Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: georgi969   
Дата:   28-07-10 18:43

Знам го с какви двигатели е.Карал съм молотовка.
Направил съм си бизнес план-сватби и балове.
Ще му сложа и метан.И тогава стой та гледай!

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: samara   
Дата:   28-07-10 18:49

... молотовка е ГАЗ 51 с 6 цилиндров редови бензин [smilie8] ... БТР 60 с два двигателя ГАЗ 51 и две скоростни кутии е единствената по-голяма глупост от тази дето си показал [ezik] [smilie5] [beer] ... прочее, БРДМ 1 му викахме "цървул", че си мязаше на такъв [smilie18]

П.П... и аз съм ги карал доста, даже май още ги карам [smilie24] ... макар вече да са мааалко по-модерни [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: nastradin2   
Дата:   28-07-10 18:49

Молотовката е с шест цилиндров, редови двигател. Туй е осем цилиндра V-образен, като на ГАЗ 53. Ама пък как върви из трапищацитеее[smilie25] [smilie18] [smilie18] [smilie18] Че и помощни колела, спускаеми има четири броя за преодоляване на траншеи[smilie5] Тъкмо за пътищата в любимата ни татковина[smilie25] [smilie25] [smilie21] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: samara   
Дата:   28-07-10 18:52

... настрадине, за малките колела верно [smilie24] ... ама как съм виждал заклещена подобна консерва между две дървета и всичките колела у въздуха се въртят [ezik] [smilie18][beer]

П.П... впрочем малките колела имат собственно задвижване с вериги на всяко [smilie24] , ... разбира се най-често не работи [ezik] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: nastradin2   
Дата:   28-07-10 18:55

Един набор на пияна глава се подпря в един дървен стълб с такова чирясло. Стълбът падна и остави селото без телефон, а на БРДМ-а му се олющи малко боята отпред на върха на цървула...[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: samara   
Дата:   28-07-10 19:02

... тези са добре, МТЛБ-тата бяха проблем, че гладките вериги се пързалят по асфалта [smilie8] ... нямаше никви знаци, мантинели и прочее крайпътна структура по маршрута ни, даже огради, чешми, че и къщи [smilie21]

П.П ... после тука пак имахме такива за свръх-кал, жалко че вече са за брак [smilie24] , ... ама тука нема къщи и се кара само за кеф, до дупка, яко [smilie24] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: nastradin2   
Дата:   28-07-10 19:03

Уф, МТЛБ-то голяма гюрултия вдига ,беее...[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: georgi969   
Дата:   28-07-10 19:05

С МТЛБ от Звездец да Долно Ябълково.В бойното.
МММММ, голям кеф.Е, стига някой да не повърне.
[smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: samara   
Дата:   28-07-10 19:08

... вдига, ама се кара яко [smilie24] ... "ЯМЗ 238" демек кразов мотор [smilie24] [smilie5]

... само САУ-то ( самоходна артилерийска установка ) беше по-яка, щото ЯМЗ-то беше с турбо-надув [smilie8] ... гонил съм го с УАЗ-ката на полигона "Корен", ... мина ме !!! [smilie24] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: georgi969   
Дата:   28-07-10 19:11

книжката за МТЛБ важи ли за верижен трактор?

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: nastradin2   
Дата:   28-07-10 19:11

хЕспешъли за Гошо - свиден спомен от Звездец[smilie5] [smilie5] [smilie5]
https://photo-forum.net/static/forum/2010-07/zdmi3362.JPG
http://photo-zona.net/images/user63712/album21645/large/1263898651_ijnt4542_DSC_0162.JPG

[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: S.Paskalev   
Дата:   28-07-10 19:12

Трактори- мрактори [ezik]
Те, това е МАШИНАТА [smilie10] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: nastradin2   
Дата:   28-07-10 19:12

Би трябвало да важи[smilie11] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: samara   
Дата:   28-07-10 19:19

... аз съм подкарал първо автомобил на "Урал 459" още в 6-ти клас [smilie8] , ... това е бензинов двигател от ЗИЛ 130 [smilie21] ... и страхотна трансмисия [smilie24] , ...Урала си вървеше сам, щото аз не се виждах под кормилото и едва стигах педалите, мдам [ezik] ... ама това беше при социализма бе [smilie8] , ... сега не може, факт [smilie8] , ... хеле пък у Евросъюза, не дай боже [ezik] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: netLady   
Дата:   28-07-10 19:23

Що ще си купуваш трактор? Танкове не продават ли вече?

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: samara   
Дата:   28-07-10 19:23

... да разясня [smilie8] , ... всекви книжки важат навсякъде в България [smilie24] , ... ако минат през нашия учебен център да ги изпитаме [smilie24] , ... прочее и имаме лиценз за учебно заведение !!! [ezik] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: georgi969   
Дата:   28-07-10 19:25

танк-четирси и кусур тона?Пък и с това оръдие трудно ще си намирам място за паркиране.Освен това и тясно вътре.Не . Неща танк.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: promis   
Дата:   28-07-10 19:26

samara, ти не беше ли в някакъв ТЕЦ бре?

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: georgi969   
Дата:   28-07-10 19:28

Кой център? Преди месец-два смятах да карам курс за фадромист,багерист и други такива машини.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: juslen   
Дата:   28-07-10 19:35

Тия от клипа са изключително смешни аматьори,и аз карам джип ама пък такава излагация не съм виждал-тоя с хамъра все едно е на дрифт,на кой да му мине през акъла че има и бавни скорости и блокажи[smilie5]
И това там ако му кажеш кал значи нищо не си виждал[smile] [smile]
От тая ''кал'' със старото селско Субару 1800 ще излетя направо.



Публикацията е редактирана (28-07-10 19:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: georgi969   
Дата:   28-07-10 19:37

Некадърен ли е шофьора....и два хамъра да му дадеш, все тая.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: samara   
Дата:   28-07-10 19:41

... тцу, по-скоро съм у некви мини, дето все ги свързват с некви тецове [smilie8] , ... пък ние сме в пъти по-големи от тях, по мащаб [smilie8] , ... не по заплати !!! [smilie24] [smilie5] ... фадромист, багерист, кранист, булдозерист и прочее [smilie24] ... аз съм човека дето изпитва, верно !!! [ezik] [smilie5] [beer]

П.П... всички сте добре дошли [smilie24] , ... още повече ние печелим от това !!! [smilie24] [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: promis   
Дата:   28-07-10 19:42

И за кранист [smilie24] [smilie24] [smilie24] Яко.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: asahi   
Дата:   28-07-10 19:49

Самарата, вземи обучи джипкаджиите, че да не се резилят по калищата.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще си купя беларус!
Автор: samara   
Дата:   28-07-10 19:51

... ние вече имаме лиценз дори за ремонт на повдигателни съоръжения, факт [smilie24] ... все ми се ще да се похваля какво правим [smilie8] , ... но за съжаление не смея [smilie21] ... ние сме лицето на България в Европа, верно !!! [smilie21]

П.П... май сме единствената работеща голяма структура в условията на криза [smilie8] , ... като гледам как ни ухажват [smilie21] ... дори не само в национален мащаб [smilie24] [smilie8] [beer] ... пфу, да не ние уроки [smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.