Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 дайте съвет, народът ме предаде
Автор: 2metraninja   
Дата:   30-07-10 11:26

Би казала Майка България ако можеше да говори по повод на интереса към протеста, за който пускам 3 теми в последните 3 дни.

Десетина души проявиха интерес, като половината обясняваха колко всъщност е погрешен такъв начин на действие и колко е смешно да имаш позиция по болезнен проблем и да искаш да я кажеш пред обществото, макар и да не знаеш най- верния начин.

После би попитала какво да му поправи на народа си и дали си струва да се занимава, или положението е толкова зле, че по- добре да си намери по- нов.
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: tofo   
Дата:   30-07-10 14:11

Много е добре да се направи нещо, но е още по-добре да се направи така, че да има ефект. Положителен, а не обратен. Инак, само се доказва, че най-ценният труд е маймунският. Той е направил от маймуните хора. Така ще надойдат първо лумпените и нацитата и тъй като е известно, че интелектът на една група е равен на най-нисшата и съставна част, ефектът ще е точно обратен. Някой няма да се изцепи "Циганите на сапун" ли? Първо трябва подписка, шествие до парламента или нещо такова. Защото не циганите са грижата, а ония дето са ги оставили да си разиграват коня заради европейските псевдоправила и псевдокоректност. [smilie8]



Публикацията е редактирана (30-07-10 14:12)
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: Императорът.   
Дата:   30-07-10 14:39

То неслучайна поговорката е, че на българинът умът му идва късно.

И майката на злочестият Боби каза няколко пъти, че не е обръщала внимание на проблемът, защото никога не си е и помисляла, че това може да се случи с нейното дете.


Тофов - казваш лумпени и нацита... ама да не стане така, че точно от такива хора имаме нужда - защото толерантните видяхме докъде ни докараха.
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: Todd   
Дата:   30-07-10 14:42

Той Левски не успя та ти се напъваш кофтият материал де вика ББ [smilie19]

Те ще дойдат и в къщите им ... трай си . И то нема да е далече .

Нека се правят на ударени .

[smilie7]

 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: NeDDRaG   
Дата:   30-07-10 14:47

Абе българи и цигани са еднакви според законите. Така, че мотото на този протест трябва да е друг.
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: Императорът.   
Дата:   30-07-10 14:50

Еднакви са според писаните закони, ама на дело еднакви ли са?

С други думи казано, защо действащите (уж) закони в т.нар. "държава" българия не се прилагат по отношение на мургавото малцинство?

Нужно ли е да ги изброявам - виж НК и ще се убедиш сам.
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: NeDDRaG   
Дата:   30-07-10 14:53

Императорът. написа:

> Тофов - казваш лумпени и нацита... ама да не стане така, че
> точно от такива хора имаме нужда - защото толерантните видяхме
> докъде ни докараха.

От такива никой никъде няма нужда.
Протестът трябва да е насочен към тези, които са отговорни за прилагането на закона и за санкционирането на неспазващите закона.
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: serjy   
Дата:   30-07-10 14:56

Протестът трябва да е насочен към тези, които са отговорни за прилагането на закона и за санкционирането на неспазващите закона.[smilie24]
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: guciguci   
Дата:   30-07-10 14:56

[smilie2] 30 дни....?!?



Публикацията е редактирана (30-07-10 15:07)
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: serjy   
Дата:   30-07-10 14:58

guciguci [smilie23]

мен циганите не ми пречат. това за което говориш е долен расизъм [smilie23]
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: krist   
Дата:   30-07-10 14:58

"Протестът трябва да е насочен към тези, които са отговорни за прилагането на закона и за санкционирането на неспазващите закона."

[smilie24]
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: guciguci   
Дата:   30-07-10 14:59

serjy ,не е расизъм,какъв расизъм,срещу коя раса?
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: Императорът.   
Дата:   30-07-10 15:02

Гъци-гъци - това е неправилно и е расизъм. Аз искам единствено законите да важат за всички и никой да няма привилегии - което е и категорически забранено и от Конституцията и от всеобщите правни норми.

Поставени при равни условия с нас, мургавите просто няма да оцелеят... а честните цигани, доколкото усетят промяна в животът си, то тя ще е положителна.

Неддрагов - и аз това казвам - основен акцент на протестът трябва да бъде оставката на лицето Цветан Цветанов.
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: admin   
Дата:   30-07-10 15:03

guciguci такива приказки за разстрелване и заличаване от лицето на земята ги споделяйте в някой друг сайт. В този не.
Профилът Ви се блокира за писане в клуб за 30 дни.
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: Императорът.   
Дата:   30-07-10 15:03

...и дори подвеждането му под съдебна отговорност -по разделът "Предателство" от НК.
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: tofo   
Дата:   30-07-10 15:15

Тъпите политици стоят у поза "партер" в полза на външни многознайковци с оглед като ги ... поне да ги потупат по рамото, щото са много толерантни. Ръсят пари на мангалите за помощи, за интеграция, ние им плащаме ток, вода, транспорт, ама не може крехък манго да бъде понатиснат, щото от ЕС врякват веднага. Та си играем на толерантни, а после - що някой хитлеровец влезъл в парламента. Та манго си е в ролята на ядящ зелника, та що да не иска да подържа статуквото а?
Естествено не говоря зя циганите като цяло, а за циганията. Тя не е произход, а манталитет. [smilie8]

 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: djogata   
Дата:   30-07-10 15:19

Абе и от ЕС вече не врякат толкова. Врякат само някои вманиачени политически фракции.

Ето последните случки - Дания гони цигани, някакъв шведски министър вряква, датският министър отговаря - врякайте си колкото си искате, ние ще си ги гоним. Франция също арестувала ненамколко си ромале и ще ги депортира. Сигурно има някъде разни обаждания за защита на човешките права, ама Франция да си е променила решението?
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: tofo   
Дата:   30-07-10 15:21

Да ги интегрират бре! Що ги депортират. Нали знаят как?[smilie5]
В момента имам гости от Германия. Та немеца ме светна как като се дигнали янките от някякви сгради и ги населили с цигойнери /немски, де/, първата им работа била-паркета на средата на стаята и...[smilie5] Ми зима... Та циганията явно си е интернационална.[smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (30-07-10 15:25)
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: мара   
Дата:   30-07-10 15:22

нинджа, народът на никоя държава не е особено симпатична сбирщина. всеки по различни причини[smilie5] понякога по съвпадащи. затова и обобщенията са грешни[smilie18]. пак затова всеки конкретен случай трябва да се разглежда отделно.
би могло да се направи инициативен граждански комитет, който да изиска наказание, както за полицаите, които не са си свършили работата, така и за преките извършители на престъплението. вероятно може да се разнообразяват исканията[smilie5] . важно е да има поне 2-ма души в него, които да са в час и да не са податливи повече на емоцията, отколкото на разума. освен това е добре да са умни, комбинативни и достатъчно безскрупулни, но не и озлобени. могат да бъдат и професионалисти. викат им адвокати.
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: djogata   
Дата:   30-07-10 15:24

Тофо, ЕС са вече много наясно с явлението "цигани" и затова вече в много държави вземат съответните мерки.

Просто и нашето правителство трябва да почне да пипа по-твърдо и ефективно, и ако има някакви вопли някъде, просто да ги игнорира.

Естествено, всичко трябва да се прави внимателно, премислено и в рамките на закона - а нашите власти за жалост не са много добри в това, и затова често се получават конфузни ситуации. Но ако не се правят нещата както трябва, ще има основателни жалби от правозащитните организации...
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: serjy   
Дата:   30-07-10 15:25

Циганията се подхранва от корумпираните политици, които срещу 20лв. на калпак получават глас. Делаверата е всеобща, оставят ги да си правят каквото им е кеф, не плащат нищо, всичко си взимат без пари, отделно помощите се крадат и т.н. Проблемът не е в циганите, а в долната политичаска сган дето си отглежда гласоподаватели.

 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: tofo   
Дата:   30-07-10 15:27

И като получи 2000 цигански гласа, нали ще загуби 200000 български, бре, д...а и тъпанарите.[smilie23]

 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: serjy   
Дата:   30-07-10 15:31

Циганит гласуват почти на 100% от имащите право на глас. Българите 20-30%. Не се сърдете на политиците, ако не сте ходили да гласувате.
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: 2metraninja   
Дата:   30-07-10 15:35

Аз лично съм гласувал на абсолютно всички избори откакто навърших 18. Покрай мен гласуват и много от приятелите ми и всичките ми роднини.
 Re: дайте съвет, народът ме предаде
Автор: мара   
Дата:   30-07-10 15:48

и аз съм гласувала. но освен това във всеки един случай, когато е трябвало да защитя правата си като гражданин, съм гледала да не ме фаща мързелът и да си гоня нещата до дупка.
тва с гражданския комитет, дето го казвам не са празни приказки. може близките да съдят държавата и в страсбурррр. ама и останалите могат да правят нещо: защото са понесли морални и пр. щети, нанесени са им непоправими психически и/или физически поражения от действията/бездействията на полицията. чувството за несигурност и беззащитност при наличието на 4-ма полицаи е непоправино увреждане[cool] . а гражданите престъпници(по случайност от цигански произход) трябва да бъдат възпрепятствани да извършват нови престъпления, както и да бъдат наказани за вече извършените.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена