Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Re: прострелян е юри галев
Автор: pmartinov   
Дата:   20-06-10 13:25

Всички които не влязоха в затвара ще ги поизтрепят малко.

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: asahi   
Дата:   20-06-10 13:29

Аматьори.

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: netLady   
Дата:   20-06-10 13:30

Абе, тая дума "бизнесмен" май има друго значение?! Не е това, което аз знам. [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: ivenchev   
Дата:   20-06-10 13:36

Доколкото се сещам, "бизнесмени" и по-точно "добре облечени бизнесмени" беше евфемизъм, употребен от Бойко Борисов преди няколко години по повод на едно меле в някаква кръчма между две "корпорации" ... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: asahi   
Дата:   20-06-10 13:48

Галев карал надупчен 5 километра, успял да добута колата до Бели Искър
BLITZ - 20 Юни 13:42
Приятели прибрали изкривеното возило, полицията не го търси
Нови подробности около инцидента с Юри Галев съобщава спортното електронно издание Sport1.bg. Спътникът на простреляния собственик на футболния клуб "Рилски спортист" не е негов шофьор, а сервитьор в заведението му в курорта Боровец. Той също е от Бели Искър и двамата са се прибирали заедно към самоковското село.

Автомобилът е бил управляван от Галев. След стрелбата, която се случва на същото място, на което бизнесменът бе причакан с автоматично оръжие и преди около година и половина, колата е унищожена до неузнаваемост от откоса. Със спукани гуми, изцяло разбита предна част Галев успява да се добере до Бели Искър, като кара прострелян около 5 километра.

В селото е видян от местен жител в безпомощно състояние, който вика линейка, а по-късно Галев е откаран в "Пирогов". Спътникът му, чието име по неофициална информация е Васил, има наранявания в краката и е настанен в болницата в Самоков.

В момента пътят между Боровец и Бели Искър е блокиран, а служителите на МВР събират улики. В същото време БНТ обяви, че полицията е проявила учудващо нехайство, като не се е погрижила за най-важното веществено доказателство - автомобилът на Юри Галев. Машината била изоставена насред улицата, след което я прибрали приятели на бизнесмена. Засега информация за точното й местонахождение няма. /БЛИЦ

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: OGIMAG   
Дата:   20-06-10 13:53

MiTaKa - и по клинична пътека ще мине. Освен това спешната помощ е безплатна. На всичко отгоре в "Пирогов" са добри и ще го спасят. Все пак там работих над 10 години. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: мара   
Дата:   20-06-10 13:53

юнак.

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: juslen   
Дата:   20-06-10 14:01

Аман от накадърни килъри,50 патрона е имал в автомата и да не успее да го уцели като хората.
Некадърници[smilie5]

Ама нищо де,те вече са го поръчали,да не е днеска,утре ще го заковат



Публикацията е редактирана (20-06-10 14:03)

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: djogata   
Дата:   20-06-10 14:05

На този май следващата му кола ще е бронирана

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: slivenski   
Дата:   20-06-10 14:07





Публикацията е редактирана (20-06-10 20:17)

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: мара   
Дата:   20-06-10 14:09

па и да са само двамата - да плеснем и да се прегърнем...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: Славов   
Дата:   20-06-10 14:11

Сливенски, ами да правим един фонд и като посъберем някой лев, гласуваме кой да е и .... буммм... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: slivenski   
Дата:   20-06-10 14:15





Публикацията е редактирана (20-06-10 20:18)

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: lipostok   
Дата:   20-06-10 14:17

Eй, големи боклуци пъплят по тая земя българска!

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: мара   
Дата:   20-06-10 14:18

не пъплят. ами крачат нашироко.

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: bgprinter   
Дата:   20-06-10 14:22

Душевно си пъплят, материално може и да крачат [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: mayflowerbg   
Дата:   20-06-10 14:30

[smilie23] да ги оставим да мрат [smilie23]

какво само им подсилваме астралите с коментари?

някой беше казал, че самите тези пъплещи не могат да осъзнаят духовната си мизерия - и какво от това, няма да ги мислим, я!


Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: vga   
Дата:   20-06-10 14:30

Slivenski, точно това казвам и аз! Срамота е да се погледне отстрани! В 21 век някой ще поръчва на някой да убива друг... и то такъв кривак! Тоя трябваше одавна да се е спасил в затвора и вече да е обърнал резбата...

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: NO_CARRIER   
Дата:   20-06-10 14:32

Все си мисля, че ако искаха да го убият, щяха да са го направили. Ако оцелее, ще остане половин човек. Това, да ти надупчат осерителните органи, си е бая гадна работа.

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: ARGO   
Дата:   20-06-10 14:34

Този и този който го е гръмнал, и всички други подобни бизнесмени с прякори се надявам да пукнат, ако не сега, то в наай-скоро време, щото ми писна вече ! [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: tofo   
Дата:   20-06-10 14:34

Ама като се сетя колко от тия с широките крачки престанаха да крачат, се сещам колко пък си ми е гот на мен. В 5,30 след бачкане- детето с колелето, жената под ръката- и в градинката. Бири мири, туй онуй...Това охрани, да се озърташ като шугав и да мислиш по 24 часа откъде ли ще долети куршума, бал съм ти и мангизите.[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: vga   
Дата:   20-06-10 14:38

ЙЕЕЕЕЕ ТОФО !!!! [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Е т'ва е! Евала ти за приказката! 5,30 - детето, жената, парк, бири... живот!

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: ARGO   
Дата:   20-06-10 14:44

Автор: tofo
Дата: 20-06-10 14:34

Ама като се сетя колко от тия с широките крачки престанаха да крачат, се сещам колко пък си ми е гот на мен. В 5,30 след бачкане- детето с колелето, жената под ръката- и в градинката. Бири мири, туй онуй...Това охрани, да се озърташ като шугав и да мислиш по 24 часа откъде ли ще долети куршума, бал съм ти и мангизите.


стига да не си пресечете пътищата някъде с някой от тез

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: мара   
Дата:   20-06-10 14:46

мдам. така е. ама не знайш кога на бизнесмена куршума ще му засвири покрай ушите, па ти ще се окажеш наблизо. кат онез хора в емил марков или оназ жена, дето й надробиха краката покрай неви бизнесмени, дето си мерели пи/ушките по улиците. и понеже сичките тия лайна играят за сичките тия пари, затва помиярите си скитат на глутници, циганите си развяват байряка, чиновниците не моат да свършат за 2 пари работа.
щото тоя, дето кара държавния влак от 20-на години, че и повече...насам, все е от тая порода - бизнесмен.

Отговори на това съобщение
 Re: прострелян е юри галев
Автор: lipostok   
Дата:   20-06-10 14:55

А най-големите боклуци са тези дето 20 години толерираха престъпността и дори я оглавиха. Които и днес дърпат конците на всичко и всички. Те направиха така, че да се криминализира цялото общество и икономика. От царя до падаря днес в тази страна да са хора с криминално мислене.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.