Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Стаи в Новия град на Несебър....?
Автор: exile   
Дата:   19-08-10 12:53

"Автор: Nushenceto
Дата: 19-08-10 09:59

и аз чалга в Несебър не съм видяла[smilie3]"

ахахахахахаахаххахаххххахахаххха [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Стаи в Новия град на Несебър....?
Автор: НАСОО   
Дата:   19-08-10 12:54

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Стаи в Новия град на Несебър....?
Автор: sandesko   
Дата:   19-08-10 13:02

Аз не слушам чалга и не ми е направило впечатление да съм я чул някъде,със сигурност има и такива заведения,но не съм попадал на тях,всеки си избира в кое заведение да влезе,иначе по улиците чалга няма.

Отговори на това съобщение
 Re: Стаи в Новия град на Несебър....?
Автор: navy   
Дата:   19-08-10 13:12

Вижте, мислех си, че за всеки е ясно, че на този етап Слънчев Бряг е най-неподходящия курорт в България. Прекалено много строителство, прекалено много мръсотия, факти, които показват изхвърлянето на фекалии директно в морето, прекалено пренаселено и въпреки това продължава да се строи, инфраструктурата е зле, изобщо не се сещам кое е доброто на този курорт вече...

Стария Несебър е красив есента. И е място за разходки, снимки... там няма плажове, няма забавления - само скъпи механи и хотели, тесни пренаселени улици и много туристи.

Виж, ако някой е 'баровец', знам някои местенца нагоре по 'частните' плажове на Свети Влас [smilie18]

Но Слънчев Бряг [smilie23] , Несебър [smilie23] , Равда [smilie23] изобщо не стават за нормално плажуване...

А яки дискотеки си имаме и във Варна... дори много по яки от тези там...

Изобщо за какво говорим не знам [smilie8]
Да не минавам през Несебър по няколко пъти в месеца... да не знам, ама то моето е свързано с работата, не с почивката и удоволствието, което определено надали бих желал да е там [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Стаи в Новия град на Несебър....?
Автор: Nushenceto   
Дата:   19-08-10 14:14

Автор: sandesko
Дата: 19-08-10 13:02

Аз не слушам чалга и не ми е направило впечатление да съм я чул някъде,със сигурност има и такива заведения,но не съм попадал на тях,всеки си избира в кое заведение да влезе,иначе по улиците чалга няма.
[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]
подкрепям напълно...
и наистина чалга не съм видяла,но не изключвам факта че може и да има...то по цялото черноморие има,че в Несебър едва ли няма да има.[smilie3]



Публикацията е редактирана (19-08-10 14:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Стаи в Новия град на Несебър....?
Автор: Miro__Slav   
Дата:   19-08-10 14:52

По темата апартамента в Слънчев Бряг е свободен от 24 август до 4 септември.
Ако все още търсиш ЛС [smilie24] [beer]



Публикацията е редактирана (19-08-10 14:53)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.