Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: NeDDRaG   
Дата:   15-03-11 10:37

написа:

> Нед, кога сме на фитнес само не разбрах от тия спарени [ezik]
> [smilie5] [cool]

Казах ти, че с фитнес не става. Единственото, което ми препоръча доктора е плуване.

Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: danvan16   
Дата:   15-03-11 10:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: valen_tin   
Дата:   15-03-11 10:41

това с химическата сол е много забавно [smilie18] да не иде реч за йодираната сол?

щото иначе всичката сол е морска [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: asahi   
Дата:   15-03-11 10:45

... с изключение на каменната.

Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: NeDDRaG   
Дата:   15-03-11 10:48

написа:

> написа:
>
> > Нед, кога сме на фитнес само не разбрах от тия спарени [ezik]
> > [smilie5] [cool]
>
>
> Въпросът ми не е бъзик

А аз също ти отговорих съвсем сериозно. С бягането съм приключил отдавна - скъсана връзка на дясно коляно, крака става за нормално ходене, ама до там. Коремни преси и колело - не става, заради дисковата херния. Нищо, че не се натоварва кръста, позата и движението спомагат за събуждане на болките. Остана само ръце и ремена.

Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: KiIIeR   
Дата:   15-03-11 16:23

и на мен днес... пиенето, захарта и всичко що има много въглехидрати.

Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: danvan16   
Дата:   15-03-11 16:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: мара   
Дата:   15-03-11 17:18

човек кат иска да бие кучето, тояга винаги ще намери.

Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: Todd   
Дата:   15-03-11 17:21

На моите години вече мога да отслабна ..... само умствено !!!!

[smilie21] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: r_popov   
Дата:   15-03-11 17:54

Асахи, в БГ-то сичката идва от морската, която след това се преработва, йодира и т.н. Но и каменната има същия състав, ама енциклопедиста Съни тея работи не ги чатка. Сигурно искаше да каже, че има и калиева сол, при която в различни съотношения е смесен натриев и калиев хлорид. Последния - калиеви хлорид няма лошите последици за страдащи от сърце, кръвно и т.н. Ма това е друга бира... и не ми се обяснява за клетъчни мембрани, осмоза, натриево-калиевата помпа и т.н... апропо - всичката сол е химична [thankyou] приключвам с лекцията.

Сега по темата - Недраг, за другите ти здравословни проблеми не се наемам да давам съвет - не ми е работа. Но като човек, който от 12 години се бори с двустранна дискова херния на L5-S4 и протрузии от ниво L5 до L1 мога да те посъветвам две неща:
1. Плуване - лек и щадящ спорт, подходящ в твоя случай, стига да можеш да плуваш. Освен това е приятно и действа общо тонизиращо и благоприятно на цялата мускулатура. Няма друг спорт, който така равномерно и комплексно да натоварва тялото, при това без сериозно физическо натоварване на сърцето.
2. Намери си добър кинезитерапевт /физиотерапевт и поискай консултация за комплекс от упражнения, подходящ в твоя случай. Ако си от Сф и искаш, може да ти препоръчам някой подходящ. Пиши на ЛС. Не е реклама.

Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   15-03-11 18:02

Автор: мара
Дата: 15-03-11 17:18

човек кат иска да бие кучето, тояга винаги ще намери.




[smilie18] [smilie18] [smilie18]

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: asahi   
Дата:   15-03-11 20:03

Попов, край Провадия има сериозен добив на каменна сол. До Омуртаг също има залежи.

Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: slivenski   
Дата:   15-03-11 20:06

Едно време на село в двора на дядо ми имаше една голяма буца каменна сол... Ближеше я добитъкът... [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: sunnyshot   
Дата:   15-03-11 20:15

"Аз знам, че нищо не знам, но има и други, които и това не знаят..."

рецитирал Анджин-сан, докато наблюдавал как и Диандимов ще се приземи върху сушито с кафяв ориз без захар

https://photo-forum.net/joro/emoticons/C3.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: NeDDRaG   
Дата:   15-03-11 20:17

Хоп. Вече си имам и пневмония. [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: marconi   
Дата:   15-03-11 20:18

абе на човека пиенете му спрели, вие ся за каменна сол му говорите...я малко по състрадателно..ааааа ма ха [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: tnt   
Дата:   15-03-11 20:19

ей Нед, я се взимай в ръце или по-скоро взимай мерки [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: slivenski   
Дата:   15-03-11 20:22

Солта е важна за човека... И Христос е казал на учениците си "Вие сте солта на земята. Но, ако солта изгуби сила, с какво ще се направи солена? Тя вече за нищо не струва, освен да се хвърли вън и да се тъпче от човеците." Там за друга сол явно става дума, обаче... [smilie21] [smilie21] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: sunnyshot   
Дата:   15-03-11 22:10

NeDDRaG, ние се бъзикаме тук, а положението при теб се усложнява... Вземай мерки и оздравявай!


Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: bvidenov   
Дата:   15-03-11 22:47

Докторът на медицинските науки Пауло Убиратан (Paulo Ubiratan) работи като главен лекар в болницата в Пуерто Алегре в Бразилия.


По-долу е откъс от интервю, дадено от него за местните телевизии.

Въпрос: Упражненията за сърдечно-съдовата система удължават живота, това вярно ли е?
Отговор: Сърцето е създадено, за да извърши определен брой пулсирания. Не ги губете с упражнения. Вашият жизнен период ще изтече, независимо от начина, по който използвате сърдечния мускул. Това е все едно да казвате, че можете да продъжите живота на автомобила си, ако го карате с повишена скорост.
Искате да живеете повече? Спете следобед.
В: Трябва ли да спрем употребата на месо и да ядем повече плодове и растителна храна?
О: Ние трябва да разберем ефективността на стратегията за хранене. Какво яде кравата? Трева и царевица. Това какво е? Растителна храна. Следователно яденето на говеждо (телешко) месо е най-ефективния начин за нашия организъм да приеме растителна храна. Искате да ядете зърнени храни? Яжте пилешко.

В: Трябва ли да се намали употребата на алкохол?
О: В никакъв случай. Виното се приготвя от плодове. Брендито е дестилирано вино, което означава, че от плодовете е отделена течността, благодарение на която вие извличате всичко полезно от тях. Бирата се приготвя от зърнени култури. Не ограничавайте прекалено употребата й.

В: Каква е ползата от редовните физически управнения?
О: Моята философия е такава: ако нищо не ви боли, нищо не правете. Значи всичко е наред.

В: Пъженото вредно ли е?
О: В днешно време храната се пържи с растително масло. Как може да бъде вредна допълнителна растителна храна?

В: Как фитнесът помага за намаляване на наднорменото тегло?
О: Абсолютно никак. Единствената полза е, че упражнява мускулите – постига се само увеличение на мускулите.

В: Шоколадът вреден ли е?
О: Това е какао. Още един представител на растителната храна. Чудесна храна, за щастие.
Животът не трябва да бъде пътуване към гроба с намерението да пристигнем там в добро здраве, с привлекателно и добре съхранено тяло. Най-добрият начин да се започне едно пътешествие е с халба бира в едната ръка и сандвич в другата и да се завърши след доста секс и приключения, с напълно уморено и използвано тяло, което да крещи:
„Това прекрасно пътешествие си струваше!”...
В: Какво още ще ни посъветвате?
О: Ако постоянното ходене беше полезно, пощальонът щеше да е безсмъртен. Делфините цял живот плуват, ядат риба и пият вода и пак са дебели. Зайците бягат и скачат без спиране, но живеят не повече от 15 години. Костенурките не бягат и нищо не правят, но живеят 450 години.

Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: asahi   
Дата:   15-03-11 22:59

Наборе, ше ставаш нов човек. Да му мислят наборките [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: danvan16   
Дата:   15-03-11 23:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: 798099   
Дата:   16-03-11 08:53

Виденов![smilie24]

Това ми напомни за един мой началник в далечното минало, който, като чуеше за някого, че не пушел, не пиел, хранел се здравословно и т. н., казваше: "Е, този ще умре здрав!"[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: netLady   
Дата:   16-03-11 09:15

Paulo Ubiratan - те това е моя доктор.[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Доктора ми спря пиенето...
Автор: Gruyu   
Дата:   16-03-11 09:19

аз съм горещ привърженик на ампелотерапията!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.