Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Аерофлот
Автор: djogata   
Дата:   07-03-11 02:18

4гивън, ако трябваше аз да пътувам, бих мислил по следният начин:

1) Ако пътуването е служебно, си вземам най-удобният полет без да се вторачвам твърде много в цената. В края на краищата времето е пари

2) Ако пътуването е лично.. Чакай малко... Лично пътуване до Москва? Нее, забрави, веднага си избирам друго място за ваканция, по-далечко от Русия
[smilie5] [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: neuromancer   
Дата:   07-03-11 02:32

е чак толкова... Бих отишъл до Москва и Санкт Петербург на разходка, защо не.
Относно стоенето арестуван - това не е заради Аерофлот, а заради Русия и визите - ако минаваш през летище, където се искат визи, винаги има риск в случай че изпуснеш връзката.

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: 4given   
Дата:   07-03-11 02:44

Джога, логично мислиш, ама е нито едното, нито другото... Пътувам с благотворителна цел и се налага сама да си покрия разходите, та хем лично, хем работа ще свършим. С група от 10 човека, ако всеки спести по $500, може да обзаведем едно сиропиталище поне с дрехи и играчки. Това е идеален вариант, де. Да видим руснаците как ще ни дадат визи първо :)

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: hemilio   
Дата:   07-03-11 02:47

айде успех на благородното начинание[beer]
дано намерите билети по тънко!



Публикацията е редактирана (07-03-11 05:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: sir_sky   
Дата:   07-03-11 07:14

Преди 1 седмици двупосочен Токио - София с Аерофлот ми излезе по-малко от 1000 евро, и обслужването на самолета, както и самия полет бяха безупречни! Багажа си пристигна в ред!

Обаче... обслужването на летището беше гадно, чакаш с часове за една проста проверка, имах 3 часа престой и си представях как 2 часа поне си се мотам насам натам, ама след проверката от първия полет ми останаха по-малко от 30 минути до другия!

Иначе не съжалявам че пътувах с тях! За Япония си заслужава разликата в парите![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: boreto   
Дата:   07-03-11 08:12

Аре глезотии...

Пътувал съм доста с Аерофлот - АН24, ТУ134, ТУ154, ИЛ62. Още съм жив. От десетина години не съм пътувал. Но моят съдружник ги ползва редовно.

Мисля че вече са само със западни самолети. Не знам дали новите руски пътнически самолети са в експлоатоция.


Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: nastradin2   
Дата:   07-03-11 15:08

Прав е Борето - вече навсякъде по външни линии летят със западни машини, защото техните ги спряха от ИКАО. Качвай се и лети спокойно - пилотите са много добри. Само дето в салона мирише, ама то си е така в аерофлотските самолети[smilie18] Навремето се шегувах, че ако ми вържат очите и ме качат в салона, мога по миризмата да позная не само, че самолетът е руски, ами и номерът му да кажа, кой е...[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: KiIIeR   
Дата:   07-03-11 15:28

и аз съм фъркал доста с Аерофлот. Жив съм.
Виж за Българските Авио линии не бих рискувал.
само като им видиш черните унифоми. ввсе едно се качваш в ковчег.

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: nastradin2   
Дата:   07-03-11 15:31

Е и нашите пилоти са много добри![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: asahi   
Дата:   07-03-11 15:34

https://photo-forum.net/static/forum/2011-03/gtjp4394.JPG
http://img167.imageshack.us/img167/623/pic1117bgnl1.jpg


Красные туфельки "Аэрофлота"

Проста да падладеейш [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: nastradin2   
Дата:   07-03-11 15:36

ЛЕТАЙТЕ САМОЛЕТАМИ АЭРОФЛОТА!!![smilie25] [smilie21] [smilie18] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: asahi   
Дата:   07-03-11 15:40

Най-елегантното кацане ми го е правил руснак, но метеорологичните условия предпоставяха това.
Най-трудното и професионално го направи българин тук, в София, при страничен поривист приземен вятър.

Не мисля, че има слаби пилоти в международните полети.

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: nastradin2   
Дата:   07-03-11 15:43

Ти, ако знаеш преди Десети, какви ставаха главни пилоти в "Балкан"...друго ще си мислиш, ама нейсе...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: pmartinov   
Дата:   07-03-11 15:47

Местата бяха резерве с години напред... [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: ники1   
Дата:   07-03-11 15:50

Когато пътувах със ИЛ-86......един от пътниците беше много нервен....нямаше опит със самолетите.....и стюардесите го успокояваха ,ама той не вдеваше хич.
Тогава една от тях се хвана на бас с пътника на 20$,че ще излетят без той да усети...сложи пред него на масичката чаша пълна до горе с вода и каза че ако при излитането чашата се разлее той печели баса.......
Е познайте........стюардесата спечели,но отказа да вземе кинтите,но оня настоя да ги занесе на пилота за почерпка...............

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: nastradin2   
Дата:   07-03-11 16:06

Преди мнооого години. Екипажът сме - олеле майко[smilie5] От хулиган нагоре...[smilie5] Средна възраст - около 30. На командирът му правят последна инспекторска, преди да почне да Фърка самостоятелно. Проверяващият е същия хулиган, като нас, но с няколко години по-голям...
По него време беше започнала работа една стюардеса, ама маце - трепач!!![smilie24] [smilie24] [smilie24] Цял "Балкан" му течаха лигите, ама тя - сЮрьозна жена! Не пуща никого наблизо - фърга къч и хапе на месо...[smilie10]Пък красива, пущината - да й се не нагледа човек...[smilie7]
Вдигаме ние чиряслото на ешелон и тръгва един мазен лаф и догадки Фсякакви, кой аджеба я чука тази мома и що не пуща на никого от персИонала, ръйш ли...[smilie11]
Кирцата(първата перка, дето ша го проверяват, демек)бъзика отвреме-навреме управлението и веднага се обръща, щото темата е супер интригуваща, пък момата е супер хубава, та няма как...
Аз, съответно съм заебал панела пред мен и само отвреме навреме, с крайчеца на окото минавам по ламБичките, да съм сигурен, че светят в зелено...Пуста лакома тема - не е за изтърване...[smilie5]
По едно време Кирцата, след поредното бъзикане по рогата и тримерите се обръща и ми изревава: Виси ми самолета бе ПУТКОООО!!![smilie9][smilie9] [smilie9]
Аз поглеждам панела и кво да видя? Пуснал съм помпите само от едното полукрило и тя машината нормално олеква оттам и крени на другата страна...[smilie8] ОПППАААА...[smilie8] [smilie8] [smilie8] Щращ, щрак, щрак "кран кольцевания", помпите от другото на "вкл." и работата е готова...
Кирцата решава да се прави на кОлтурен и се извинява на проверяващия: Ша ма прощаваш, че повиших тон!?!, ама ми писна да тримирам и да откренявам заради тая Червена шапчица - (демек заради мен. По него време терминът Червена шапчица беше синоним на "заспала путка" в "Балкан").
Проверяващия бързо го прекъсва: Стига бе! Ко толкова е станало? Професионална терминология!... Казвай сега за оная, ти като летя с нея за Дубай не си ли поиска от нея?...[smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (07-03-11 16:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: pmartinov   
Дата:   07-03-11 16:43

[smilie5] Аха !


Командира постоянно тримова и тръгва да плъзга ,съчмата плътно в ъгъла,самолета лети на чорчук,а ти помпиш ли помпиш асиметрично...[smilie18]


Ша стани даа [smilie24]


https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gif



Публикацията е редактирана (07-03-11 16:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: nastradin2   
Дата:   07-03-11 16:46

Ма тя момата наистина излезе мнооого странна...[smilie8]
След години се омъжи и така и не го показа тоя нейния мъж...[smilie8] Не беше от нашите. "Външен" човек беше...[smilie5] Още се чудим, що не пусна никого от нашите...[smilie8] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: pmartinov   
Дата:   07-03-11 16:50

[smilie5] Мераклии... [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: ivenchev   
Дата:   07-03-11 16:52

Автор: nastradin2
Дата: 07-03-11 16:46

Ма тя момата наистина излезе мнооого странна...[smilie8]
След години се омъжи и така и не го показа тоя нейния мъж...[smilie8] Не беше от нашите. "Външен" човек беше...[smilie5] Още се чудим, що не пусна никого от нашите...[smilie8] [smilie18]


щото сигурно сте били клЬОкари ... [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: nastradin2   
Дата:   07-03-11 16:52

Ми то...на 30 годин е грехота да не си мераклия...[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Идеята беше, че всеки е правил простотии във въздуха[smilie5]
Да не ти разказвам за състезанията по "висок отскок" с Ан 24...[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: pmartinov   
Дата:   07-03-11 16:54

[smilie5]

Той целия екипаж явно си мисли,че тя е длъжна им даде да я "облетят"...

[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: nastradin2   
Дата:   07-03-11 16:54

Ивчо[smilie5] Ми то в "Балкан" си бЕхме едно голямо семейство, даге...[smilie5] Нямаше ревност, нямаше егоизъм, всичко се споделяше[smilie18] ...Нямаше скрито-покрито[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: nastradin2   
Дата:   07-03-11 16:56

Няма да даде, ама ша фърка само по вътрешни, докле стане за пенЦия...[smilie25] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: ivenchev   
Дата:   07-03-11 16:57

голяма комуна сте били, то затуй сигуно като кибуц го продадоха на оня Гад ... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.