Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Има ли смисъл да поддържам такава система?
Автор: Marillion   
Дата:   08-03-11 11:22

danvan16 - много ти изгоряло небето бре....

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли смисъл да поддържам такава система?
Автор: serjy   
Дата:   08-03-11 12:10

Разсъждавайки прагматично и без емоции, фулфрейм нема как да ти потрябва, ако не правиш печат на особено големи размери. Друг е въпроса с кефа, храненето на егото и т.н. психо-емоционални аргументи, които са немловажни за повечето хора.


Отговори на това съобщение
 Re: Има ли смисъл да поддържам такава система?
Автор: 798099   
Дата:   08-03-11 12:20

Фроги, така, както си представил нещата...направо не ти трябва никакъв фотоапарат!

Ако наистина искаш съвет, тук, във форума, то моят е: продължавай да си я имаш системата, като те кефи. Ако не ти идва отвътре, фотограф няма да станеш (както и аз, апропо). Важното е да не ти пука! Снимай си за лично удоволствие и не се вглеждай много в резултатите.

Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли смисъл да поддържам такава система?
Автор: djfroggy   
Дата:   08-03-11 19:42

Ще я задържа, лошото е,че ме е страх като пътувам сам по разни краища на страната да не ми я гепят.Миналата пролет в Лом някакви искаха да ми "разгледат" фотоапарата и като отказах категорично,нещо много се "пообидиха" и казаха да не вземели да го строшат в земята, бил съм се заяждал.Интересното е,че бяха двама мангали и трима бели заедно.А проблема е,че никъде не застраховат.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли смисъл да поддържам такава система?
Автор: tnt   
Дата:   08-03-11 19:43

ти само кажи! Сума ти народ ще дойде да те пази срещу едно "кръгче" [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли смисъл да поддържам такава система?
Автор: tonitka   
Дата:   08-03-11 19:57

А да те попитам тогава защо си я купи тая система?[smilie8] ....защото е нормално да си имал някакво скромно апаратче, да си снимал, снимал с него, да решиш, че вече не ти е достатъчно, после да си купиш ДСЛР или хубав лентов, след това малко по малко нужните обективи.....така мисля, че е нормално...............![smilie3]


........и веднага се сещам за разказчето за фотографа и котето [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Има ли смисъл да поддържам такава система?
Автор: plamendoc   
Дата:   08-03-11 20:06

ААА трабва да застраховат ,я питай джъмбича той май беше застраховал навремето Дтройката

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли смисъл да поддържам такава система?
Автор: serjy   
Дата:   08-03-11 20:22

ааа другият път когато минеш край Лом, вземи се обади [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли смисъл да поддържам такава система?
Автор: NeDDRaG   
Дата:   08-03-11 20:22

написа:

> Скъпи съфорумци, отдавна си задавам този въпрос.Има ли някакъв
> смисъл да се поддържа скъпа Фулфрейм система за снимане 5-6
> пъти годишно?

Абе ще оставя настрана лафа, за мечката, десо се научава да играе хоро. Ама ще те попитам, колко и е поддръжката. Една раница, която сигурно я имаш, една голяма найлонова торба, в която евентуално да я сложиш, да не се праши и от време на време грижи за батериите. Колко е като пари? Колко ще изгубиш, ако я разпродадеш? Е, дет казват, що я купи... Искал си, мислел си, че ще станеш по-добър... Карай си с нея, дръж си я, снимай си колкото можеш и както можеш и се кефи.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли смисъл да поддържам такава система?
Автор: danvan16   
Дата:   08-03-11 20:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли смисъл да поддържам такава система?
Автор: djfroggy   
Дата:   09-03-11 09:14

Автор: tonitka
Дата: 08-03-11 19:57

А да те попитам тогава защо си я купи тая система? ....защото е нормално да си имал някакво скромно апаратче, да си снимал, снимал с него, да решиш, че вече не ти е достатъчно, после да си купиш ДСЛР или хубав лентов, след това малко по малко нужните обективи.....така мисля, че е нормално...............!


Навремето започнах с Канон Про 1.Обаче понякога на дългия край нямаше фокус,липсата на стабилизация се усещаше.
Подлъгах се по идеята за ДСЛР-взех Оли Е500 с 14-45.Липсата на стабилизация се усещаше още повече,не винаги имаше фокус,особено в затворени помещения,когато разчиташ на дневна светлина.На слънце-ОК.Продадох го взех Панасоник ФЗ7.Чудесен фокус,стабилизация...........матрицата шумеше от 100исо, детайла ужасно се замазваше,реална резолюция 2мп.После Сони А100,А300-все някак си фокуса не беше където трябва.След доста мнения по този и чуждестранни форуми реших,че не трябва да се прави компромис с техниката,за да има фокус,рязка картина и цветове+ детаил.Това е.Може да е наисвно,но да си кажа.
Иначе имам и прекрасно лентово тяло-Минолта Динакс 7,което е съвместимо с тези стъкла.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.