Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: NoLabel   
Дата:   12-07-10 23:58

Вече и моите! И да искам не мога в релсите да вляза! Напрау съм излязъл извън релси, един вид!

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   12-07-10 23:59

ВЪПРОС КЪМ alsash

Със сърф стават ли такива работи и лесно ли?


Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: otkata   
Дата:   13-07-10 09:54

и да не стават ти ще успееш!

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: NeDDRaG   
Дата:   13-07-10 10:27

Абе, ко праите та се трепете така?

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: chicken   
Дата:   13-07-10 11:19

Това с дебелите гуми не помага. Тясното ръбче на релсата стърчи с една идея повече и е достатъчно да задържи гумата като се влезе под малък ъгъл щото самата релса е хлъзгава. Аз съм с 2,50 гуми. Мого е забавно като влезе тялото в завоя, ама гумите не го последват [smilie5]Тръгвам да се връщам чак като се изплющя. Последния път и аз бягах от едни коли. Изпреварих ги на пешеходна пътека и десет метра по-натам се изплющях. Още докато бях на четири крака стиснах зъби, колелото и асвалта с другата ръка и се набрах към тротоара. После се огледах, те седели още на пътеката [smilie5] По предния път пък се загледах по едни мадами на трамвайната спирка. В последствие станах от асвалта като пич (ама само като) заради същите тия мадами (да не се излагаме)качих се, минах 20 метра до първия завой, спрях и му теглих една колкото да не викам като ученичка. Ама х10.

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: livinginchaos   
Дата:   13-07-10 12:21

Дъждовен ден. Големи локви. Братята роми вдигнали шахтата. Минавам си аз с колелото и хоп - изненада! Свободно падане с елементи на далъдър падане в локва над глезена, няколко фигури за златен медал от синхронното плуване/от онези с краката на контрашпиц/. След нагълтване с вода и кал изплуване, псуване, и колелобутане до нас. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: NoLabel   
Дата:   13-07-10 12:35

@chicken, ама не сме ли супер преебани с тия трамваи в София, а?
Аз по принцип внимавам под какъв ъгъл ги пресичам тия релси, ама понякога се случват случки. Е, само веднъж наистина съм Падал заради релса, но много пъти ми се е разминавало на косУм!
А веднъж се изстрелях право в едно дърво, докато карах пред паметника на скейтърите. Там нали бордюра е супер нисък, аз си карам по пътя в посока Орлов мост и решавам, че трябва да се кача на тротоара и че бордюра е достатъчно нисък, че ако завия рязко надясно, ще го кача без проблем под ъгъл 45 градуса. И, о изненада, то взе че се получи. Смисъл, че гумата не можа да го качи, почна да се тресе цялото колело и не помня точно кво стана, че излетях, но се изстрелях над кормилото право срещу едно дърво, колелото лети и то след мен. Даже имах време да обмисля, дали да се опитам да се отблъсна от дървото или да се хвана за него, за да не рекуширам към земята. Е, получи се нещо средно, хванах се за дървото, ожулих се едно хубаво и паднах на земята. Колелото не можа да падне на земята, защото го спасих с тяло. Тъ после 1 седмица ходех много смешно и спах само на една страна.
Интересно е обаче, как по време на пребиване, времето се забавя и имаш време да обмисляш някакви работи...

Но както и да е, важното е, че постигнах целта си и се качих на тротоара!

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: djogata   
Дата:   13-07-10 12:45

С тия колела ще се изтрепете, ей [smilie10]

Аз един път се излющях солидно с коллото тука у датско (след почерпка естествено [smilie8] )..

Нали има велоалеи, ама те са повдигнати над нивото на пътя и между пътя и велоалеите има бордюр. Мдааа, аз си карам по алеята, обаче много близо до ръба откъм пътя. Времето влажно и хлъзгаво. Е, на едно място минах твърде близо до ръба и задната гума пропадна на пътя, а предната си остана на велоалеята.

Аз със забавените си от почерпката реакции вместо да врътна наляво, така че и предната гума да слезе на пътя, се опитах да врътна надясно (да се кача отново на велоалеята). Естествено, не стана, и след плонж се излющях на дясното си коляно, двете ръце, най-накрая за капак брадата. После два дни куцуках докато ходех, челюстта ми беше схваната цял ден, а после дълго време (над година) леко прещракваше. [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: tnt   
Дата:   13-07-10 12:56

юнак без рана не може [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: chicken   
Дата:   13-07-10 16:39

Като казахте бордюри, карам с една мацка. наближаваме бордюр, ама от високите. Като го премерих после си беше таман 30 санта. Та гледам, мацката гледа. Ама някак си ми се прииска да и подскажа за бордюра. Ама пак гледам- ми гледа си. И не и подсказах. И като прескочи кормилото, че като се пльосна по корем... абе чак се притесних. Цицина на лявата половина на челото. Та как да е, тръгнахме и си караме вече по по-главна улица. Аз след нея да я пазя от коли [smilie11] а тя напред покрай бордюра. И девойката не спря да говори (в което нищо лошо щото иначе щяхме да си мълчим, нали съм пън) и говорейки не спря да се обръща на зад. И при всяко обръщане колелото към бордюра. Ама нали съм си пън. Е още едно кълбо, колелото де, преди да падне върху нея докато тя си беше полегнала по корем. Този път не само аз се притесних, ами и от съседната спирка. Ама като стана къв смях беше. Една абсолютно симетрична цицина от другата страна. Пък като и разправях че е изчадие се сърдеше...

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: snoopoff   
Дата:   13-07-10 16:48

Жени... https://photo-forum.net/static/forum/2010-07/ohjg5398.JPG

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: orlindraganov   
Дата:   31-01-11 00:12

Кажете алтернатива на Пирогов. Трябва да ми остане поне една ръка.

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: IvoZafirov   
Дата:   31-01-11 00:16

Какво си направил бе?! [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: orlindraganov   
Дата:   31-01-11 00:19

Как какво?!

Изплющях се като куче с кол`лото

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: autosvet   
Дата:   31-01-11 00:20

Започваш да ставаш банален [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: IvoZafirov   
Дата:   31-01-11 00:23

Аз си помислих, че си се осакАтил пак и сега..

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: orlindraganov   
Дата:   31-01-11 00:23

Банално би било да пускам всеки път нова тема.

Бананно би било да ругая.

Сега си изшибах ръката, ама не смея да ида в кварталната болница, щото там процедурата е да ти отворят здравата ръка и ако не цувясаш - тогава болната.

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: orlindraganov   
Дата:   31-01-11 00:24

Дзафе - освен лед трябва и трамвай за да е трайно ..

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: мара   
Дата:   31-01-11 09:20

ела при мен или при пифа. ние сме любители и хобисти. ама аз имам и хускварна, зеге, циркуляр и ъглошлайф. както и електрожен и телоподаващо, ако се наложи да се снажда нещо грешко срязано[smilie5]





















надявам се да си поне тенекиения човек, ако не да си от чилик.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: Todd   
Дата:   31-01-11 09:22

Кат не можеш да караш оти се качваш ???? Се падаш ...

Ку си беше фанал такси е сега немаше да те боли .

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: ivenchev   
Дата:   31-01-11 09:33

Автор: мара
Дата: 31-01-11 09:20

ела при мен или при пифа. ние сме любители и хобисти. ама аз имам и хускварна, зеге, циркуляр и ъглошлайф. както и електрожен и телоподаващо, ако се наложи да се снажда нещо грешко срязано[smilie5]





















надявам се да си поне тенекиения човек, ако не да си от чилик.[smilie5]



И нямаш винтоверт ... [smilie8] [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: chicken   
Дата:   31-01-11 09:38

Аз ше дойда с моя за сеира. С две батерии. [smilie5]

Оф, кво се подхилвам, като и аз съм всеки ден с колулоту...

Между другото, Драганов, моите тираджиските гуми ги смених временно с по-тънки и с грайфер. Така да се каже, в зимен режим съм. Катеря места, дето после пеш не мога да мина освен по задник [smilie5] Та взимай пример.
Ама са бавни, шумни и стоят смешно на колелото. Направо не е моето заради тъпите гуми



Публикацията е редактирана (31-01-11 09:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: danvan16   
Дата:   31-01-11 09:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: tofo   
Дата:   31-01-11 10:06

Аз пък си турих гуми тънички и от някяква мекичка смеска за зимъска. По-държат от тия на колата нищо, че ги гледаш с пестеливо грайферче. [smilie25]
Между другото, преди няколко години се изплющех като куче, ама от един камик, та счупих рамото. Пироговци бяха на висота! [smilie24]



Публикацията е редактирана (31-01-11 10:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Изплющех се като куче с кол`лот
Автор: ivenchev   
Дата:   31-01-11 10:32

99 [ezik]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.