Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: danvan16   
Дата:   07-03-11 22:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: elrisha   
Дата:   07-03-11 23:53

Ще си изпатиш за нахалното си поведение,в това бъди сигурен..но по-лошото е,че се излагаш като ония "кифли" дето ги бистрите в "мъжките" теми..[smilie7] Да не забравяме,че на жените някак им е простено,все ще намерят мъж,който да ги хареса,но за мъжката "кифла" ...направо ми е мъка!

Не желая да ме занимаваш повече с глупости!
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: danvan16   
Дата:   07-03-11 23:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: danvan16   
Дата:   07-03-11 23:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: tantris   
Дата:   08-03-11 00:00

https://photo-forum.net/static/forum/2011-03/istc7116.JPG
[smilie8]

 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: elrisha   
Дата:   08-03-11 00:01

Виж какво ще ти кажа,какиното: Ти на малкото ми пръстче водица не можеш да донесеш! Не си ми на нивото по нито един параграф! Не си на нивото на много хора по тези места,за това и се правиш на палячо за да изпъкнеш по някакъв начин. Само,че не оставяш никакво добро впечетление!Не само,че жена няма да те погледне от този форум,но и мъжете ще имат едно на ум ако дружат с теб!
Това ти го казвам с надеждата,че ще се поусетиш и ще спреш сам..щото на мен не ми пречи,че ме мразят няколко палячовци,повече и по-стойностни са хората,които ме харесват! И знаят отлично,че нищо,ама нищо не ми пречи да ти кажа всичко това и в личицето овално,щото съм повече пич от теб и винаги държа на думите си!

Ако нямаш с какво да си играеш - пусни си телевизора!
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: danvan16   
Дата:   08-03-11 00:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: slivenski   
Дата:   08-03-11 01:00

"Консулът" е напълно представителна извадка на тези, които представлява. Днес се върнах от Европата и отново у мен се затвърди мнението, че в ЕС няма по-просташко племе от българите... За който се интересува, мога да подкрепя твърдението си с примери... [smilie21] [smilie21]



Публикацията е редактирана (08-03-11 01:02)
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: Kaloyan_Radomirov   
Дата:   08-03-11 02:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: Kaloyan_Radomirov   
Дата:   08-03-11 02:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: diandimov   
Дата:   08-03-11 05:24

Оценката на фотографиите, както и всички други творби, са свързани с течението на времето.

Независимо кой е правил прашковите снимки, независимо колко рейтинг са имали те, погледнати днес са такива, каквито има във всеки сайт за "компаньонки", при това правени с телефон.

Въпросния "консул", или как беше там, е бил недалновиден, неразумен и е подхождал непрофесионално към бъдещата си длъжност и професия, правейки тези снимки.

Както бяха казали Хиподил в едно интервю, жената е обратното на мъжа. В този смисъл едни такива снимки се тълкуват по един единствен начин, и без прошка.
Каквото сам човек си направи... нали знаете.

Бих сумирал случката във времето заедно със скандала с оная "начетената" дето си беше сама писала дипломата от германски университет, и беше заемала постове разни.

Такова е времето в момента в БГ - свестните хора са извън страната, и всякакви селяни са консули, премиери, министри, почетни консули... Много е лесно, нали?
Хора, които в една нормална обстановка биха били неизвестни или в затвора. Или и двете заедно.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: hery   
Дата:   08-03-11 07:32


elrisha, [smilie24]
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: marrio31   
Дата:   08-03-11 09:02

elrisha и danvan16-моля не спамете в темата
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: digitalgab   
Дата:   08-03-11 10:09

Калоян, щом Стефан Данаилов може да бъде професор не знам за какво, Стоичков също може в своето поле.

"You can tell a fool by the way he walks in the street". Това знаеш ли откъде е?
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: danvan16   
Дата:   08-03-11 10:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: slivenski   
Дата:   08-03-11 10:15

Абе, Стефан Данаилов е чудесен актьор, а освен това и много добър преподавател по актьорско майсторство, доколкото съм чувал.
Стоичков беше талантлив футболист, но като треньор се провали.
Така че не е съвсем правилно да се приравняват двамата в тази плоскост. Както и да е...

[cool] [cool]

 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: danvan16   
Дата:   08-03-11 10:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: digitalgab   
Дата:   08-03-11 10:20

Проваля се условно, заради чепатия си характер.
"Който рискува, печели", рече Ицо.
Вярно че трябва да взема уроци по светско поведение и маниери от Стефан Данаилов.

"Легко мазурку танцевал
И кланялся непринужденно;
Чего ж вам больше? Свет решил,
Что он умен и очень мил."



Публикацията е редактирана (08-03-11 10:52)
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: marrio31   
Дата:   08-03-11 12:18

digitalgab на тебе ще ти подаря фланелка и запис със псувните на Ицето да си ги пускаш преди лягане[smilie18]
лошото е че от такива като теб сме на тоя хал
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: digitalgab   
Дата:   08-03-11 12:21

Много сте любезен г-н Марио, на Вас уроци по светско поведение и маниери също няма да са излишни.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: ejko   
Дата:   08-03-11 12:57

marrio31, де да знам..., някак груб си към хора, които не познаваш и за едно единствено нещо демонстрират несъгласие с теб.
Не знам, може пък наистина всеки човек да има определен хоризонт и когато той се свива и свива и да се превръща в неговата гледна точка..., както беше казал някога, някой...
От години съм в този форум и преди 5 години може би бяхме по-големи простаци, говорихме повече глупости, спамехме повече, но определено бяхме доста по-отворени към инакомислещите. Напоследък забелязвам, че хората тук стават все по закостенели във вижданията си и нетърпими, към тези, които мислят различно.
Проблем е не че Стоичков заема почетна длъжност, а че нямаме вече никаква почит към хората около нас.
И най-умните са малко прости, за това всички ще се съгласим, защото чрез това можем да очерним и тези, които очевидно ни превъзхождат. Но когато обявим някого за по-прост от нас и вече не можем да се поучим от него за нищо. И това го разбирам..., до някъде...
Но не разбирам как може така автоматично да виждате себе си в пиедестала на някаква супер компетентност за всичко и да поставяма тека лесно хората под нас..., так не виждам кой ще остане, че да се учим от него. Аз за всичко имам мнение- ОК, често се опитвам да го наложа- пак ОК, но поне когато налагаме мнението си е добре да опитвам да го правим с доводи, а не веднага да казваме
"бегай от тук...., заради такива като теб..., заради такива като вас..."
и т.н.
Като ви слушам имате късмет, че не сте кибритлии като Елриша, че на живо щяхте да си избиете сигурно...

 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: marrio31   
Дата:   08-03-11 13:39

я ежко се завърна,може би си прав,както виждаш теб не съм обидил с нищо,но явно не си чел цялата тема за да видиш във какво ме обвинявя господина,завист злоба...и на кой по-точно да завиждам[smilie18] за злоба да не говорим
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: danvan16   
Дата:   08-03-11 13:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: digitalgab   
Дата:   08-03-11 13:48

Ами тя злобата се усеща в постовете ти марио и в усърдието с което поддържаш темата, както писах не ти правеше чест въобще да я пускаш.
Може да не уважаваш Стоичков, това си е твое лично отношение, но в Барселона го уважават и почитат и това е важното в случая.
Това което трябва да направим е да пожелаем успех на Христо Стоичков в благородната му мисия.



Публикацията е редактирана (08-03-11 14:39)
 Re: Христо Стоичков-почетен консул на България в Барселона
Автор: ejko   
Дата:   08-03-11 15:43

"Е сега, друго е да си стойностен, пък макар и само в собствените си очи"

Е то не че аз не съм най-стойностният и не че го крия...[smilie18]
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена