Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Пак за велосипедите
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   17-08-10 09:00

Подкрепям джъмбо. Само пешеходците са по-халипави от шофьорите...

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: gorskio   
Дата:   17-08-10 09:07

Аз само поддържам огъня де [smilie18] (имам 5 броя колела и карам редовно). Някои не харесват курортите ни, а аз не харесвам столицата [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: asahi   
Дата:   17-08-10 09:08

По нашия закон ако пешеходецът е вече на пътя трябва да направиш всичко възможно, за да го предпазиш. Аз лично спирам с велосипеда на 10 см от тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   17-08-10 09:09

Мдааа случвало се е някой да го отнесе

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: Amigo   
Дата:   17-08-10 09:14

пешеходци, велосипедисти, мотористи [smilie23] [ezik] [ezik] viva homo automobilis [ezik] [ezik] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: chicken   
Дата:   17-08-10 09:16

А аз си търся една по силничка тромба. да свири като ония със флаконите.Като заседне на велоочертаното на Витошка да му подуя ухото на тъпия пешеходец [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: kkkolelo   
Дата:   17-08-10 09:22

Не си прав доктОре [smilie8] [smilie5]

Джъмбо ме потсети ... пешеходците са слухари, като тръгне да пресича някоя тиха 6 м широка улица, пресича е 100 м по диагонал [smilie5] и не се оглежда, ... а ний сме тихи ... не пърдим [smilie5] Те по диагонал пресичат и на кръстовища [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: kkkolelo   
Дата:   17-08-10 09:28

Аз имам една тромба - бибитка от всичко за един лев, чудна е, най вече за котки и кучета е ползвам ... веднъж една котка след като и свирнах за неправилно пресичане ме изгледа и ме изхъхка [smilie10] [smilie18] На пешеходци почти не съм свирил, обидно е [smilie10] [smilie5] Е веднъж вкарах предната гума под мишницата на едно гадже [smilie5] и два три пъти съм блъскал отзад коли, завиващи надясно и спиращи внезапно, на пешеходец, пресичащ като куфар [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: realnoncho   
Дата:   17-08-10 09:37

Аз 2-3 пъти съм "побутвал" огледала на коли неоставили ми 1 метър до тротоара да мина. Един път даже една мацка се изравни с мен след това и почна да ми обяснява нещо [smilie19]
Или пък една торта, която излиза от някъв магазин в центъра като че е в хола си. Аз набих едни спирачки, спрях, оная премигна 2-3 пъти и почна да ми обяснява как тва не било велоалея бла бла бла [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: LTG   
Дата:   17-08-10 09:37

Много ми се иска да имам тромба като на ТИР. Като свирна да ме върне пулвин метър назад.[smilie21]
Иначе и аз съм с кулелоту винаги, когато времето не е гадно.
Снощи за 45 мин от Дървеница до Орион и то с чакане по разни светофари и на зиг-заг по малки улички в центъра, а не по булевардите.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: Amigo   
Дата:   17-08-10 09:37

абе майтап да става бе [smilie5] [smilie5] иначе всички участници в движението трябва да са внимателни [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   17-08-10 09:40

Кво е тва Орион?

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: Todd   
Дата:   17-08-10 09:43

https://photo-forum.net/static/forum/2010-08/jokf3751.JPG
http://photo-zona.net/images/user7792/album21872/large/1282027394_mbmr1425_trailer194.jpg



[smilie24] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: chicken   
Дата:   17-08-10 09:47

кКто стана дума за магазин, вървя си по тротоара край витрините. Някаква крава тръгва да излиза от магазин с огромни стъклени неща отпред през които няма начин да не ме е видяла. Съответно вратата се отваря навън. Аз, съвсем първосигнално реагирах с един тупаник на нещо голямо дето се засилва към мен (добре, че беше с длан). В същия момент започвам да зацепвам ситуацията, тоест, че това е врата и че кравата дава един метър откат и си сяда на Д-то. При което свивам глава в раменете (подминавайки) щото вратите са от малко по-такова стъкло дето се разпада ма малки парченца сравнително лесно. това за секунда като дори не намалих. После се усетих, че кифлата можеше и зъбите да ми избие с тъпата врата.
А с колелото по някои улици съм на тротоара щото за 100 метра поне трима отварят врати на 2 метра пред мен или потеглят от нисък старт. Примерно по Стамболийски от нас и най вече от мола до пл. Възраждане

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: джъмбо   
Дата:   17-08-10 09:54

по трУтУарЪ карам само едни 100 метра като излизам и влизам от входа... иначе си карам по платното културно до бУрдЮрЪ... ама и там ми е писнало от педали дето ме затискат че пътя им не стига...

оня ден една си остана без огледало щото така ме затвори и аз му теглих един хубав юмрук.....

а ме затвори на широк булевард с 3 платна

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: LTG   
Дата:   17-08-10 09:56

OrLIndraGanOv ми се чини, че през повечето време е във въздуха и прави салта пред колелото след като е набил предна спирачка, отколкото да го кара... [smilie18]

Орион е кръстовището на Сливница и булеварда след Западния парк за Люлин (има един голям магазин за мебели Zone for Home и Mс'Donalds)

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: tofo   
Дата:   17-08-10 10:33

realnoncho,
Много бъркаш за "метъра" до тротоара. Въпреки, че си с колело, все пак си участник в движението, и изпреварването става отляво. Като такъв не можеш да се тръшкаш, че някой е отворил вратата м/у колоните автомобили и си се набил в нея. На практика мястото ти е зад него.[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: chicken   
Дата:   17-08-10 10:45

tofo, кво изпреварване, кви врати? Един метър от бордюра, банкета... се полага на велосипедите. realnoncho не е споменавал за врати. А по отношение на изпреварването опираме до тълкуване според обстоятелствата. Единия метър си е един метър и когато пикльото ме изпревари и свие в дясно за да ме блокира спирайки в задръстването....
Ако има паркирани коли карам доста по към средата. Едва когато ги накарам да ме изпреварват като всяко едно друго превозно средство се съобразяват и не ме натискат

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: danvan16   
Дата:   17-08-10 10:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: chicken   
Дата:   17-08-10 10:50

Щото като ме налети някой с колело по пътеката и ме нагази щото не може да спре ще се чувствам по-добре. Щото не бръмчи и не пуши. Да бе.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: pepi   
Дата:   17-08-10 10:53

Некъв бакшиш едно време ми обяснявше, че не съм имал право да карам по улиците, а само по тротоарите [smilie19]

Понякога се случва некой педал да се земе на сериозно и да излезе от колата с некви агресивни намерения, но по некви причини бързо им идва друг акъл [smilie5] , абе кога си требе яко ги храним [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: Amigo   
Дата:   17-08-10 11:01

Родители и шофьори се биха в София [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: danvan16   
Дата:   17-08-10 11:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   17-08-10 11:03

Вярно е... Има някои идиоти, дето искат да правят бой. И налитат на човек, който очевидно спортува, има добре развита мускулатура на краката и най-вероятно е загрял...

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за велосипедите
Автор: e.stanev   
Дата:   17-08-10 11:20

Бициклетите рулззз.

Бай дъ уей има доста доби тромби за колело със скромната сила от 120db. [smilie5]

https://photo-forum.net/static/forum/2010-08/eojw6904.JPG
http://images03.olx.sg/ui/6/04/41/1274933074_96300341_2-HASA-Comp-10-with-air-horn-Sporting-Goods-Bi

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.