Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Осакатената Мима проходи
Автор: digitalgab   
Дата:   02-08-10 18:22

Мима проходи
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: мара   
Дата:   02-08-10 18:39

е, не може да се каже същото за покойната баба, дето кучета й изядоха краката.[smilie8]
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: RAFA   
Дата:   02-08-10 18:44

....за съжаление бабата почина [smilie2]

 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: graphix   
Дата:   02-08-10 18:46

дееее*а сбъркания народ, събират пари за протези на куче...!!!!!?????
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: RAFA   
Дата:   02-08-10 18:49

graphix няма лошо в цялата работа , медиите направиха сензация. Лошото е, че не сме така състрадателни когато някой човек има нужда от помощ !

 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: мара   
Дата:   02-08-10 18:53

е, недейте така...състрадателни сме. ако не бяха разни анонимни хорица с едното си левче и с даренията си знаете ли колко хора нямаше да са трансплантирани, колко хора нямаше да получат лечение...дайте да не се плюем излишно...[smilie8]
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: RAFA   
Дата:   02-08-10 18:55

Кой плюе! Мисля че е факт за жалост, дано не съм прав ама ...

 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: tnt   
Дата:   02-08-10 18:59

Спокойно бе! К'во се пените!? :

"
След зверството месеци наред депутатите обсъждаха как и по какъв начин жестокостта над животни да се наказва.

Днес обаче, 6 месеца по-късно, законодателят мълчи."

и ще продължи да мълчи. Сензацията отмина, всяко чудо за 3 дни [smilie23]
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   02-08-10 18:59

Нямате право да плюете никой дарител. Ако ще да е дарил пари за интубиране на колорадски бръмбар. Дано да е отново щастливо кученцето. Дано и хората, допуснали и допускащи да се случват нещастия с други хора и животни, да получават справедливо възмездие. Кучетата НЕ са виновни. Виновни са стопаните им.
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: adash   
Дата:   02-08-10 19:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: Amigo   
Дата:   02-08-10 19:18

като мара [smilie8] те и дечица няколко наядоха, не съм сигурен дали и някое не изядоха [cool]
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: autosvet   
Дата:   02-08-10 19:20

Вчера си седим и си пием бира на едно дървено в един парк и до нас едно коте се разхожда. Пристига по едно време някакъв дръглест пубер 1,80 с джиджан байк заедно с един по-малък да си вземат "биришка" и се нареждат да чакат и пубера вика на дребният "ей да откъснем на котката главата, хуху" и се хили като тиква. Погледнах го така лошо и на висок глас "А искаш ли аз да откъсна твоята глава?". Леко се обърна, зяпна земята и си мълчеше докато му дойде рода като видя лошите батковци облечени в черно дето го гледат кат лъвове антилопа. [beer]

Та си трябва възпитание.
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: мара   
Дата:   02-08-10 19:21

требе...ама кой ти да се занимава...[smilie8]
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: autosvet   
Дата:   02-08-10 19:22

Батковци по парковете ....

Не можеш ли да обичаш животните не можеш да обичаш и хората.
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   02-08-10 19:23

adash, виждал съм да. И ме е гонила. Това е природа. Ти глутница вълци виждал ли си? Сигурно са се събрали и са си казали "Дайте да се съберем и да правим мизерии на хората". Щъркелите ядат жаби, тигрите - антилопи, женската богомолка изяжда мъжката след полов акт, вълци, кучета, чакали се събират на глутници и ловуват заедно. Това не можеш да го промениш.

Това, че има глутници кучета в градовете е по вина на хората, не на самите кучета.
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: Amigo   
Дата:   02-08-10 19:24

autosvet написа:

> Батковци по парковете ....
>
> Не можеш ли да обичаш животните не можеш да обичаш и хората.



е, тва е абсолютно нелогическо твърдение [cool] [smilie5] има хора, които примират за всякакви друкраки, четирикраки, ама хуманизъм у тях - йок [smilie19] [smilie19]
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: autosvet   
Дата:   02-08-10 19:27

Те много хора и не заслужават хуманно отношение.
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: hery   
Дата:   02-08-10 19:27


Вина може да се вменява само на разумно същество, каквото е човека.

Животните действат инстинктивно и затова не може да им се вменява вина.

Е, това не значи, че няма да го гръмна, ако ме захапе.

Но да му режа краката...трябва чавка да ми е изпила мозъка.
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: samara   
Дата:   02-08-10 19:31

... абе вие луди ли сте, хората са на ръба на оцеляването, вие сте се затръшкали за помиярите [smilie8] ... оня ден рано сутринта помогнах на една жена срещу три помияра дето я бяха обградили и лаеха [smilie8] , ... забележете с маркери на ушите [smilie21]

П.П... тази жена, ако я нахапят, кой от вас ще й помогне [smilie8] ... а глутницата вече е от 6 парчета, няма да избягат само от мен, мисля [smilie21]
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: Amigo   
Дата:   02-08-10 19:33

един приятел точно такава глутница щеше да си го хапне в парка [smilie5] [smilie5] добре, че някакъв кол видал наблизо и ги разгонил, пък и булевардът бил близо [smilie5] [smilie5] абе помиярите да се трепят, който ги иска - да си ги взима увкъщи - колко пъти да го разискваме това... [cool] няма скопени, маркирани и т.н. [cool] или в кучкарник, където да ги гледат с парите на помиярозащитниците, или да ги терминират [cool]
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: samara   
Дата:   02-08-10 19:44

... хич и да не ми излизат с тези маркери, те помиярите ще хапят няма да се съвокупляват [smilie8] ... усещам настроение сред хората дето излизат заедно с мен сутрин рано, повечето са ловци, прочее и май се върви към нарушение на едни други по-строги закони [smilie21]
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: autosvet   
Дата:   02-08-10 19:45

Миго ми то да терминираме и манговците с каручките ... цапат повече, миришат повече, по-вредни са за хората и се размножават с по-бърза скорост.
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: мара   
Дата:   02-08-10 19:46

айде, старата тема на нов глас. [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: Amigo   
Дата:   02-08-10 19:48

циганите с каручките също нямат работа в града [cool] писна ми с тези помиярски истории [cool] гледаме кучета повече от 20 г, както и котки от няколко, но за помиярите нямам друго мнение - трепане или в кучкарник [cool]
 Re: Осакатената Мима проходи
Автор: samara   
Дата:   02-08-10 19:49

... има една страхотна мацка, фотографка и кучелюбка [smilie8] ... само да ни набара кви ги пишем сега [smilie8] ... и всички ше замъркаме кротко като котараци, скопци [smilie24] [smilie21] [smilie5]
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена