Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Никой не поиска рекордния джакпот. Срокът изтече
Автор: Amigo   
Дата:   02-08-10 21:52

ей го на мама шопарчето - рекордьор по отсъствия от парламентарни комисии [cool] от шефка на тотото, та до къде стигна...? [smilie8]


https://photo-forum.net/static/forum/2010-08/amtw8894.JPG

Отговори на това съобщение
 Re: Никой не поиска рекордния джакпот. Срокът изтече
Автор: livinginchaos   
Дата:   02-08-10 22:09

Мани я тая дебела потна свиня! Канидатира се от Пазарджик тая година [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Никой не поиска рекордния джакпот. Срокът изтече
Автор: ivodam   
Дата:   02-08-10 22:20

Абе хора, вие наистина ли, ама сериозно ли си мислите, че ей така ще оставят на случайността такава планина пари да иде примерно при некой овчар от Долно нанагорнище? В света всичко отдавна е под контрол, какъвто и авторът на "Тотален контрол" не е сънувал...

Отговори на това съобщение
 Re: Никой не поиска рекордния джакпот. Срокът изтече
Автор: Marillion   
Дата:   02-08-10 22:22

ivodam, кажи си каквото те мъчи. Кажи на света, че Дянков е поръчал да се вдигне джакпота, за да се пълни хазната.

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Никой не поиска рекордния джакпот. Срокът изтече
Автор: promis   
Дата:   02-08-10 23:01

Стига с тия конспирации бе [smilie18] 100 пъти по-вероятно е да си е изгубил фиша и въобще да не е разбрал, че печели.

Отговори на това съобщение
 Re: Никой не поиска рекордния джакпот. Срокът изтече
Автор: Todd   
Дата:   02-08-10 23:28

Българина генетично не може да понесе мисълта че ей така ще минат едни пари около теб и ти нема да си вземеш.Или нещо да направи далавера та да ги вземе брачед му и да си ги делнат после по братски .

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

А после се оплакват от корупция .И всеки зяпнал за пари ...

То си е ген .

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Никой не поиска рекордния джакпот. Срокът изтече
Автор: Vinsent   
Дата:   03-08-10 09:35

promis написа:

> Стига с тия конспирации бе [smilie18] 100 пъти по-вероятно е да
> си е изгубил фиша и въобще да не е разбрал, че печели.

Не бе, не съм го загубил, просто ме мързеше да отида до Тотото да си взема мангизите! [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Никой не поиска рекордния джакпот. Срокът изтече
Автор: lillia   
Дата:   03-08-10 09:42

Лоша работа с тоя фиш. Представяте ли си някой дедо да пусне тото и да вземе да се гътне. Но едва ли така е станало.
Аз два пъти пусках тото за тоя джакпот, ама пусто си ги проверявах фишовете[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Никой не поиска рекордния джакпот. Срокът изтече
Автор: Vinsent   
Дата:   03-08-10 09:54

Едни приятели имат къща в едно родопско село. Там се случило следното преди няколко години.

Наследници събарят стара къща, ще строят отново.Намират в двора закопан немски снаряд, доста голям. Викат сапьори. [smilie10]

Оказва се че вътре снаряда е пълен със жълтици - дядото някога ги е скрил, но не успял да съобщи на наследниците... [smile] [smilie25] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Никой не поиска рекордния джакпот. Срокът изтече
Автор: bugys   
Дата:   03-08-10 10:47

Да ви кажа сега за конспирациите...
На жената семейството е от Ловеч...
Звъни им тя вчера да им каже, че там е печалбата защото така казаха по телевизията...
Отговора беше: Ти защо не каза по-рано да ги проверим тези фишове! Ако знаехме че е тук джакпота да ги бяхме проверили?!? Сега къде да ги търсим?
Та с две думи хората пускат и после не проверяват[smilie10] Нищо чудно и при тях да е била печалбата.. сега не ми се иска да ги намерят и да ги проверят защото [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Никой не поиска рекордния джакпот. Срокът изтече
Автор: Todd   
Дата:   03-08-10 10:58

Едната петица де бях улучил я видях след една седмица щото бях сритал фишовете под масата на бачкането - но спокойно можеше и да не ги видя и да ги хвърля в коша .

Така убаво ми дойдоха 2 бонбона [smilie24] [smilie24] [smilie24]

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Никой не поиска рекордния джакпот. Срокът изтече
Автор: livinginchaos   
Дата:   03-08-10 11:02

То на късметлията по гърба да му го лъзнеш все в г*за шму влезе[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Да ме извинявате за езика [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Никой не поиска рекордния джакпот. Срокът изтече
Автор: Amigo   
Дата:   05-08-10 00:26

Шестима си искат рекордния джакпот от тотото [smilie10] [smilie10]
04 август 2010

Шестима души от различни градове са се обадили в Спортния тотализатор, че са спечелили рекордния джакпот от 6,5 млн. лв., но по някаква причина са загубили фиша.

Това заяви шефът на БТС (Българския спортен тотализатор) Дамян Дамянов пред БНТ. На 2 август изтече 45-дневният срок, в който спечелилият трябваше да си прибере печалбата, но никой не се яви в тотализатора.

Дамянов разказа, че жена от Димитровград депозирала и молба, че е спечелила, но си загубила фиша. Много настоятелен бил мъж от Варна, който убеждавал, че жена му е изпрала печелившия фиш. Щял да я накаже, но преди това искал да си получи парите.

В интернет форуми някои потребители се питат "Може ли, след като числата от определен тираж вече се знаят, от тотото да пуснат фиш със задна дата и да си приберат парите?"

"Категорично не. Системата е направена така, че фишовете са с поредни номера и няма как да стане", обяснява Дамянов. По думите му, информация за подадените фишове се пази на 5 места, включително и в трезора на тото и не е възможно да се правят спекулации.

Тотоемоциите продължават да разтърсват Ловеч, където е пуснат златният фиш. Жители на с. Славяни в Ловешко откриха кой е "милионерът". За късметлия бе набеден шофьорът на цистерна Тихомир Ангелов, който обаче отрича, съобщи bTV. Мъжът признава, че е пуснал 2 готови фиша, но 3-годишната му дъщеря скрила единия и не го намерили.

Ангелов не спал цяла нощ, когато научил, че печелившият е от Ловеч. "Успокоих се чак като разбрах, че златният фиш е пуснат в центъра, а аз моя го пуснах на пазара. Преди 4 години загубих детето си. Сега и да бях спечелил, това за мен не е нищо", споделя шофьорът пред БНТ.
В крайна сметка, след като цяло село коментираше, че той е милионерът, се оказа, че по-големият му брат му се пошегувал.

Трима футболисти на "Литекс" или поне един от тях са изпуснали гигантския джакпот, писа в. "24 часа". Слухът плъзна още онази вечер из Ловеч, а получи частично потвърждение при отпътуването на отбора за Словакия за мача срещу "Жилина" в III предварителен кръг на Шампионската лига.

"Аз, Петър Занев и Николай Бодуров май пуснахме, но не сме си проверили фиша. Оставихме парите на държавата. Щом отиват за спорта, е супер", като че ли на шега каза капитанът на "Литекс" Ивелин Попов на аерогара София. Той обаче не изглеждаше разстроен. Освен това фишът е пуснат в 9,09 часа, а футболистите не са известни като ранобудници.

От следващата седмица три поредни джакпота ще бъдат с 1 млн. лева повече. Така Спортният тотализатор ще използва 3-те милиона, които постъпиха в сметките му, след като никой не се яви в законния срок да потърси джакпота.

Печалбите от игрите на тотото, които не са потърсени в установените срокове, да се разпределят по съответния ред, без да се чака края на годината, пише в решението на кабинета, след като промени Устройствения правилник на БТС. С промяната се създава т. нар. "стартов джакпот".

В деня, когато изтече срокът за получаване на печалбата, членовете на Управителния съвет на тотализатора решиха сумата от 6 575 225.40 лева да бъде разпределена по 50% на Министерството на физическото възпитание и спорта и тотализатора. От БСТ обаче предложиха техните 50% да бъдат върнати отново в играта.
[smilie8] [smilie8]


Абе то и аз го искам, ама кой да ми го даде?! [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.