Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Пак за велосипедите
Автор: terminator   
Дата:   17-08-10 11:35

ЛТГ, вземи си една вувузела, както знаеш звукът и е доста силен и дразнещ [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: Amigo   
Дата:   17-08-10 12:53

ей такива кретени мутрести с бухалки трябва да бъдат пребивани после по същия начин и осъждани по бърза процедура! [smilie9] [smilie23] [smilie23] обаче БГ не е бяла държава [smilie23] абе диктатура си требе - това ! [smilie23]



Публикацията е редактирана (17-08-10 12:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: chicken   
Дата:   17-08-10 13:19

А другата статия за "пътната рулетка" [smilie10] Преди две години се беше чуло, ама го бях забравил.
Ше си вадим разрешително за боен. като ша е гарга да е рошава, а в края на краищата живия си е жив

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: navy   
Дата:   17-08-10 13:20

Автомобилистите с пистолети, велосипедистите - с лъкове [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: мара   
Дата:   17-08-10 13:33

бе едно време имах до седалката у вартбурга мачете и няколко камъка. с/у големи тарикати. ама сега съм загубила навици. а и с колелото...знам ли. мое да се науча да духам малки стрелички с кураре[smilie8] - надръвчи ми се - и пуф!

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: pepi   
Дата:   17-08-10 13:33

Пиле, то оня като те отнесе кво като имаш боен...по добре си земи триоска и спазвай правилата, хубав купон ще стане [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: pepi   
Дата:   17-08-10 13:36

Мара ограла ли си на фунийки?
Мажеш карфицата върху жабата и готово [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: borovinka   
Дата:   17-08-10 13:38

Може ли енергията от един литър петрол да я конвертираме в кебапчета, че нещо не ми излиза сметката? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: chicken   
Дата:   17-08-10 13:41

Пепи, аз имах един период в който карах газка. Ми купон си беше [smilie5] Тръгва, ама аз не мърдам и горкия не може да свари да се прибира. Ама не е за майтап работата

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: 1vo   
Дата:   17-08-10 13:56

написа:

> Може ли енергията от един литър петрол да я конвертираме в
> кебапчета, че нещо не ми излиза сметката? [smilie5]



Може, с известно приближение въглеводородите имат еднаква калоричност за единица тегло - бензин, нафта, мазнини все тая(белтъците са с по-малко). Не знам само какво е КПД-то на митохондриите.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: pepi   
Дата:   17-08-10 14:07

Какви са тия митохондрии бе, кебапчетата са за мене, не за тях.
Ама моето кпд пада колкото повече кебапчета ям и бира пия, толкова повече лежа и не мога да мръдна [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: tofo   
Дата:   17-08-10 14:09

chicken,
Забрави да имаш метър от бордюра. Трябва да се движиш там, ама нямаш нотариален акт.

Чл. 140. Водачът на велосипед е длъжен да се движи възможно най-близо до дясната
граница на платното за движение.
И е забранено да се движи в непосредствена близост до пътно превозно средство или да се държи за него.

Представляваш си обикновено пътно превозно средство. И имаш ли спрял на светофар автомобил - мястото ти е зад него. Ако се вреш си е твой проблем. Естествено не иде реч , когато си имаш маркирана велосипедска алея.[beer]



Публикацията е редактирана (17-08-10 14:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: VASSILK   
Дата:   17-08-10 14:39

Всеки ден карам поне по 2 часа,много полезно и приятно,ако няма директни и индиректни съприкосновения с водачите на МПС.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: LTG   
Дата:   17-08-10 16:36

tofo, a какво правя ако съм първи на светофара и до мен спре некъф дето иска да прави десен завой, а аз съм за направо?
Трябва ли тогава да съм на средата на лентата, така, че той да не може да спре до мен?

Нарушение ли е ако съм с колелото и се движа по тротоара и реша да премина без да слизам от колелото заедно с пешеходците по пешеходната пътека на другия тротоар?

Нарушение ли е ако се движа с/у движението по малка еднопосочна квартална уличка с колело, след като спокойно мога да се размина с колите с/у мен?

Нарушение ли е да се движа с колело по Граф Игнатиев м/у Попа и Славейков след като е затворена за превозни средства, освен за трамваите?

Абе май ЗДП се нуждае вече за цял раздел за велосипедите...

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: tofo   
Дата:   17-08-10 16:47

1-да/оня трябва да е зад теб/;2-да;3-да;4-да;5-да!
100%[beer]



Публикацията е редактирана (17-08-10 16:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: LTG   
Дата:   17-08-10 16:52

tofo [beer]
ама ше продължавам тъй да си карам [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: LTG   
Дата:   17-08-10 16:54

а трябва ли да отворя вратата на автомобил чакащ в/у пешеходната пътека на червено и да попитам учтиво дали мога да мина през задната му седалка [smilie19] и после да я оставя отворена оня да си я затваря?

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: burningice   
Дата:   17-08-10 17:30

e.stanev, тази тромба е много яка! Лошото е, че трябва да се помпи бутилката.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: pepi   
Дата:   17-08-10 18:36

минаваш през компресора на некоя бензиностанция, и готово- напомпана е [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: burningice   
Дата:   17-08-10 19:33

При велосипеда на-важното е НАУ!

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: ROM   
Дата:   17-08-10 20:58

И аз съм с колело на работа и стигам значително по-бързо отколкото с кола. Изминавам около 10 км в едната посока. Нямам почти никакви проблеми с автомобилите по пътя. Само днес като се прибирах за малко един да остане без шофьорска врата. Добре че реагирах бързо, а оня остана да гледа като заплес. Но заради пешеходците съм решил да си взема и аз една тромба, че нещо и глухи и слепи. Ако имате идея за хубава и силна тромба, дайте линк.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: MarinY   
Дата:   17-08-10 21:04

Тъп пример: водачите на МПС-та ще скочат, но всичко, което е стъпило на улицата (камион, кола, велосипед, пешеходец) е Пълноправен Участник и заема лентата!!!

Има го и работи!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: tofo   
Дата:   17-08-10 21:06

Пешеходецът е участник, ама не е ППС и не заема лента. Другото- кьопаво, кьопаво, ама работи. [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: MarinY   
Дата:   17-08-10 21:31

Заема, заема. Ела ми на гости.
[beer]

П.П. Помислете над факта, че този, който псувате, няма друга възможност и че вие, може да сте на негово място.



Публикацията е редактирана (17-08-10 21:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: tofo   
Дата:   17-08-10 22:40

Не заема, не заема.[smile]
Пешеходците се движат по тротоара, ако няма такъв - по банкета, ако няма такъв- по платното, ама срещу движението. Коя лента заема тогава? [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.