Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Дом за малки сладуранки
Автор: nastradin2   
Дата:   27-07-10 13:41

ДВЕ ЖЕНСКИ!!![smilie10] [smilie10] [smilie10]
Баси, аз с една женска не мога да се оправя в къщи, тя две предлага...[smilie25] [smilie3] [smilie18] [smilie18]

Тончиии![smilie5] [beer] [smilie25]
Що не са показваш тъдява, мари палавнице?[smilie5] [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (27-07-10 13:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Дом за малки сладуранки
Автор: tonitka   
Дата:   27-07-10 13:54

Нали преди два дни искаше бе, кво се дръпна ся! Искаш-неискаш, идвам и ти го нося![ezik]
А не се показвам много щото си имам дълго чакани гости и се старая да им обръщам много внимание![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Дом за малки сладуранки
Автор: nastradin2   
Дата:   27-07-10 13:55

Да`н доди МАМА-СВЕКИ, мари???[smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Дом за малки сладуранки
Автор: tonitka   
Дата:   27-07-10 14:14

Не се шегувай с мама-свеки щот много си я обичам, а и тя си живее един етаж над нас. На моя съпруг брътовчедката се завърна от Португалия и почти по цял ден сме с нея и дребния.
Отивам да вържа червена панделка на едното кученце и тръгвам да ти го нося! Отивай да казваш на каката, че трябва да се мести в Стара Загора! Нъл тъй речи!?[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Дом за малки сладуранки
Автор: mitadoc   
Дата:   27-07-10 14:23

Ако нямах басет-щях да си взема кокерчето-много ми харесват,но са големи диванета и 2 кучета ще ми дойдат много.Пък и мъжко с женско-не знам как ще ги опазя да не излезе някой мелез и после Ел да ме преследва с кастрационните клещи.[smilie18]
Дано си намерят грижовен стопанин,който да ги гледа и гали по коремчетата с радост всеки ден.

Отговори на това съобщение
 Re: Дом за малки сладуранки
Автор: tonitka   
Дата:   27-07-10 14:31

Наистина не ти трябва и кокер при положение, че имаш друго куче, каквото и да е! Кокерите са много ревниви и искат цялото внимание да е само за тях! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Дом за малки сладуранки
Автор: nastradin2   
Дата:   27-07-10 17:30

Стига, бе Тончи! Ти от майтап не разбираш ли?[smilie10] Оная ша ма изхвърли с кучо на изтривалката довечера, маааа...[smilie2] [smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Дом за малки сладуранки
Автор: tonitka   
Дата:   27-07-10 18:08

Пъзльооооо, айде от мен да мине, няма да идвам![smilie18] .....ама гостито някой ден няма да ти се размине![ezik] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Дом за малки сладуранки
Автор: mitadoc   
Дата:   27-07-10 18:10

Не знам колко са ревниви,но моя Макс не ми дава да погаля друго куче на улицата-само се бута между нас и мърмори нещо[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дом за малки сладуранки
Автор: nastradin2   
Дата:   27-07-10 18:31

Ти на гости си винаги добре дошла![smile] Ама кучето си е грижа[cool] Няма никой в къщи по цял ден и ще издивее горкото...[smilie2]
Преди малко какъв сладур видях зад блока отсреща[smile] Коте, шарено и дългокосместо. Красиво, красиво, направо ми грабна очите![smilie10] Много ми се иска да си го взема, ама като знам, какво мрънкане ще падне...[smilie7] Щото предишния котак, когато агонизираше - тя беше до него през цялото време и много се измъчи...[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Дом за малки сладуранки
Автор: tonitka   
Дата:   27-07-10 18:44

Оооо моя не само мрънка ами направо посяга да хапе ако друго куче се приближи да го галя. В къщи ако със съпруга ми седнем близо един до друг веднага се навира между нас, а ако ме пипне се изправя на него и почва да го лае! Нестига, че си имам ревнив съпруг, ами кучето ми още по-ревниво и от него![smilie18] [smilie18]

Настрадине шегувах се! Кучето е голяма грижа, особено когато е малко. Кокера го взех защото така или иначе не ходя на работа, имам достатъчно време да се грижа за него и да го обучавам. Преди него съм имала друго куче и знам какво е да ходиш на работа и да търчиш като луд по малко пале!

Отговори на това съобщение
 Re: Дом за малки сладуранки
Автор: nastradin2   
Дата:   27-07-10 18:51

Знам, бе Тончи[smile] [smile] [smile] Нали виждаш, че и аз се будалкам постоянно[smilie3] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дом за малки сладуранки
Автор: nastradin2   
Дата:   30-07-10 09:52

Какво стана с кученцата? Намери ли им дом?
Ей, тази брат`четка много та обсебе, беее...[smilie8] Съфорумците съвсем на отсвири веке...[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.