Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ мили дами
Автор: feliz   
Дата:   08-03-11 15:07

а Барса - Арсенал е ясно, че ще се гледа.[cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ мили дами
Автор: slivenski   
Дата:   08-03-11 15:08

какво означава "ако се чувстваш лицемер"? аз никакъв не се чувствам... говоря по принцип. ако не засвидетелстваш уважение и обич към един човек през цялата година, какъв е смисълът да го правиш в един единствен ден...

да не говорим, че няма как да обичаш жените като цяло. обичаш една жена. или две-три максимум... за повече няма да ти стигнат парите... [smilie18] [smilie18]

а и от трета страна - празникът е дискриминационен... [cool] [cool] [cool]



Публикацията е редактирана (08-03-11 15:11)

Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ мили дами
Автор: feliz   
Дата:   08-03-11 15:18

не може да говориш по принцип и от името на другите за чувства.[smilie5] [smile] [smilie25]
то е ясно, че всеки ден е добре да се държиш като на празник, но ако нямаш сили или желание да го правиш, може поне на "уречения" ден, да се постараеш.
Не говоря за теб, а по принцип.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ мили дами
Автор: slivenski   
Дата:   08-03-11 15:22

както и да е...

Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ мили дами
Автор: Todd   
Дата:   08-03-11 15:23

Автор: slivenski
Дата: 08-03-11 15:08

а и от трета страна - празникът е дискриминационен...


За мъжете ли ???

[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ мили дами
Автор: vizov   
Дата:   08-03-11 15:34

Хайде да сте живи и здрави [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ мили дами
Автор: Ivo55   
Дата:   08-03-11 15:55

Добре де, трябва да се почитат жените... МИ нали точно това, ние, като православни християни, показваме на 25 март / Благовещение/!? Хайде, направете справка защо другарката Клара е избрала точно 8. март...някой да не вземе да го свърже с нейната етническа принадлежност! Според мен празнуването на 8.е израз на съгласие, че има сегрегация в обществото.И като гледам списъка на държавите, в които се празнува...

Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ мили дами
Автор: slivenski   
Дата:   08-03-11 15:57

Автор: Todd
Дата: 08-03-11 15:23

Автор: slivenski
Дата: 08-03-11 15:08

а и от трета страна - празникът е дискриминационен...

За мъжете ли ???



не. за жените. [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ мили дами
Автор: terminator   
Дата:   08-03-11 15:59

Според мен всеки мъж трябва да уважава жената по един или друг начин и то така че тя да разбере това и да се почувства ЖЕНА. И то всеки ден, не само на празник. Някои успяват, други - не. Ама то си е до мъжа, де. Аз поне успявам, уважавам жените и те - мен. Както съпругата си, така и колежките. [smilie5]

Айде пак [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ мили дами
Автор: Todd   
Дата:   08-03-11 16:02

Требе да я уважава по три пъти на ден !!!

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Ако може !!!! [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ мили дами
Автор: slivenski   
Дата:   08-03-11 16:03

Може и един път, ако е колкото за три... [smilie21] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ мили дами
Автор: Lalinda   
Дата:   09-03-11 12:03

Както и очаквах, оказа се, че положителният заряд на празника обедини българите повече от злощастния ни национален празник...

Та, цял ден гледах мъже, на всякаква възраст, да носят букети и дори саксии с цветя в ръце, жени, които се обединяват, един път в годината, от идеята, че са жени, и дори тийнейджъри с цвете в ръка, които бързат за среща с дамата на сърцето си в кварталния мол...

Из същия мол пък бе пълно - буквално - с екзалтирани пазаруващи или просто наслаждаващи се един на друг влюбени (не зная как е било на 14 февруари, понеже пътувах, по повод повода, през девет планини в десета, до Италия и оттатък...)
[smilie24] [smilie24] [smilie24]

По радиото пък, всички мъже отговаряха на въпросите на дамите журналистки първо с поздрав за празника... и нито един мъж не каза, че не го празнува.
[smitten]

Така де, и днес, и дамите, и кавалерите им ми се струват по-щастливи!
[smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ мили дами
Автор: dtv   
Дата:   09-03-11 15:08

така като ви чета.....днес започвам да се чудя в този свят ли съм или в някакъв друг, особено вчера - в този ли съм била [smilie8] [smilie18]
по логиката на тази тема, трябва да е бил някакъв неземен :))))
няма ги в списъка държавите, от които долетяха най-милите реакции, не бяха колхозници, с обич и към една, и към всички жени бяха...какво става?? [smilie8]

а днес уважавате ли ги или ви убеждават!? :))

Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ мили дами
Автор: Todd   
Дата:   09-03-11 15:38

В тръстикатааааа.......


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ мили дами
Автор: dtv   
Дата:   09-03-11 18:12

в тръстиката или на тръстиката!? доброволно!? без да убеждавате, без да убеждават!?
живи и здрави да са ви, всеки ден да ги радвате, късмет имате с такива жени!
[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ мили дами
Автор: alba_luna   
Дата:   09-03-11 18:37

За мен 8 март е празникът на мама! Така ми е останало от детската градина. Никога не съм го чувствала мой празник.

Отговори на това съобщение
 Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ мили дами
Автор: tutttifrutti   
Дата:   09-03-11 21:48

хич не ми е за букети и честитки от мъжове. Получих страхотна саморъчно изработена картичка и целувка от детенцето си за празника и това ми стига да кажа, че няма нищо глупаво в това да отбележиш мамешкия ден :)и хич не ми дреме ни за етиологията му, ни за политическата окраска, ни за гореизказаните асоциации ма уважаемите съфорумци; не го свързвам ни с колхознички, ни с гузни мъжове. свързвам го вече с мънички ръчички и звънливо гласче [beer] [beer] [beer] [thankyou]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.