Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Help
Автор: tofo   
Дата:   05-03-11 18:58

Пич,няма хейтъри, но въпросът ти не е конкретен. Искам да си купя кола до 10 хилки и да вози хубаво!?!?! Ама джип, комби, дизел, двувратка...икономична или пичеловка...[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Help
Автор: danvan16   
Дата:   05-03-11 19:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Help
Автор: ivo_martensa   
Дата:   05-03-11 19:03

да бе тафо ама като неразбирам какво е DSLR и така нататак не се обаждам 200 паунда най доброто за тези пари мисля че няма смисал да давам 2000 при положение че искам само да щтракам

Отговори на това съобщение
 Re: Help
Автор: ivo_martensa   
Дата:   05-03-11 19:06

ai spiram da pi6a 4e mnogo razbirate li imalo tuka i krai nqma da ima vinagi moga da popitam v magazina nali [smilie7]

Във Фото Форум не се пише на шльокавица.

Отговори на това съобщение
 Re: Help
Автор: J0R0   
Дата:   05-03-11 19:07

Иво, това което искаш не съществува.
Като прибавим това, че постовете ти са написани неграмотно, нормално е да получаваш насреща само подигравки.
Ако влезеш в автомобилен форум и кажеш че търсиш лимузина с двигател 300 к.с., която да харчи 4 на 100, по възможност газ, ще ти се смеят също.
Законите на физиката все още са в сила на тая планета.
Та няма как точно ти да ги заобиколиш, нищо че не ги разбираш.
Някой горе го е казал:
Точно боксови мачове (искуствено осветление, високи скорости) и футболни (големи фокусни числа, пак високи скорости) си искат качествена техника.
За 200 лири ако намериш нещо на старо, то ще е в окаяно състояние.

Отговори на това съобщение
 Re: No Subject
Автор: ivo_martensa   
Дата:   05-03-11 19:11

абе братле казах ти че няма проблем щом за тези пари неможе и това е защото не съм запознат така че ме разбери правилно и не ми обясняваи много мога да изхарча и повече пари но както казах не съм зарибен толкова и искам нормални снимки това е

Отговори на това съобщение
 Re: No Subject
Автор: ARGO   
Дата:   05-03-11 19:19

[cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.