadillac_6.jpg


Ето това е Кадилак !!! [smilie24]

[smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: ejko   
Дата:   18-03-11 17:44

hah един приятел имаше такъв, макар че не толкова лъснат. Беше черен и возеше като лодка. Беше много гадно...

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: sandesko   
Дата:   18-03-11 18:09

е тва е класика!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: bgprinter   
Дата:   18-03-11 18:34

Като почне да се абсолютизира някоя марка, че и цяла нация покрай нея и ми става смешно едно такова. Всички автомобили се чупят и Субару по нищо не се отличава от останалите. Може да има даден модел сполучлив, следващият да е издънка. То дори двигател с различни параметри на една марка не отговаря по качество на друг от същата с други парметри, какво остава за цели автомобили. БМВ, великата марка имаха едни двигатели които се пукаха като марсианци от филма "Марс Атакс". Продадоха го на Опел, те пък взеха че го доизкусуриха, намалиха му мощността и опелите си вървят и до ден днешен (вече 10-12 години).
Приятел има Ситроен ЦХ с 1,4 бензинов двигател. Чудо е този двигател, надживява няколко ламарини на ситроена.
Друг един приятел със СААБ с двигател на Субару не излиза от работилницата, все ремонти.
АЗ карах 4 години Крайслер Вояджър, най-оплюваната кола, е за 4 години и направих около 100 000 км, не се оплака този автомобил, не мръдна, само дизел и масло наливах.
Много, много отдавна с Рено 18 същата работа, нямаше грешка, същият двигател слагаха във Фуегото, 2 литров бензин.
По късно Рено 19 се оказа тотален боклук, смених му всичките чаркове за една година, все нещо се разваляше. Рено 5 - "Ла Кар" старата версия - железен автомобил.



Друг един приятел кара ФауВЕ на 500 000 км, това върви и върви, не ще да се разваля, а го кара по планински пътища, носи даже товари на багажника отгоре, ползва го като магаре. Желязна машина.

Отговори на това съобщение
 Re: Оф, сега и Субаруто...
Автор: Grandpa   
Дата:   18-03-11 20:51

Субару е добра кола. Бяха и по-добра преди GM да си топне пръста. Тойота после купи половината от дела на GM...има надежда...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.