Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12     всички  напред  последна
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: adash   
Дата:   09-08-10 21:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: boreto   
Дата:   09-08-10 21:45

Ако обичаш, би ли ни разяснил, какво разбира твоят хай интелект, под понятието народен суверенитет?

 Re: Сделки над 5 бона
Автор: adash   
Дата:   09-08-10 21:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: boreto   
Дата:   09-08-10 21:49

Това беше вери хай интелиджънт.

А аз си мислех, че народът си избира управляващите го...

 Re: Сделки над 5 бона
Автор: Императорът.   
Дата:   09-08-10 21:50

Асахи - в Конституцията е написано напримерно (Адашът цитира), че частната собственост е неприкосновена.
В същото време няма вила или селска къща неограбена. Разни субекти с тъмен тен директно се хвалят, че ограбват Български къщи, но репресивните държавни органи не правят нищо по въпросът. Ако ти разбият вилата и се оплачеш дето трябва, ушев ще ти отговори, бръкайки в носът си: "Ми те са цигани, кво да направиме".

Е, щом държавата отказва да спазва собствените си закони, по-точно ангажиментите си към своите граждани, откъде-накъде аз да спазвам моите?

Все едно да се споразумея с някой интернет доставчик да ми предостави услугата си, той да ме изработи и въобще да не видя връзка или да я получавам 4-5 дена на месец, но въпреки това да продължа чинно да му плащам - е, що?

Пак ви казвам - в съвременното право хората не са безгласни поданици и държавата не им е господар - граждани и държава са равностойни правни субекти.

Относно това какво е решил народът на изборите - да - решил, но властимащите поеха конкретни ангажименти под формата на предизборни програми... Какво е изпълнил досега от обещанията си оня индивид с глава като картоф? АБСОЛЮТНО НИЩО - НАПРОТИВ - ТОЙ ЧЕСТО ПРАВИ ТЪКМО ОБРАТНОТО НА ОБЕЩАНОТО !!!
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: asahi   
Дата:   09-08-10 21:51

Адаш, сертификатът от Менса ти е менте.
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: adash   
Дата:   09-08-10 21:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: ksuhorukov   
Дата:   09-08-10 21:53

Адаш, това за суверенитета може да е твоето мнение, но не е задължително да бъде правилно. Според мен е напълно излишно да намесваме такива сложни понятия в подобна тема. Решили са го, направили са го. Имат правото да го наложат и могат да го направят. Примера на Импето е напълно погрешен.
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: adash   
Дата:   09-08-10 21:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: Императорът.   
Дата:   09-08-10 21:53

Роби.

Колкото повече ги тъпчат, толкова повече те блаженно пъшкат.

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: adash   
Дата:   09-08-10 21:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: ksuhorukov   
Дата:   09-08-10 21:55

..."граждани и държава са равностойни правни субекти"...

Дай да уточним обаче в кои случаи, защото те са по-скоро изключения [smilie7]
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: asahi   
Дата:   09-08-10 21:55

Импето отдавна се е компрометирал.
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: boreto   
Дата:   09-08-10 21:59

Глупости.
Суверенитетът не е привилегия, а отговорност. Но това понятие не е известно на анархистите и Менса не може на им помогне, да го разберат...

 Re: Сделки над 5 бона
Автор: adash   
Дата:   09-08-10 22:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: asahi   
Дата:   09-08-10 22:02

Адаш, с лекота проектираш персоналните си девиации върху събеседника.
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: adash   
Дата:   09-08-10 22:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: Императорът.   
Дата:   09-08-10 22:03

Адаш - затова ли над 60 поколения от прадедите ми са напоявали с потта си, а при нужда и с кръвта си тая земя - за да избягам?
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: asahi   
Дата:   09-08-10 22:04

А, нищо лично.
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: boreto   
Дата:   09-08-10 22:04

Да, менте ти е сертификата...

Ми аз не взимам заплата, драги. Аз давам заплати. На 130 човека...

 Re: Сделки над 5 бона
Автор: adash   
Дата:   09-08-10 22:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: adash   
Дата:   09-08-10 22:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: asahi   
Дата:   09-08-10 22:08

Ако не е менте значи ти си свалил рязко нивото.
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: NeDDRaG   
Дата:   09-08-10 22:09

Императоре, мислиш много инфантилно. Първото нещо - такъв закон си има име и то е Геноцид. И едва ли някой е толкова тъп, че да го гласува. Второ - данък въздъх викаш. Пак греда. Щото сега един вид всеки го плаща. Чрез тока, бензина данъка за колата, билета в градския транспорт... Ако колата ти не отговаря на нормите - трябва да се спре от движение... От друга страна - няма как да ти го спрат, това означава да те убият. А иначе, в Япония едно време май си плащаха за да дишат чист въздъх в барокамери. Второ - в конкретния закон не виждам нищо обезпокояващо за всеки, който може а докаже доходите си и си е платил данъци и осигуровки за това. Виж, ако имаш недекларирани доходи, криеш данъци и печалби, взимаш или даваш рушвети, лъжеш в годишната си данъчна декларация, не внасяш осигуровки - да, тогава трябва наистина да се притесняваш, защото може да си от тези, които ще им се наложи да си платят с лихвите за тарикатлъка. Защото ще спрат по-голямата част от далаверките.
 Re: Сделки над 5 бона
Автор: adash   
Дата:   09-08-10 22:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена