Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 9 хил. на месец
Автор: Marillion   
Дата:   03-02-11 17:21

Сметната палата ще проверява дали Стоян Кушлев е взимал по 9 000 лева месечно

Председателят на комисията за отнемане на незаконно придобито имущество Стоян Кушлев в последните три години често е взимал месечни възнаграждения от 9 хил. лв. най-вероятно на основание неразпределен фонд работна заплата. Това заяви днес депутатът от "Синята коалиция" и член на парламентарната комисия за борба с корупцията Димо Гяуров, цитиран от "Фокус".

За петте и половина години начело на държавното звено Кушлев си е докарал над 500 хиляди лева под формата на заплата и допълнително материално стимулиране, съобщиха още от антикорупционната комисия.

Статията във вестник Дневник

500 хиляди лева за 5 години! ИСКАМ ДА СЪМ ЧИНОВНИК!


Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: asahi   
Дата:   03-02-11 17:24

Едва ли ги е взел незаконно. Бих предпочел да коментираме резултатите от работата н акомисията.

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: ivodam   
Дата:   03-02-11 17:25

А колко имущество е донесъл на държавата? Ако е конфискувал имущество за 500 млн., халал да са му 500 хил.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: chill   
Дата:   03-02-11 17:31

ivodam,

Аналогично, на Бат'Бойко халал да са му предполагаемите "анагжименти", ако стореното добро в други области натежава, а?


ПП. Като крупен данъкоплатец ([smilie18]), не ми се нрави чиновник за получава 9000лв на месец, дори и съвсем законно. Хау.



Публикацията е редактирана (03-02-11 17:35)

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: kaiser.soze   
Дата:   03-02-11 17:36

Сметната палата ще проверява дали Стоян Кушлев е взимал по 9 000 лева месечно


струва ми се, че е напразно харчене на пари [smilie11]


кой е луд да краде в тия времена и на тия позиции, като може да си вземе [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: 798099   
Дата:   03-02-11 17:41

Този е един. А ще каже ли Сметната палата какви са заплатите в БЕХ, Булгартрансгаз, НЕК и т. н. все държавни институции?

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: IvoZafirov   
Дата:   03-02-11 17:45

Еми 9 хил, месечно е 4500 евро - горе-долу добра заплата на доказан експерт. Говорим за европейският континент.

Ако ще трябва да конфискувам имущесство на мутри дето ще ме заплашват мен и семейството ми всеки ден ще искам и по-голяма заплата.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: Императорът.   
Дата:   03-02-11 18:03

И този проверява ДРУГИТЕ дали не са се обогатили незаконно?

Какво да коментираме повече ?!? [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: chill   
Дата:   03-02-11 18:03

Автор: IvoZafirov
Дата: 03-02-11 17:45

Ако ще трябва да конфискувам имущесство на мутри дето ще ме заплашват мен и семейството ми всеки ден ще искам и по-голяма заплата.
---

Както казал съдията, "И ти си прав".[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: Todd   
Дата:   03-02-11 18:05

Чиновник е голяма служба !!!! Държавен чиновник - това е институция !!!

Еле пък висш такъв !!!

Е тия опукаха държавата - никой друг .

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: Vinsent   
Дата:   03-02-11 18:08

Сработва отвратителното българско качество - завистта. [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: kaiser.soze   
Дата:   03-02-11 18:10

обърках темата



Публикацията е редактирана (03-02-11 18:11)

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: __SpOO__   
Дата:   03-02-11 18:10

Българско качество?

И кой по-точно го канонизира за такова? Аз съм чувал, че завистта вирее и на други географски ширини или май само в България я има? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: Todd   
Дата:   03-02-11 18:10

Коя завист ??? За 9 хиляди лева ????

Дайте да си говорим за пари - кви са тия дребни суми .

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: dreamer   
Дата:   03-02-11 18:19

Не минава и ден без някой като този Marillion примерно, да не пейстне нещо от новините. А колко хубава беше зоната едно време.

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: Marillion   
Дата:   03-02-11 18:33

dreamer, нищо против нямам критиката ти, но не ми харесва обръщението ти към мен.

Мисля, че не съм те обиждал, нито ме познаваш, за да ме наричаш "този".

п.п. Има хора, които смятат, че по време на комунизма беше хубаво, но това не означава, че са прави.

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: colorit   
Дата:   03-02-11 18:37

Ю бре Мерилиън, като видях заглавието и помислих, че се хвалиш и ни каниш да почерпиш, пък то...... Кушлев [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: Marillion   
Дата:   03-02-11 18:38

colorit - ще почерпя. Следващия път като се видим.

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: Amigo   
Дата:   03-02-11 18:42

мдаа, и с три коли ходи на работа, и цялата рода назначил там... [cool] българска работа е това, кога ще почнат да ги вкарват в панделата такива... [smilie25] [smilie25] явно няма да го доживейм [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: e-mil   
Дата:   03-02-11 18:43

Заплатата на Кушлев нали я дъвкаха преди няколко години?

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: Vinsent   
Дата:   03-02-11 18:44

Да разкажа една истинска случка.

Един споделя с началника си: защо толкова злоба, какво толкова съм им направил.

Началникът, мъдър човек, отговаря: ти си такъв и такъв, владееш еди-какви си науки, свириш на еди-какви си инструменти, имаш спортни постижения, имаш интересни хобита, жените си падат по теб..., за такива работи в миналото са режели глави! [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: __SpOO__   
Дата:   03-02-11 18:46

А пък моя приятел чул от сестра си, че нейната колежка имала братовчед, който бил разбрал от неговият вуйчо как дядото на съседа му бил...

[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: IvoZafirov   
Дата:   03-02-11 18:50

Добре де! не мога да го разбера това! Като са ниски заплатите що са ниски, като са високи що са високи!

Ми за тази позиция явно толкова се плаща - 9 бона месечно. Който я заема толкова ще получава. Аз не получам толкова, но се стремя към такава заплата без да завиждам що някой сега я получава пък аз не.

Като си я изработя ще я взема, ако не си я изработя няма да я взема...

Иначе и аз не съм много фен на администрацията ма и без нея не може.
[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: __SpOO__   
Дата:   03-02-11 18:55

Ама то се подразбира, че държавната администрация не може да не лапа за наша сметка. Нима депутатите могат без лимузини за по незнам колко хиляди лева? Не могат. И прочие.

Чудя се как не са си гласували още 13, 14, 15 и т.н. заплати още. Май е време, че са им малки заплатите.

А, ако в държавната администрация дори чистачките вземат под няколко хиляди лева, то явно е време да им вдигнат заплатите! Срамота.

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: IvoZafirov   
Дата:   03-02-11 18:58

Някой от вас работил ли е в държавна администрация? За да каже каква му е била заплатата.

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: Marillion   
Дата:   03-02-11 19:02

IvoZafirov лошо няма. Проблемът е, че тази комисия не върши никаква работа. Всичко се върши от прокуратурата. Тя води цялото дело до осъждането на престъпника. След това прокурора изпраща сигнал до въпросната комисия...

Цялата работа може да се върши от един човек с юридическо образование.

В същото време, моя колежка е главен юрист в едно министерство и заплатата и е 600 лв. бруто.

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: e-mil   
Дата:   03-02-11 19:03

"Ми за тази позиция явно толкова се плаща - 9 бона месечно."

Работата е там, че няма такава ставка: за тази позиция - толкоз. В случая Кушлев е първият шеф на комисията и навремето той сам си определи заплатата. Преди 4 години го дъвкаха, че си е определил заплата от 7 бона. Нямаше резултат. Сега с инфлацията - тъкмо около 9 000. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: IvoZafirov   
Дата:   03-02-11 19:04

Еми 9- 9 се е кяр [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: layman   
Дата:   03-02-11 20:38

в подкрепа на Мерилиън:

Жена ми е старши експерт и има заплата 400 и нещо лева; със всички допълнителни плащания, чистият и приход става малко над 500лв месечно.

Също така, жена ми е достатъчно интелигентна и с достатъчно добро образование (СМГ и СУ), а пък някак си излиза, че този пич трябва да е къмто 16 пъти по-умен или по-образован, или по-способен от държавен служител на средно ниво, така ли ?

Сега, аз не оспорвам справедлива ли е самата сума - 9000лв - вероятно е, но не може да има 16-кратна разлика в държавната администрация.
Според мен, приемлива разлика би била 6-7 пъти, т.е. ако заплатите по върховете са 9-10к лв, то средно ниво служители трябва да вземат около 1500лв.
Справедливо е, ако обществото/държавата няма пари да дава 1500лв заплати за квалифицираните си средни кадри, то не трябва да се дават и 9000 за топ-изпълнителите, а по 3-4 хиляди.

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: 798099   
Дата:   03-02-11 20:42

layman, дори не подозираш, колко си прав!!!

Пак повтарям: ако някой знае какви са заплатите в БЕХ, ще му стане страшно...И то не на "главния", а на служители със съмнителна интелигентност..

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: Hotsnail   
Дата:   03-02-11 21:02

Иво зависи какво бацаш там човек.

Има и добре платени държавни служители има и такива на ниски пари.

За някои позиции ако не дадат лев няма ка да се състезават с частните фирми. В бг има огромен дефицит на квалифицирани хора.

Всичките държавни служители имат повече от необходимата им ваканция - 40-50 дни на година мама им

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: layman   
Дата:   03-02-11 21:03

Това за 6-7 пъти разлика между средна-висока заплата (по-точно приход) в системата на държавната администрация, го казах малко наизуст, но това е горе-долу справедливо, по мое разбиране ...

Разликата между, да кажем, стартова заплата и топ такава е добре да бъде 5х, хайде нека да е 10х, но не може да е около 20 пъти - това е баси дискриминацията.

... подобни ексцесии дразнят и демотивират

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: samara   
Дата:   03-02-11 21:05

... аз що нямам жена [smilie8] ... само проблеми [smilie21] ... как да докажа, че е 16-пъти по-глупава от стандарта, трудно!!! [ezik] [smilie18] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: layman   
Дата:   03-02-11 21:11

горещохлюв,

дъ грас из олуейз грийнър ет ди адъ сайд - нека да ти кажа, че отпуската на държавен служител на средно ниво е 30дни, за сметка на редовно оставане след работно време и често в събота или неделя; заплащането вече го коментирах

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: asahi   
Дата:   04-02-11 00:58

Заплатата не се определя пропорционално на интелигентността. Всеки, който е давал заплати, ще ви го каже.

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: Amigo   
Дата:   04-02-11 01:02

време му е да се пенционира вече [smilie24] все ще се намери кой да го замести [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: IvoZafirov   
Дата:   04-02-11 01:09

Автор: Hotsnail
Дата: 03-02-11 21:02

Иво зависи какво бацаш там човек.

Има и добре платени държавни служители има и такива на ниски пари.

За някои позиции ако не дадат лев няма ка да се състезават с частните фирми. В бг има огромен дефицит на квалифицирани хора.

Всичките държавни служители имат повече от необходимата им ваканция - 40-50 дни на година мама им
---------------------------------------------
Прекрасно знам как седят нещата [smilie3]
Провокирах просто [smile]
Седем години съм бил държавен служител...
Отпуската не е 40-50 дни, а по мое време беше към 30 мисля, но аз така и не успявах да я ползвам - все имаше спешна работа. При напускането имах над 80 дни невзета отпуска.

Лейман, напускайки държавна администрация нетно взимах 380 левчета суха пара. както е видно и към момента старшият експерт не взима много повече.

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: pif   
Дата:   04-02-11 01:21

Не 9000. Да взима 19 000. И 29000 да взима. Нека. Халал да са му. Стига да работи безпристрастно. Колкото повече пари взима - толкова по трудно ще бъде подкупен.
Депутатите взимат 2-3000 лева +25000 лева на месец за патрията. На ВСЕКИ депутат. Тези които са независими - въпросните 25000 лева ги взимат към запатата си в джоба. С тях си плащат офиси, секретарки, коли и .. квото се сетиш.

Та 240 хрантутника ощетяват данъкоплатеца всеки месец с по 28000 лева на калпак (като не броим другите разходи за парламента и т.н.) а някой тръгнал да се жалва за 9000. Я се осъзнайте. Това са смешни жълти стотинки.

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: Amigo   
Дата:   04-02-11 01:25

осъзнаваме се [smilie5] [smilie5] да се пръждосва, а на следващия да му се намали заплатата [smilie24] [smilie6] [smilie6] щом е отишъл на това място по собствено желание, значи знае за какво става дума [cool] цялата дупетатска и не знам си каква още паплач само си пълни гушите и върти щуробаджанашки далавери, а корупциията си върви ли, върви... [cool] чисто и просто тези, които са на власт, гледат да попрецакат другите и после пак така [cool] ами щом едно мекере взима заплата от по няколко хиляди лева и кара с няколко държавни коли, що един лекар или учител да не взима по 5-6 хилади лева например [cool] я се осъзнайте малко [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: exo99   
Дата:   04-02-11 01:40

То май основното, за което го критикуват е, че е назначил 8 свои роднини на ръководни постове във ведомството му с високи заплати.
Техните сигурно са по 2 - 3 хиляди.
И от там имало "конфликт на интереси".

Та не само той да си ходи, а и неговите храненици.

Кой знае какви тетки са.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: pif   
Дата:   04-02-11 01:41

Амиго: да взима, ама за да взима тези пари трябва да се появят от някъде. Парите се появяват не от друго място а от работа. И не от търговия или внос - а от производство и износ. Далаверите и тарикатлъците не придават добавена стойност към бюджета. Накарай всички мързеливи и крадливи цигани да работят и да произвеждат и накарай всички крадливи мафиоти да спрът да крадът и ще видиш какъв рай ще стане в държавата. Ще имаме добри лекари с по 5000 лева заплата. Добри учители. Качественна храна. И ще изнасяме продукция за цяла европа и русия. А не да внасяме мартеници и кисело мляко от китай.

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: Amigo   
Дата:   04-02-11 01:44

ми да, значи и чиновниците ще взимат по-малко [cool] [smilie24] патриотизъм трябва [smilie24] [smilie3] [smilie6] [smilie6] а дупетатите си индексират заплатките на 3 месеца, междувременно пък "идеологът на алтернативните изночници на енергия" в БГ изобщо не стъпва в парламента [cool] абе това е държава на абсурдите [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: Vinsent   
Дата:   04-02-11 06:56

Да ме земат да му върша работата за половината паре, човек требе да е скромен. [smilie6]


Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: PeterPAN   
Дата:   04-02-11 07:19

На всеки се сличвз да има лоши дни[smilie18]






а сериозно, на такава позиция сещате се каквио са рисковете и искушенията....

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: ivodam   
Дата:   04-02-11 08:58

Аз пак не разбрах - имущество за колко е конфискувал за тия години? Предполагам, че това е официална информация.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: Todd   
Дата:   04-02-11 09:26

Автор: Marillion
Дата: 03-02-11 18:33
.... п.п. Има хора, които смятат, че по време на комунизма беше хубаво, но това не означава, че са прави.



Със 100 лева ходехме на море !!! Германките , чехкините и полякините бяха без пари ...

СИВ работеше с пълна сила .ММЦ-то беше такъв рай .

Не е имало само лошо недейте така . [smilie18]

Ами на ОРБИТА центровете из държавата - комсомолски срещи с руснаци и германци .Не мое се сетиш какви легенди още се разправят .

А се возехме в Москвичи .Сега с 1000 лева , Ауди или Мерцедес и стоят на сухо ...

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Всъщност те и някога стояха ...[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: georgivelev   
Дата:   04-02-11 09:27

Автор: layman
Дата: 03-02-11 20:38

в подкрепа на Мерилиън:

Жена ми е старши експерт и има заплата 400 и нещо лева; със всички допълнителни плащания, чистият и приход става малко над 500лв месечно.

Също така, жена ми е достатъчно интелигентна и с достатъчно добро образование (СМГ и СУ)

=======================
Това за "достатъчно интелигентна" звучи доста неопределено. Без да се опитвам по какъвто и да е начин да обидя или омаловажа труда на жена ти, ще ти кажа, че тя явно е доволна от статуквото си на старши експерт с 500 лв заплата. Или че "достатъчно доброто и образование" от СУ не и помага да си намери по-добре платена работа.

В София има достатъчно много позиции, които не изискват толкова висока квалификация, а печелят повече.

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: ejko   
Дата:   04-02-11 10:15

georgivelev, може да си харесва работата и да чувства удовлетворение от нея. Може да е полезна жената. То ако само парите бяха единствен стимул за работа, никои нямаше да работи учител..., примерно... Работата трябва да е справедливо заплатена, което включва определена ясна структура и развитие на заплащането, особено в държавния сектор. В западните фирми също има такава структура, именно затова е системата с бонусите, за да могат големите босове, да се почувства много големи, иначе щяха да взимат х2 от човека под тях (примерно)



Публикацията е редактирана (04-02-11 13:13)

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: netLady   
Дата:   04-02-11 10:25

Ako тази средна заплата от 9000лв е формирана в 3 поредни години от икономии ФРЗ - това значи, че втората и третата година е крал от държавния бюджет.

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: layman   
Дата:   04-02-11 23:37

ejko:

" ... може да си харесва работата и да чувства удовлетворение от нея ... " [smilie24] [smilie24] [smilie24]



Принципно, нормалното е или би било, всеки да се занимава с това, което му е интересно и го е изучавал повече от средностатистическия човек.

И да - парите са важни, но далеч не са всичко - причината, за това, което правиш, трябва да е вътрешният ти подтик и стремеж да си повече от другите в тази област, която наричаш твоя специалност.
Важно е и усещането, че твоите знания, усилия, резултати, се ценят (от учреждението, фирмата, обществото) и при това са Справедливо оценени.


В моя случай, аз имам късмет да правя пари с това което знам/умея ... и така и жена ми, която бтв е перфекционистка, също може да си позволи да работи главно за свое удоволетворение, щото ако беше само за държавните пари ...

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: Diandimov   
Дата:   05-02-11 00:28

Кво го дъвчите човека че взима колкото една сервитьорка или барман на добро място тук взимат?!


Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: Amigo   
Дата:   18-03-11 01:03

мдааа...


Кушлев ходи на ТЕЛК, за да не го уволнят
Заради прегледите не се явявал в парламентарната комисия „Антимафия”

Иван Т. Иванов
18.03.2011

Стоян Кушлев - председателят на Комисията за установяване на имущество, придобито от престъпна дейност, не се явявал в парламентарната комисия за конфликт на интереси заради здравословни проблеми, съобщи нейният председател Валентин Николов вчера. „Нашите сведения са, че той се освидетелства за инвалидност в ТЕЛК. Ако това се случи, съгласно Кодекса на труда ще си остане пожизнено на този пост”, не скри възмущението си Николов от хватката, с която Кушлев се опитва да избегне наказателна отговорност за скритите в декларацията му данни за конфликт на интереси.

По думите на Николов инспекторатът на Министерския съвет проверявал всички предоставени от комисията данни и премиерът можел да освободи Кушлев преди той да се бетонира на поста с документ за инвалидност. „Очакваме още и данните от НАП и Сметната палата за участието на Кушлев в две дружества, за да насочим тези данни като допълнителни доказателства за нарушенията, които е извършил”, допълни шефът на „Антимафия” .

Както „Монитор” писа, във Върховния административен съд започна дело срещу Стоян Кушлев за конфликт на интереси. По делото е страна парламентарната комисия, която сезира съда заради роднинските назначения и участието на Кушлев в дружества. Депутатите от комисията изпратиха писмо и до премиера Бойко Борисов с искане пред името на Кушлев вече да не се изписва съкращението на научната му степен. Причината е, че в писмо на ВАК, изпратено до комисията, се съобщава, че Кушлев никога не е получавал званието професор.


[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: netLady   
Дата:   19-03-11 09:10

Проблемът даже не е с голямата заплата на Кушлев, а във формирането й. Той съвсем нагло е излъгал при формирането на бюджета за броя хора, работещи във въпросната комисия. Предишната и по-предишната година също. Не е назначавал хора, но не е съкратил местата и респективно реализира огромни "икономии", които изплаща на себе си и родата. За другите хитринки да не говорим.[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: asahi   
Дата:   19-03-11 09:13

Сички са пичове, бе!

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: gpi72   
Дата:   19-03-11 10:14

Какво го дъвчете човека, откраднал е кокошка или си я е взел законно все тая. Колко има дето прибират на едро ама тях не ги споменават дори.

Отговори на това съобщение
 Re: 9 хил. на месец
Автор: e-mil   
Дата:   19-03-11 11:07

Диане,
Кушлев не е барман и официално не получава бакшиши. За сравнение - лейтенант-губернаторът на Невада, който е втората по сила позиция в щата получава 60 000 долара годишно, а Кушлев, който е просто шеф на малка агенция получава 78 000 долара. На всичкото отгоре Невада прави 38 000 БВП на глава от населението, а ние тук правим по 13 000 долара.

Нямаше да е проблем, ако носеше приходи, само че агенцията му даже не може да си оправдае бюджета от 30 милиона лева годишно. Общо за шест години съществуване е донесла на държавата около 700 000 лв, а само заплатите и хонорарите на Кушлев за този период са към 500 000 лв. Ако беше барман, щеше да е уволнен още първия месец. [smile]



Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.