Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: Kaloyan_Radomirov   
Дата:   06-03-11 16:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: hery   
Дата:   06-03-11 16:12


elrisha, [smilie24]
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: ejko   
Дата:   06-03-11 16:18

Консулите си имат работа- административна и е добре да са нормални. Но почетните консули на 90% са ексцентрични богаташи и бизнесмени, певци, музиканти, спортисти, писатели и т.н. Все хора, който не мисля че могат да се похвалят с възпитание и тактичност..., масово.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: tnt   
Дата:   06-03-11 16:36

Тодор Колев почетен ли беше в Канада? Не е футболист, ама и той доста зулуми е направил.

Ежко, всъщност, мисля, че имат нужда от доста качества, пък нека им е почетна длъжността.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: ejko   
Дата:   06-03-11 16:39

Тодор Колев беше "културно аташе", това пък е толкова значимо, че дори го няма в учебниците:)))
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: ejko   
Дата:   06-03-11 16:43

"Ежко, всъщност, мисля, че имат нужда от доста качества, пък нека им е почетна длъжността."

Трябва да..., трябва да познават местни бизнесмени и известни хора..., честно казано само това им трябва...
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: tnt   
Дата:   06-03-11 16:46

е аз съвсем теоретично си мисля, че имат нужда от нещо повече. Например, маниери, поведение на ниво, някои познания за етикет и тн...

Едва ли е чудна реклама за една държава почетният и консул днес да е напсувал някого, утре да е цигулирал под носа на някоя първа дама и тн... това пак теоретично.

Предполагам и други хора в темата го мислят и за това е реакцията срещу Стоичков. Тоест не го свързват със заслугите му за българския футбол, а с множеството му излагации. ... Еми съмтаймс люн, какво да се прави
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: sunnyshot   
Дата:   06-03-11 16:59

Само да ви кажа, че видях Христо Стоичков включен в US National Soccer Hall of Fame в Oneonta, NY.

Ето тук още за този музей на футбола .

 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: charger   
Дата:   06-03-11 17:00

elrisha,
времето се променя доста динамично.Никой в БГ няма да оспори това ,което направи като футболист.За тези му умения и златния му крак - браво и поклон.94 се помни още.Като треньор, никъде не успя.
Поставянето на такава персона в днешно време е доста тъжно за страната ни и поредно доказателство за подрастващите,че е достатъчно да си простак и растеш стемглаво нагоре.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: marrio31   
Дата:   06-03-11 17:03

охоо,темата се е раздвижила,радвам се че са се включили здравомислещи хора[smilie24]
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: GuitarString   
Дата:   06-03-11 17:07

Нямам нищо против Стоичков на тази длъжност... Изглежда ми дори повече от нормално... Когато кажеш по света че си българин хората сричат веднага неговото име... Дори години след като вече не играе... Французите знаят и Костадинов, но го споменават след Стоичков :)
Тези дето го плюете и обиждате се слагате на едно ниво с неговите псувни, но когато стане дума за заслуги, едва ли ще успеете да се наредите до него в своята си област, така че поне като толкова ви е зор за възпитание погледнете първо себе си и вашия език....
Това е положението... България няма Шекспир, няма Моцарт, нито Уди Алън... Имаме Стоичков...

 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: ejko   
Дата:   06-03-11 17:08

Еми в един идеален вариант може би е добре да е ерудиран, интелигентен богат бизнесмен, живеещ в съответния град, но не знам България дали има във всеки град по един такъв богат ерудит... А и истината е, че за Барселона друг българин освен Стоичков няма да има скоро. И ако в България връзката ни със Стоичков е Love hate relationship, то в Барселона всички го обичат:)))) Колкото и да го отричат някои футбола в БГ, то в държави като Испания и особено в Барселона, това е едно от най-важните неща. Не съм сигурен, че хората тук схващат, но Барселона освен футболен клуб е и много повече, както пише на стадиона им- Mas que un club. Футболът там не е просто футбол, а някаква извратена смесица от спорт и каталунска гордост, а футболният им клуб е неизменна част от каталунските им ценности... Дори президентите на Барса често са някакви местни политици, борещи се за независима Каталуня, както беше Жоан Лапорта.
То затова Барас дори не е отбор, а е някаква секта...
Именно затова Стоичков е супер звезда там и никога не може да се изложи и винаги ще има място за него в структурата на отбора, защото там не си мислят че играят футбол, а че защитават Каталуня и някакви ненормални неща свързани с чест и ценности... Абе сектантска работа... и то яко...

 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: ejko   
Дата:   06-03-11 17:18

поставянето на знак на равенство между здравия разум и собственото мнение, някак е некрасиво, когато сме във форум и пускаш тема за обсъждане.
Инакомислещите явно не са "здравомислещи хора":))))
Нщма смисъл да пиша повече в тази тема.
Опитах се да кажа, че Стоичков е пълен гьон и простак, но беше голям футболист. Това в БГ не означава много, но на други места значи- в Каталуня, Барса е едно от най-важните неща. Баските отбори и там има нещо подобно, предвид, че играят само баски в тях...
Именно тази ирационалност прави Стоичков много по-добър за подобен пост от когото и да било, според мен.
Предполагам неразбирането на съответната длъжност също има значение, предвид, че някой хора си мислят, че този човек представя държавата там, което не е така, доказателство за което е че дори не е нужно да си българин, за да си български почетен консул някъде...
Това е от мен..., повече няма да досаждам в темата, че само се повтарям...
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: Kaloyan_Radomirov   
Дата:   06-03-11 17:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: GuitarString   
Дата:   06-03-11 17:40

Кои са интелигентните хора ? И какво е България ?

Интелигентните хора не гледат футбол.
Аз не гледам футбол.
Аз съм интелигентен....
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: Kaloyan_Radomirov   
Дата:   06-03-11 17:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: hery   
Дата:   06-03-11 17:44


Тоа па де отиде

С това се издигна много над Стоичков.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: Kaloyan_Radomirov   
Дата:   06-03-11 17:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: sunnyshot   
Дата:   06-03-11 18:09

Вижте сега, и в Мексико като отида на плажа и кажа България, мексиканецът, дето иска да ми продаде сребърна гривна, отговаря - Стоичков.

Простаци-непростаци, Стоичков, Лечков, Балъков сложиха България на картата на света в Ню Йорк през 1994-та.

А какви български знамена развявахме с майка ми тогава от колите по улиците на Торонто под носа на германците! [smilie5]

Защо Стоичков да не може да бъде консул, а Лила - Прашката да може?

 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: Kaloyan_Radomirov   
Дата:   06-03-11 18:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: achkata89   
Дата:   06-03-11 18:57

Kaloyan_Radomirov
"тоз палячо е вулгарен простак, крайно ограничен и първобитен, тъп та вдлъбнат, с нито ама нито една нотка в осанка, характер и поведение, която да буди симпатии на някой средно интелигентният човек."
Аз бих го казал по друг начин:
Тоз палячо, лице на кампанията “Не на глада” подета от подета от Европейския съюз и ООН, посланик на благотворителната инициатива "Gillette Football Academy" за откриване на млади футболни таланти е толкова ограничен, тъп, вдлъбнат и безхарактерен, че да се чуди човек, как е успял да проведе лични срещи с хора като: председателят на Европейската комисия Жозе Барозу;“Европеец на годината“ и „Комисар на годината“ Кристалина Георгиева; бившия президент на МОК (Международният олимпийски комитет)Хуан Антонио Самаранч; президента на УЕФА Ленарт Йохансон (2005г.); президента на ФИФА Йосеп Блатер; президента на УЕФА Мишел Платини (2008г.).
Тоз "не голям спортист" е спечелил наградите за "Най-добър футболист" (в конкуренцията на Роберто Баджо, Паоло Малдини, Денис Беркамп, Джордж Уеа, Юрген Клинсман) и "Голмайстор на СП" през 1994г. Този "не голям спортист" има още множество награди, най-престижна от които е „Златна обувка“ (Голмайстор на Европа).
Kaloyan_Radomirov, а ти интелектуалецо кой си?
Щом удовлетвореността от обиждането на една легенда, ще осмисли по някакъв начин животецът ти, то нека Стоичков да бъде прост, ограничен, първобитен, вулгарен, безхарактерен (и каквито определения още успееш да измислиш) човек.

Лека вечер :)
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: Kaloyan_Radomirov   
Дата:   06-03-11 19:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: achkata89   
Дата:   06-03-11 20:33

Факт ли е че е лице на 2 от най-големите световни благотворителни кампании? Факт ли е че се включва във всякакви благотворителни кампании в България? Факт ли е че цял свят знае името на един българин - Христо Стоичков? Да можеше да е Левски, Ботев, Бенковски, Джон Атанасов, но не е приятелю....
Стоичков е легенда и само глупак може да спори по тая тема.
Какво се опитваш да кажеш със споменаването на Дан Колов? Защо изобщо намеси този велик българин, живял преди 1 век, в комплексарската тема на Марио?
И не ми отговори на въпроса:
Кой си ти, че да обиждаш някой (по най-селският и долен начин), който е признат от целия свят и да казваш, че "не става"? Ти като ставаш за нещо го покажи, направи нещо, защо злобееш немога да разбера? Ако го правиш евалата, но защо плюеш другия? Правил го "от его". Де да имаше повече българи с такова его...
Стига с тия комплексарски работи [beer]
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: valjo   
Дата:   06-03-11 20:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: Kaloyan_Radomirov   
Дата:   06-03-11 20:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена