Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Писна ми от такива индивиди във форума!
Автор: TheOne   
Дата:   27-07-10 14:10

получавам на лично ей това:
"ми да, ни къквам:))) а ти като видиш, че някой ти е написал не-хвалебствен коментар, къкаш така, че се налага да отцепваш района после - с блокиране... като знаеш, че вониш, поне не се срамувай. нема смисъл да се опитваш да го прикриваш чрез изображения (не са снимки, изобщо) на мацета, които сигурно никога няма да имаш. съжалявам, не знаех, че мааш чикии, гледайки "творчеството" си, и се сепваш от забележки и не можеш да си довършиш "работата". повече няма. : (

пс. можеш да се оплачеш 343759476962 пъти на администрацията и да ме изтрият. позволява ти се, путьо малък. и ако имаше достатъчно гънки (тя ти е само 1 и не на мозъка) да съобразиш кво да правиш, сега нямаше да четеш тва."

Онзи ден беше с друг ник...блокнах го щото обиди модел аи мен...сега пак се е логнал...ами до кога...а ето и последния коментар които изтрих с новия му ник:

"45. chromdioxyde
(27.07.2010 13:27) и накрая изчука ли я поне? кво ли питам, не можеш да снимаш - ни буквално, ни...евфемистично. обективът ти е ситничък.. само те бива да триеш коментари, ама и от тва нямаш голяма полза - паляк си оставаш ДО-ЖИ-ВОТ!

Мога само да се смея на такива образи...но все пак и аз съм човек и на мен ми писва :)
 Re: Писна ми от такива индивиди във форума!
Автор: adash   
Дата:   27-07-10 14:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Писна ми от такива индивиди във форума!
Автор: tonitka   
Дата:   27-07-10 14:17

Бе кво ти пука, хич не си го слагай! Дай го по-весело!.....или снимай пейзажи и китки като мен....никой не ми пише таквиз неща![smile] [smilie3]
 Re: Писна ми от такива индивиди във форума!
Автор: admin   
Дата:   27-07-10 14:18

Ако някой Ви обижда във форума или под снимките Ви или обижда модела Ви, просто пишете на админа и не се занимавайте повече.
Деактивираме го без обяснения.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена