Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Аерофлот
Автор: pmartinov   
Дата:   07-03-11 16:58

[smilie8]

Случайно попаднали нямаше в БАЛКАН,всеки ползваше някаква връзка...

[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: nastradin2   
Дата:   07-03-11 17:01

ДЕБА И ГАДТА МУ МРЪСНА ДЕБА!!!https://photo-forum.net/joro/emoticons/eck16.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/eck16.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/eck16.gif
Че на всичко отгоре осъди и държавата в Парижкия съд за осем или девет милиона...https://photo-forum.net/joro/emoticons/eck16.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/eck16.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/eck16.gifhttps://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&i=1668185&t=1668185&offset=end

Искаш ли да гледаш сеира на някого от "Балкан", само му спомени за Гад-та и той пали безотказно...[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: ivenchev   
Дата:   07-03-11 17:03

Сега разбрах къде е Г-точката на балканците ... [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: nastradin2   
Дата:   07-03-11 17:04

ОПРЕДЕЛЕНО...[smilie24] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: netLady   
Дата:   07-03-11 17:10

Ми, аз съм пътувала няколко пъти с Аерофлот и отново бих се возила с тях.[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: n1x0n   
Дата:   07-03-11 17:53

Ще цитирам анонимен Интернет потребител:

гавно ваш аэрофлот и цены ахуевшие
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: dedopop   
Дата:   07-03-11 18:02

2 пъти с Ил 86, два пъти с Ту 154, безброй пъти с АН-2, като накрая даже пилотирах, няколко пъти с МИ-2, веднъж с МИ-17.

Не беше зле в Аерофлот, даже пържолка имаше.

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: marconi   
Дата:   07-03-11 20:09

най-странното преживяване съм имал с Аерофлот...уж нормално кацане и на 200м. от земята, с пълна газ се върна във въздуха...баси гадното чувство...след 1ч въртене над Москва, пилота каза - Много птици на летището, за тва не кацнахме..


аааа и тия имат навика да пускат самолета кат гюле при кацане...4 пъти съм летял с тях и секи път имам чувството, че ше си изплюя топките кат земем да кацаме [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: tycoon   
Дата:   07-03-11 20:15

Aeroflot forever!
Strongly recommended!;))

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: ejko   
Дата:   07-03-11 20:23

Моето момиче до Китай пътуваше няколко пъти и понякога беше с Аерофлот. От самолет не се е оплаквала, но веднъж по тяхна вина бяха дублирали някакви места и трябваше да пренощува там. Вика че били супер нелюбезни жените зад гишетата, въобще нищо не обяснявали и били много груби. Чак като вдигнала скандал и дошъл "супервайзър" и се оправили нещата, извинил се и все пак ги настанили в хотела на летището. Доста се оплака, че бил като затвор с решетки на етажите и въоръжена охрана. Каза че било бая странно. Иначе от кацания и самолети не се оплака.
Дори казваше, че са по-добре от някакви странни криминални индонезийски авиолинии, с които беше летяла на някое пътуване из онези места...

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: ejko   
Дата:   07-03-11 20:26





Публикацията е редактирана (08-03-11 15:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: Gruyu   
Дата:   07-03-11 20:30

лятото на 1983-та пътувах с един ИЛ-62 до Куба (през Прага) и обратно......и представете си още съм жив!!!...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: kirilius   
Дата:   07-03-11 22:28

Споко, аз съм летял с тях и оцелях...

... но както казват борсовите търговци: "Past results do not guarantee future performance" [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: VasSilK   
Дата:   08-03-11 15:03

Не разбрах какво не ти е стискало,да летиш със самолет или с Аерофлот?Ако имаш проблеми с летенето на самолет,това е кофти-недей.Ако имаш проблеми с летенето с Аерофлот-това са тъпи и "модерни" предразсъдъци.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: nastradin2   
Дата:   08-03-11 16:14

"Грабвайте метлите!" някой си изкряска...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: ejko   
Дата:   08-03-11 16:33

"Ако имаш проблеми с летенето с Аерофлот-това са тъпи и "модерни" предразсъдъци."

Нищо тъпо няма, по-бедните авиокомпании са по-лоши от по-богатите:))) Аз навремето често пътувах до щатите с LOT и имах проблем с това. От Аерофлот са много по-добре, но в сравнение с Луфтханза са много зле. Самолетите са нови, но вътре са нагъчкани, стюардесите бяха славянски тип- разбирай малко сопнати, в сравнение с други и т.н. Ако човек е богат и понякога има проблем да пътува при по-лоши условия. Виж ако кинтите са от значение (както биха били за мен), Аерофлот сигурно са ОК...

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: n1x0n   
Дата:   08-03-11 16:53

Като изключим компании като Swiss International, Lufthansa и Austrian - всичко друго е "под секва". Дори BA свалиха нивото.
Пък колко компании са точно на нивото на Аерофлот - не ми се говори... край на лукса. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: ejko   
Дата:   08-03-11 17:02

Честно казано най-доброто ми летене беше с някаква тунизийка авиокомпания, но не помня как се казваше. Някак самолетът беше малък, но супер широко. Стюардесите бяха обаче като една стюардеса, глътнала две други..., иначе бяха мили. Английски не знаеха много, но в сравнение с на LOT неграмотните стюардеси, бяха като Шекспир.

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: slivenski   
Дата:   08-03-11 17:08

Още се чудим, що не пусна никого от нашите...

Няма вече такива жени... [cool] [cool] [smilie21] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: matataupa   
Дата:   08-03-11 18:26

Не съм чел другите, но- ПРЕПОРЪЧВАМ!!!

Пилотите им са единствените, които са били на 100% адекватни в скапани ситуации.

Асове.
Понякога се фукат малко, но когато става дума за кацане или излитане- богове[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: matataupa   
Дата:   08-03-11 18:30

Чакайте бе, чета тука- Ан, Ми... аз съм летял с Аерофлот и ЕърБус... както и с Бойнг 747+ 777

Кви са тия линии дето ги споменавате...

Ако е от Брусарци до Бели Искр- може и пеша деба[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: kirilius   
Дата:   08-03-11 18:56

Човекът не пита за лукс и обслужване, а за сигурността. Аз поне така разбирам "страха" от летене с Аерофлот.

Би трябвало да има някъде из нета статистики колко самолета са паднали на кои комопании, но не вярвам Аерофлот да е далече от златната среда.

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: n1x0n   
Дата:   08-03-11 19:13

Всъщност, на Аерофлот съм благодарен за това, че ми сбъдна една от мечтите на всеки мъж - да се озове в леглото с две стюардеси наведнъж. Заради мъгла в София кацнахме във Варна и се наложи да преспим в гранд-хотела една нощ. Свободните стаи бяха кът и се наложи "оптимизиране".
Е, вярно, че бях на 6... и заспах веднага, но все пак факта си е факт [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: arakiss   
Дата:   08-03-11 19:15

Lufthansa два пъти ми губиха багаж [smilie9]
ама може аз да съм карък, знам ли...
аз съм доволна от Qantas [smilie24]

а като спомена настрадин за хулигани - най-каубойското излитане съм преживявала в нигерия, вътрешните линии, голям кеф беше [beer]



Публикацията е редактирана (08-03-11 19:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: ivenchev   
Дата:   08-03-11 19:16

аз пък сигурно щях да бъда не на 6, ами на 11 без 5 ... [cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.