Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: nodoubt   
Дата:   02-03-11 20:06

Собствениците на билборда са виновни, че не са поискали от крекламопоръчителя подписани декларации от родителите на децата, че имат право да използват снимките им с такава и такава цел. Понеже собствениците на билборд показват на техния билборд моята дъщеря а не друг, на първо време те носят отговорност за това! В законите и наредбите към тях, ясно е казано как се прави публикуването снимки на възрастни и деца..

dosta si oburkan krotni malko. sobstvenikut ne nosi otgovornost zashtoto otdava pod naem, a prava i zaduljenia sa reglamentirani s reklamodatelia v polza na purvia.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: itilien   
Дата:   02-03-11 20:15

Аз пък абсолютно не мога да разбера как може човек да си причини подобна драма и страдания за нещо, което съвсем не е толкова драматично.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: 798099   
Дата:   02-03-11 21:08

Итилиен, като оставим настрана авторските права и други правни въпроси, ще те питам САМО ВЕДНЪЖ: ти деца имаш ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: juslen   
Дата:   02-03-11 21:10

Абе някой изобщо видя ли снимка на въпросната дъщеря на билборд или само е така си баете.

Щото аз вчера видях да дават баба ми по монокини на екрана на Мола[smilie5] Сега незнам какво да правя-да ги съдя ли, да ги трепам ли баси[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: asahi   
Дата:   02-03-11 21:25

Черпи ги едно.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: djogata   
Дата:   02-03-11 21:31

Не виждам защо ЧАК толкова сте се нахъсали срещу тези типове. ОК, направили са нещо без разрешение, което е идеален повод за търсене на съдебна отговорност.

Но всичкото това едва ли е направено с цел да се навреди на децата? Едва ли имат лични причини да ползват тази снимка - по-скоро глупост и дебелоочие? Така че според мен по-правилното чувство е търсене на парична отговорност, а не сериозно лично отмъщение, както авторът на темата едва ли не обещава?

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: Стефан   
Дата:   02-03-11 21:37

Точно така! Най-правилната реакция е да се отиде веднага при адвокат, по възможност някоя по-хищна хиена да се намери и срещу договорен процент той да се наеме да ги лиши от прилично солидна сума... Ако случая е толкова пределно ясен самото му появяване в офиса им със съответните претенции би трябвло да ги препоти 10 пъти и да станат много сговорчиви за извънсъдебно споразумение (поне в някои други държави би било така, когато става въпрос за деца, но е време и тука да се научат) [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: 798099   
Дата:   02-03-11 21:41

Джога, прочети въпроса ми към Итилиен и си отговори сам. Ще те помоля преди това да се позамислиш. Миналата година по някое време и по някаква тема (не помня коя) разказах как синът ми остана без велосипед.

Наистина, ти толкова отдавна ли се изсели от България, че не разбираш за какво става дума? Или искаш да слезеш до нивото на Лалинда?

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: simpleman   
Дата:   02-03-11 21:44

А какво е нивото (равнището) на Лалинда?

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: itilien   
Дата:   02-03-11 21:48

И да имам дете, пак няма да тръгна да си отмъщавам на никого, че са му сложили снимката на билборд. Малко ли деца се показват не само на билборди, а и на списания, вестници и какво ли не? А малко ли родители участват в конкурси по разни сайтове, където аудиторията не е никак малка? А малко ли снимки на деца са пуснати в тоя форум, където ще могат да ги видят не само тая седмица, а и след 5 години? От кога снимката на дете е нещо толкова невероятно опасно.

Що за отмъщения, заплахи и подобни неща? Не знам колко трябва да мразиш самия себе си, за да си причиняваш подобни негативни емоции, терзания и проблеми. А може и нещо повече от обикновени проблеми. Ето от такива агресивни хора трябва да се бои човек, а не от тия, които са качили снимката там.



Публикацията е редактирана (02-03-11 21:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: simpleman   
Дата:   02-03-11 21:49

А какво е нивото (равнището) на Лалинда?

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: ARGO   
Дата:   02-03-11 21:49

Лалинда в момента празнува и сигурно вече е под масата от домашното им мерло [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: elrisha   
Дата:   02-03-11 21:51

Едно е да си снимаш сам детето и със твое съгласие да го изтипосат на билборд, и съвсем друго е един ден докато се разхождаш - да видиш снимка на детето си изтипосано на билборд!
Така наречените "фотографи" правете разлика,моля! Заради подобно мислене всеки си прави каквото си поиска безнаказано в тази Държава!

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: 798099   
Дата:   02-03-11 21:52

Ами... чети и преценявай сам.

В случая, имах предвид, че се изказва за неща, които на са й "минали през главата". В т. ч. отглеждането на собствени деца....

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: itilien   
Дата:   02-03-11 21:54

elrisha, естествено, че е различно. Но това според мен не може да оправдава подобни заплахи и агресивно поведение. Най-малкото от отсрещната страна не си получил такова. А дори и да си получил, пак не може да се оправдае.

Това, което човек може да си причини, друг не може да му го причини... са казали хората.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: Marillion   
Дата:   02-03-11 21:55

Бой ще има ли????

Бира си имам. Отивам за пуканки.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: 798099   
Дата:   02-03-11 21:56

Итилиен, пак ти казвам: Отимай си ги, отгледай ги, после се изказвай. Моля те, послушай ме!!!

Не става дума за отмъщение, повярвай!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: elrisha   
Дата:   02-03-11 21:57

Всеки родител си реагира както намери за добре. Нито ти,нито аз имаме право да изискваме как някой друг да реагира. Силно се съмнявам,че ще има физическа разправа,но съм склонна да повярвам,че ще има законови санкции за нарушителите.И така трябва!

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: 798099   
Дата:   02-03-11 22:02

Ама за това ставаше дума! Никой не е говорил за рязане на глави!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: NeDDRaG   
Дата:   02-03-11 22:13

написа:

> Джога, прочети въпроса ми към Итилиен и си отговори сам. Ще те
> помоля преди това да се позамислиш. Миналата година по някое
> време и по някаква тема (не помня коя) разказах как синът ми
> остана без велосипед.
>

Е моя като беше на реклама в метрото? Разликата е, че знаех и бях разрешил.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: 798099   
Дата:   02-03-11 22:17

Е, малка разлика, ама съществена...

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: danvan16   
Дата:   02-03-11 22:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: 798099   
Дата:   02-03-11 22:26

Данване, ще те скъсам по физическо!!!

Чети внимателно постовете на човека. Ето ти само един, пък ти си помисли как се чувства:

Автор: d256h
Дата: 02-03-11 20:04

Ще ги намяря всички по веригата, ще намеря и жените им, ще намеря и децата им...

Ще изпитат неудобството ,което преценя, че трябва да изпитат..

За сега аз излизам от мрежата... може да ви пиша следващите дни за развитието на нещата... ако не съм в чужбина, докато им се случва нещо на тия.

Публикацията е редактирана (02-03-11 20:05)


Я си представи, че някога е изживял онова, което се случи и на мен, а? Не го пожелавам на никого, който има дете, независимо момче или момиче...


Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: danvan16   
Дата:   02-03-11 22:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой стопанисва билбордовете в София?
Автор: NeDDRaG   
Дата:   02-03-11 22:34

написа:

> Е, малка разлика, ама съществена...

Ами не, за мен няма. Останах с впечатление, че има вероятност да се случи нещо на детето след рекламата. И ако това са опасенията, съгласието а родителите едва ли е от значение.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.