Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: zizero   
Дата:   15-12-10 23:10

Днес сутринта пътувах от Ямбол към Бургас и до сега не бях участвал в такъв екшън на пътя... Магистралата преди Бургас, беше тотално заледена и грам непочистена или опесъчена. Говоря за лед като стъкло. За 30 км. пред мен станаха 3 катастрофи, които видях. Една за малко да ме засегне и мен, но успях да се размина. Отделно видях 4 автомобила в канавката, които явно са катастрофирали преди това.

Беше някакъв кошмар, не съм виждал и по филмите такова нещо. Имаше участъци, в които всички караха с 20 и пак се пързалят жестоко. Като на видео клип, караш си и гледаш пред теб как се завъртат разни коли.. Едно БМВ се въртеше пък в продължение на 2, 3 км. Точно я изправи и пак се завърти.. На 2, 3 пъти и аз се подхлъзвах, ама леко, пък и си карах сравнително бавно и разумно... Имаше дори един тир без ремарке, който беше в канавката. Една кола, която задминах пък беше смачкана жестоко отзад, явно някой не е успял да спре.

Та може ли такова нещо? На магистрала, която е дълга 30 км и е до един от най-големите ни градове, да не можеш да се движиш с повече от 20 км, защото всичко е лед?

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: Amigo   
Дата:   15-12-10 23:13

ми то по селата е така [smilie8] [smilie5] [smilie5] като си нямате батман там и мадам фъндъкова... [ezik] [ezik] [smilie5] [smilie5] дайте поне снимки или видео [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (15-12-10 23:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: zizero   
Дата:   15-12-10 23:16

Хич не ми беше до снимки или видео, мани ти.. Фъндъкова наистина се справи добре тая година, като тръгвах във Вторник сутринта, улиците в София бяха идеални, а си беше понатрупало по тротоарите. Смешното тук е, че до магистралата не беше повече от 3,4 см, обаче самата магистрала бяла и на стъкло.

Бахти шофьорския опит натрупах, ще си го пиша вече във сиви-то :) [smile] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: Amigo   
Дата:   15-12-10 23:18

[smilie5] [smilie5] абе не е валяло както трябва, за да видиш какво става и тука [smilie3] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: HP   
Дата:   15-12-10 23:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: zizero   
Дата:   15-12-10 23:21

В Петък се прибирам и ще видя как е.. Вчера сутринта беше поносимо [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: fundamental   
Дата:   15-12-10 23:23

тая отсечка и миналата година беше много зле [smilie23] [smilie4]. хвърлят сили явно по стария път през Айтос, понеже там никога не съм имал проблеми, докато отсечката от магистралата се водеше "затворена".

най-лошото е, че трябва да ставам в 3.30 тази сутрин и аз да минавам оттам за София [smilie23] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: zizero   
Дата:   15-12-10 23:29

Желая ти успех и наистина карай внимателно, въпреки, че сигурно малко или много са направили нещо по въпроса, че видях някакви снегорини и камиончета с пясък да излизат от Бургас. Да кажеш после как е [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: fundamental   
Дата:   15-12-10 23:30

утре вечер ако се прибера навреме, ще споделя [beer] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: don_kolev   
Дата:   15-12-10 23:38

Утре и аз пътувам София Бургас, казаха че щяло да бъда яка зима. Да видим...Знам че около петолъчката е големия кючек...[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: arakiss   
Дата:   15-12-10 23:43

прав е fundamental ,
миналата зима (беше 19-20 януари) едва успяхме да се приберем.
и как от софия до бургас точно тази новата отсечка все не успяват да почистят, не знам.
а и това, че местността е открита, не помага - страхотни преспи стават.

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: otkata   
Дата:   15-12-10 23:44

фоо

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: Han_solo   
Дата:   15-12-10 23:58

пълно е с циркаджии които не са си сменили гумите и гледат много учудено когато минеш кротко покрай тях докато те буксуват. А който си мисли че фъндъковица се е справила.... ами да беше минал по Цариградско вечерта - всички отбивки бяха точно като гореописаното... на моста при 4-ти километър така беше бус лентата. И това след като цял ден приръсваше лек сняг. На сутринта беше добре защото снега се беше стопил... от минаващите коли Иначе по малките квартали си е ад и днес видях доста коли със задно движение - предимно баварци да правят балетни изпълнения.



Публикацията е редактирана (16-12-10 00:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: pif   
Дата:   15-12-10 23:59

Миналата зима от петолъчката до Бургас 5 часа и половина. Закъсали коли и тирове. Такова заледяване, че не можеш да тръгнеш по нагорнището ако спреш. Магистралата беше затворена заради навяване. Стотици коли спрели край пътя щото не могат да продължът. Десетки хвръкнали от пътя. Един автобус хвръкна в канавката пред нас. Бяхме с перфектни чисто нови зимни гуми и едвам тръгвахме по баира ако се наложеше да спрем. Камионите спряха ли .. край. Беше си за вериги и как успяхме без тях си е живо чудо. Наистина в тоя регион са по пестеливи от към пясък и сол.

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: asahi   
Дата:   16-12-10 03:13

Да бяхте звъннали на 112, а?
Тези дни в София и по подбалканския до Казанлък не съм срещал непреодолими проблеми. Да кажем, че съм късметлия.

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: asahi   
Дата:   16-12-10 10:37

Днес, обаче, обстановката в София се е натопорчила. Май онези с летните гуми са запалили някак колите.

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: djogata   
Дата:   16-12-10 11:03

Мани, тук в Копенхаген също е красота - точно тръгнах към работа, и почна да вали. Дават го до 3-4 следобяд да напука 10см нов сняг. Това, знам от личен опит, означава 2 часа прибиране от работа [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Като вали силно през деня, не успяват да изчистят преди да дойде следобедният час пик. А като дойде пиковият час, винаги се намира огромно количество "шофьори", които ги е страх да карат с повече от 20, доволно количество умници с летни гуми, и също така някое и друго люшкащо се БМВ. В крайна сметка мамата си джаса - всичко се блокира.

Даже мисля днес да си тръгна по-рано от работа, да избегна поне част от маймунарника [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: PolarBear   
Дата:   16-12-10 11:10

В София са разчистени основни булеварди и толкова. Снощи се помотах из Лозенец - бегли следи от отдавнашен опит за почистване, сокаците са остъклени направо. За Люлин вече споменах в друга тема - огледало (вътрешните улици). Идеални условия да осъзнае човек защо съществуват колите 4х4 - единствен разумен вариант за този изстрадал град...

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: graphic   
Дата:   16-12-10 12:14

Мдааа, днес в Бургас ще е интересно. Мисля да тръгвам по-рано от работа, че не знам колко време ще ни трябва да се приберем до Поморие. Добре че съм с чисто нови зимни. Дано само не затворят пътя!

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: vga   
Дата:   16-12-10 12:32

PolarBear е прав. Като не ви кефи почистването си купете 4х4 и започнете да се наслаждавате на всички сезони [smilie5] Ама много харчело Субару-то, ми харчи 12 литра бензин, ама всички ми завиждат като минавам покрай тях а те са закъсали, нали? Сложете му газ като не ви кефи. Айде всички на Субару! [smilie18] [smilie18] [smilie5]

Вчера ходих да карам на Лалето ски. Отидох до паркинга и исках да видя нагоре по пистата до къде ще изкарам. Имаше и други пробвали, с видимо по-дебели гуми, ама мойте следи останаха най-нагоре [smilie5] Любов, любов е с тая кола зимния сезон... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: NeDDRaG   
Дата:   16-12-10 12:49

Уф, вече место за 10 за 15-20 минути ходя до спирката. Малките улички и в Надежда не са чистени. А тези, дето са в сянката на блоковете са ужаси.

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: fundamental   
Дата:   16-12-10 21:52

най-кошмарно бе от Сливен до Карнобат, еле петолъчката си беше ад [smilie18] [smilie18] /както обикновенно катастрофа, много снегорини и виелица, каквато не бях виждал до сега [smilie10] /
магистралата си беше ок, леко заснежена, но странното е, че нямаше никой по нея, явно хората са се наплашили. [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: HP   
Дата:   17-12-10 10:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: nastradin2   
Дата:   17-12-10 11:17

То и във Варна е същото положение...[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Снега този път изненада Бургас и околията
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   17-12-10 11:19

В тая тема май още не сме се заяли за пълния _(_

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.