Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Евтин хотел Бургас!
Автор: pif   
Дата:   09-03-11 10:04

и аз давам 2 гласа за Авеню. 40 кинта е единичната стая на 5 и 6 етаж. На долните (уж по луксозни) е по скъпо но разлика няма. Случвало ми се е в "луксозните" стаи да няма топла вода. Даже утре вечер пак съм там.
Друго хубаво и евтино място е хотел Морско Конче в Сарафово. Малък семеен хотел но със страхотни стаи. Май беше цената под 30 лева сега зимата. Лятото плащах 32. За закуска правят страхотни принцеси.
В Авеню закуската е хубава когато е шведска маса. Ако са малко гостите ти пробутват някакъв смешен сандвич който ти иде да завреш на сервитьора в ..... пегела.
Готвачката на ресторанта на Авеню също е много готина и готви страшно. За 12-15 лева ям 3 яденета и 2 салати.
От престиж имам само лоши спомени. Жега, нямаше климатици и тесни коридори през които едвам минаваш с голям багаж. Освен това нямат закуска.

Отговори на това съобщение
 Re: Евтин хотел Бургас!
Автор: nastradin2   
Дата:   09-03-11 14:56

Хотел "Лазурен бряг" Сарафово. Собственика се казва Наско. Приятна обстановка в стаите, добра кухня в ресторанта[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Евтин хотел Бургас!
Автор: s_ivanova   
Дата:   09-03-11 15:38

Относно Военния клуб. НЕ Е ИСТИНА. Няма кафе, още по-малко сладкарница.Няма дневен бар, нощен бар, абе изобщо НЯМА бар.Няма паркинг, защото се позлва от банката до входа на хотела. Също така НЯМА конферентна зала. Няма опции като закуски и т.н.Обзавеждането не е лошо ако нямаш големи очаквания и зависи в каква стая ще те сложат. Иначе цените когато бях там, бяха добри за военни...така че избора е ваш.Посочения телефон не съм сигурна дали ще ти свърши работа.Успех в търсенето.Цените на хотелите в Бургас, не зависят само от сезона, като цяло са си скъпи(зиме, лете-няма значение)



Публикацията е редактирана (09-03-11 15:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Евтин хотел Бургас!
Автор: colorit   
Дата:   09-03-11 16:49

@Marillion: "Аз ще взема косара, злати и рамонса"
Мчи то после флери няма да им трябват. Кво ще рекламират [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Евтин хотел Бургас!
Автор: Marillion   
Дата:   09-03-11 18:49

Ще рекламират първият стриптиз хотел в Сарафово :)

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.