Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Детски спомени
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   14-01-11 15:23

Често ходихме с родителите и сестра ми през уикендите за риба на един гьол до с. Сеново (сега вече град), Русенско, със семейният двутактов Вартбург комби, а по-късно и с Форд Сиера с черен кожен салон! През лятото, когато фордът беше оставян на слънце, се налагаше баща ми, лека му пръст, да го бута до сянката на близкото дърво и да поизчакаме половин час да изстинат малко седалките, че на тях и нестинар не можеше да седне. Та прибираме се ние през един от тези уикенди с колата (не помня коя от двете, бил съм на не повече от седем години) обратно към родния Русе, като баща ми заръча на мен и сестра ми да запомним едно число без да имаме идея защо, а и не ни е интересувало. Години по-късно, може би вече като гимназист, ми е хрумнало, че вероятно е искал да засече разстоянието и числото е представлявало началните показания на километража. Както и да е. Факт е, обаче, че явно съм поел задачата много отговорно, щом като вече 20 години след това още помня числото и дори го ползвам в някои пароли.

А, да... Числото е 254! [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Детски спомени
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   14-01-11 15:33

Години по-късно, може би вече съм бил 6 - 7 клас, при едно гостуване при вуйчо ми в Силистра му се бях похвалил за "феноменалната" ми памет. Естествено вуйчо ми реагира по най-логичния начин. Каза ми число и ми обеща, че ако го запомня и му го кажа при следващото ни гостуване, ще ме черпи шоколад. Е... На следващото ходене нито аз, нито той си спомняше за уговорката, на известно време след това ми просветна.

Неговото число беше 10543.

Отговори на това съобщение
 Re: Детски спомени
Автор: CanoniO   
Дата:   14-01-11 15:39

това 54 дето се повтаря, не ми харесва нещо...

Отговори на това съобщение
 Re: Детски спомени
Автор: CanoniO   
Дата:   14-01-11 15:40

http://www.google.bg/images?hl=bg&biw=1672&bih=852&q=54&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.