Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Не искат да хранят
Автор: bleki1   
Дата:   11-08-10 10:28

Супер ще бъде. Повдига ми се като чуя някой-дошъл си от Турция и го питаш как е изкарал, а той"Супер, кво ядене по цял ден. И баклавички на басейна дават. Не мръднахме от комплекса цяла седмица".
И това ли ти беше почивката? Какво видя, какви впечатления придоби? А той пак: "Малееее, кви кадаифи, кво чудо"

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: slivenski   
Дата:   11-08-10 10:31

Да... Всъщност всичко тръгва от там, че "почивка" за повечето хора означава да ядат, пият и спят 24/7. Ако може безплатно. [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: 798099   
Дата:   11-08-10 10:32

Тоде, не е крива системата! Кривите сме ние! Много ми беше сгодно, докато детето беше по-малко да ходя в хотел на All. Яде, когато е гладен, пие, когато е жаден.

А пък, когато човек иска да опита от повече манджи, не е речено, че чинията трябва да се пълни с връх.

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: alba_luna   
Дата:   11-08-10 10:34

И българите в голямата си част така се държат. И те си правят сандвичи от закуската, за да не си купуват обяд и те стоят на пейка в Лувъра и дъвчат филия с кюфте завити в мазен вестник. Невъзпитаните и простаците не са нито само българи, нито само румънци и т.н.


Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: Diandimov   
Дата:   11-08-10 10:37

Кво е това "блок - маса"???[smilie18]


Иначе какво ревете, all inclusive е супер!

Преди мноооого години бях така 2-3- пъти на море, от детската градина. Невероятно беше!

Но сега вече...

Бягам далеч от тази "идея".

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: danvan16   
Дата:   11-08-10 10:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: gorskio   
Дата:   11-08-10 10:43

То си има виц ;
-как беше на морето
-ами като на работа, дремеш и чакаш да дойде време за ядене
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: danvan16   
Дата:   11-08-10 10:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: tnt   
Дата:   11-08-10 10:45

мдаааааа... олинклузивните туристи нямат националност... Те са една особена порода... ммммм.... туристи [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: Diandimov   
Дата:   11-08-10 10:46

Аз съм виждал как цели групи канадски туристи, или кой ги знае какви, само одат като скакалци насам - натам из Вегас.

Особено сега, Август!

Хора, които масово чакат на спирката под слънцето на 42 градуса жега, за да хванат след 30 митути някакъв рейс. Но не и да дадат 2-3 лева за такси!

Групи, които в бърза крачка обикалят из моловете без една вода да спрат да си купят!
Само снимат в движение нещо си, и това е!

Няма такива отрепки!

Истината е, че има туристи и туристи.
Той ти платил едвам за всичко включено, идва с чеветата, и само гледа да муа, една бира не си поръчва, ти туризъм праиш. Друг път!

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: bleki1   
Дата:   11-08-10 10:47

Гърците са царе на all inclusive. Засичал съм се по хотелите. Сутрин идват в 7:00 на закуска, омитат всичко, оплакват се че е свършило, второ зареждане. "Пъхат до поне до 10 часа и оттам си правят сандвичи за през деня. Много нагло племе. Българите сме песен в сравнение с тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: Todd   
Дата:   11-08-10 10:51

Грък в 7:00 ???? Не може да бъде !!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: slivenski   
Дата:   11-08-10 10:52

На мен идеята да отида "на почивка" и да се стискам, ми е дълбоко противна.

Ако нямам достатъчно средства да направя това, което искам и както го искам през отпуската си, по-добре изобщо да не го правя.

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: Todd   
Дата:   11-08-10 10:54

Тръгването ми в някаква посока независимо къде никога не е било свързано с мисъл "Какво ще ям и къде "

Никога !!!

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: tnt   
Дата:   11-08-10 10:54

мда... и аз така. За туй таз година джитках по нашето море с нотингинклузиф [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: boink   
Дата:   11-08-10 10:55

момент - вие не си ли почивате докато киснете във форума? и нямате ли си ол инклузив в хладилника и в мазето? какво сте взели да гледате в чиниите на хората? хамаха.

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: bleki1   
Дата:   11-08-10 10:55

Автор: slivenski
Дата: 11-08-10 10:52

На мен идеята да отида "на почивка" и да се стискам, ми е дълбоко противна.

Ако нямам достатъчно средства да направя това, което искам и както го искам през отпуската си, по-добре изобщо да не го правя.


Евала. Аз съм на същото мнение. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: iPonche   
Дата:   11-08-10 10:56

В хладилника има сливенски праскови 3 кила [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: Todd   
Дата:   11-08-10 10:57

all what you need


[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: Gruyu   
Дата:   11-08-10 11:00

олинклузива според мен е за изморени и изнервени хора, които търсят пасивната почивка и да се наспят буквално, колко ще ядеш като прасе - няколко дни и като качиш 5-6 кила и не ти стават банските и ще се спреш, успоредно с това който иска пак ще си ходи по платени еднодневни екскурзийки, ако му се разглежда и ако има пари; на о.Миконос знам, че в момента е пълно с туристи, обаче не влизат в магазините и не пазарят, само зяпат и гърчулята с дюкяните реват, че няма оборот, криза е няма как, отразява се на всичко

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: IvoZafirov   
Дата:   11-08-10 11:01

Кво ще ям ли? Ми каквото вкусно има в близките тавернички, а за разнообразие чат-пат ще ходя до Лименария да си купя прясна ципура, лаврак и т.н. и на скарата. Ей такива ми ти работи ще ям. както обикновенно.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: Todd   
Дата:   11-08-10 11:03

В Лименария улицата към пристанището е еднопосочна ама аз карах насреща ...

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: ivenchev   
Дата:   11-08-10 11:07

Малко офтопик:

Откъде идва прословутият израз: Какво се кумиш като грък на сранье? [smilie10]

(простете ме за френския) [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: мара   
Дата:   11-08-10 11:14

ми не одя, за да ям. ма и на пазар не одя. и нема никва опасност да попадна в олквототамбеше. гледам да съм на мястото с минимум цивилизация и даже кръчмите посещавам много рядко. щото там, дет ходя - няма. ако ида в турция, ще гледам да е по черноморието.

Отговори на това съобщение
 Re: Не искат да хранят
Автор: АНЧО   
Дата:   11-08-10 11:21

Няма начин да се иде на почивка по турското Черноморие. Те не го ползват тъй като там безумно много вали. Освен ако не искаш да ходиш сред дива природа. Но там курорти няма.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.