Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: klez   
Дата:   17-08-11 00:43

Кибер ако искаш ше пробвам да кача скайп нонстоп пуснат да видя как се отразява... че никога не съм го ползвал на андроида

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: CyberGene   
Дата:   17-08-11 00:44

Кво значи истински макове и какво значение има архитектурата на процесора? И кой прави PC-тата, да не е някоя фирма, дето се казва PC? [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: klez   
Дата:   17-08-11 00:46

Значи кибере, онея Power G4, G5 процесори и т.н. Дето графичните дизайнери и т.н. се подмокряха като им чуят името..

Що IBM, Dell, HP Не почнаха да си праят компютрите за apple-ските процесори, що майкрософт не си пренаписаха ОС-а за епълските процесори (а те наистина бяха хубави) ...... ми епъл минаха на Intel процесори.

А кво значение има и кво значи истински мак..

Нещо като лаптопите на IBM
Взеха ги леново, уж същите ма всъщност.. к0рец



Публикацията е редактирана (17-08-11 00:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: CyberGene   
Дата:   17-08-11 00:47

Да бе, хилядарки ще ти слагам [smilie18]

Отиваме да пием бира, пускаме скайповете, излизаме в бекграунд, т.е. скайпът да не е на преден план и някой трети, ще ни пише съобщения и ще ни набира от време на време на скайпа за разговор. Като изпием три бири, провряваме на кой колко му е батерията и на който е по-малко плаща бирите. Ако си съгласен.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: navy   
Дата:   17-08-11 00:47

[smilie5]

http://www.youtube.com/watch?v=2WWeEs8gWas&NR=1

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: klez   
Дата:   17-08-11 00:49

Както правеха най великия хардуер и софтуер, най яките машини и хоп... изведнъж зеха да си купуват хардуера :)

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: Grandpa   
Дата:   17-08-11 00:50

написа:

> Кибере ти това от личен опит ли
> (имаш андроид телефон който ти
> прай тея мизерии) или просто така
> си говориш...
> щот аз от няколко месеца вече съм с
> андроид и до ся не съм си
> инсталирал Task Manager, нито съм следял
> някога кви програми пускам и кви
> спирам... и не съм забелязал да има
> някво източване на батерията
> зарди приложения...
> Което ме навежда на мисълта, че тея
> дет не се ползват са си в някъв
> стендбай режим и не харчат
> ресурси.
>
> Теб къв телефон ти ги е прайл тея
> мизерии, да не е бил някой с
> андроид 1.6 ? Наистина тоя 2.2.1 с
> който съм никога не ми е правил
> подобно нещо, а никога не съм имал
> таск мениджър

Проблемът не е в мутитаскинг-а по принцип. Мултитаскинга е прекрасно нещо. Проблемът в случая е кой казва кой и какво може да прави. Апъл го държат по-изкъсо тоя процес, догато Андроид е по-ларж. Еди коя си игрична (писана от Хуй Ми от Китай) е супер и ти я качваш. Верно яка, ама (безсмилено) вика на операционната система - "оставяи ме да си бачкам" и тя я оставя.
Един вид свободата става малко слободия.

Аз лично подозирам, че това не е единствения проблем на пауър мениджмента на Андроид.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: serjy   
Дата:   17-08-11 00:51

така, какво значи проверяваме кой колко му е батерията? аз ако от такива неща чакам да ми падне батерията трябва камиона на ариана да викнем, но ако си от софето, като мина може да пием един два дни докато тестваме [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: klez   
Дата:   17-08-11 00:52

Не знам реално за кво говорите...
Никога не съм имал подобни проблеми и с игрички и с нищо... Цъкам си хоум бутона излиза ми началния екран и повече не го мисля.. квот ще да стаа с тая игричка, ама до ся такова източване на батерията за квото говорите не съм имал, а доста приложения съм качил.

В момента инсталирам скайп и ще го пусна нонстоп да стои за да видя как ще се отрази на батерията и след 2 дни ще ви пиша

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: CyberGene   
Дата:   17-08-11 00:53

Клез, нещо си се объркал сериозно. Процесорите като G5 са всъщност на IBM (PowerPC 970), не са ги правили Apple никога. Всъщност те никога не са произвеждали процесори или някакъв такъв специфичен хардуер. От там твърденията ти сам се усещаш губят почва.

Apple са добри в интеграцията на хардуер, в изработката, в дизайна, в естетиката. Отделно в софтуера и в Mac OS.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: klez   
Дата:   17-08-11 00:55

Изпусна и в още едно нещо в което са добри :) сещаш ли се..






в маркетинга

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: CyberGene   
Дата:   17-08-11 00:56

Сержи аз отдавна ти предлагам и по други поводи да пием бира, ама ти все се дърпаш, тук за някакви хилядарки ми говориш, все едно сме шефовете на Епъл и Гугъл, та трябва да си доказваме нещо. Аз ти говоря чисто приятелски, ще пием бира, ще обсъдим новите неща. Никак не ми пука дали ще загубя, нека да дойдат и други хора, да пийнем бира, да се запознаем [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: serjy   
Дата:   17-08-11 00:56

значи на моя галакси таб 1000 имам: постоянна интернет връзка, проверка на абв.бг и гмайл на 15мин, скайп -непрекъснато, фейсбук на 4ч.(не мъ кефи нещо), ежедневна автоматична синхронизация с гмайл, GPS, отделно ако браузвам непрекъснато по сайтове и не го оставям да угасне, с онлайн радио за фон, кара точно 8ч.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: serjy   
Дата:   17-08-11 00:58

Сержи аз отдавна ти предлагам и по други поводи да пием бира, ама ти все се дърпаш, тук за някакви хилядарки ми говориш, все едно сме шефовете на Епъл и Гугъл, та трябва да си доказваме нещо. Аз ти говоря чисто приятелски, ще пием бира, ще обсъдим новите неща. Никак не ми пука дали ще загубя, нека да дойдат и други хора, да пийнем бира, да се запознаем

Те това е мъжка приказка [smilie24]
Ще се обадя непременно когато съм в София [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: CyberGene   
Дата:   17-08-11 01:03

Само това за Скайпа ми е малко трудно да ти повярвам, освен ако самите Скайп не са написали някаква нова специална версия за Андроид, която фактически прави нещо аналогично на пушовете при айфон. Иначе при мен вървят същите работи, ползвам го нон-стоп и горе-долу издържа същото време - 7-8 часа, това 3GS на почти две години, батерийката му също е старичка. Ако спра скайпа, си карам без проблем с по едно зареждане на 24 часа, т.е. всяка вечер или дори може и по два дни да изкара, ако не съм го човъркал много през деня.

За бирата - като минеш в София, се обади [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: serjy   
Дата:   17-08-11 01:07

да, скайпа за андроид не сваля батерията, въобще не се усеща. по едно време се беше сбъгясъл и постоянно се рестартираше( скайпа де) сега гледам се е оправил. пише че можело да се провеждат видео разговори, не успях да ги подкарам [smilie8] също ме дразни това, че скайпа няма трансвер на файлове, не знам при другите как е. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: CyberGene   
Дата:   17-08-11 01:11

При айфон също няма. То изобщо това приложение си го пишат самите Скайп и си е бъгаво във всякакви версии - за Уиндоус, за Мак, за айфон, за Линукс... само за Андроид не съм го ползвал лично, а приятели и колеги.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: navy   
Дата:   17-08-11 01:12

Има нов скайп за айпад, кефи [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: CyberGene   
Дата:   17-08-11 01:36

Това не е много по темата, ама Скайпа ми на Уиндоуса от време на време просто нещо му става, отива на 100% CPU и трябва да го спря и пусна отново, направо ме вбесява. На мака ми пък не е правил тоя номер, но за сметка на това е постоянно на 8% CPU, което не е много, ама смуче постоянно. Без скайп батерията на макбука ми държи по 8 часа и отгоре, със скайп пада наполовина. За скайпа в Убунтуто не говорим, щото там изобщо не са си направили труда да го напишат както трябва, голям боклук е. Изобщо тоя скайп се засира много мощно в последно време (може и Майкрософт да имат пръст, нали ги купиха [smilie5] ), а едно време си беше много добър. Май ще се връщам на айсикю, ама то пък за съжаление всички избягаха от там, имам само един познат останал там [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: tantris   
Дата:   17-08-11 01:47

Сигурно ти преточват харда[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: dikimee   
Дата:   17-08-11 01:49

Скайпа е голям вирус - няма машина, на която да не ми лагва, ама го ползват и трябва...

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: 1vo   
Дата:   17-08-11 01:51

Скайпа за Убунту си е пушка не знам какво искаш, стои си включен със седмици и нищо му нема [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: tantris   
Дата:   17-08-11 01:51

Преди ICQ беше шампион по натоварване на системата. Интересно, че намам подобни проблеми със Скайп-а. Ама нещо в последно време разговорите се сговниха.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: CyberGene   
Дата:   17-08-11 01:55

Той за Убунту е много лек всъщност, но като интерфейс е малко гаден. Може би точно щото на него най-малко обръщат внимание и са го оставили да е на нивото на най-стария скайп на Уиндоус, койт си беше лек и бърз. Та от такава гледна точка е добре [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: CyberGene   
Дата:   17-08-11 01:56

Всъщност аз ICQ оригиналния клиент не съм ползвал от много-много отдавна. Ползвам миранда и дурги алтернативни клиенти на другите ОСи и съм много доволен - лек и бърз, а и офлайн съобщенията са готино нещо, което при Скайп е малко особено направено.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.