Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Щипка сол...
Автор: nomadsl   
Дата:   31-05-10 12:59

За мен, като човек ценящ комплексността и пълнотата на възприятията, отдавна стои въпросът как да обогатя усещанията си при четене на темите в "Клуб".

От край време ми се струва, че словата от екрана, привидно разностранни, не могат да задоволят този, който търси цялостност, многопластовост и дълбочина на изживяването. Нещо недостига, нещо липсва. Интересни въпроси, ценни мнения и разсъждения от най-разнообразно естество, но при всичко това винаги в мен остава едно чувство на аскетичност и копнеж към нещо недефинирано, но осезаемо липсващо.

Нещо непълноценно. Нещо, което трябва да се прибави задължително.

Наложи се да експериментирам.

В началото опитвах да прибавя леки бели вина и пролетни салати. Струваше ми се, че се приближавам. Добре вървеше с някои теми, но с други бе пълен дисонанс.

Пробвах и със сладки деликатеси. Стори ми се, че шоколадовите мусове са попадение, но с изказванията на определени лица се получаваше блудкаж, а с постовете на други - дори пълен кич.

Отбрани червени вина и сухи пастърми нарязани тънко поддържаха няколко месеца интереса, още повече, че тънките резени позволяваха да не се отделя взор от екрана, но с времето се получи някакво засищане.

Смених и няколко групи тютюни - когато темата е с повече хумор и ирония се получаваше добър букет,но при обсъждане на застрахователни теми вървеше вяло и лулата гаснеше.

Твърд алкохол често спасяваше нещата, но още не мога да се определя коя марка за кои групи теми е подходяща.

Затова много бих искал да чуя и вашето мнение. Как консумирате темите от КЛУБ, с какви подправки и допълнения за да се получи търсеното интелектуално-гастрономическо гурме преживяване.

Нали точно това ценим?

Щото аз снощи се оплетох с тези:

https://photo-forum.net/static/forum/2010-05/bixj0774.JPG
http://photo-zona.net/images/user27930/album23326/large/1275294894_fwte4674_At_night.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: мара   
Дата:   31-05-10 13:01

чисто. освен по време на хранене.

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: NeDDRaG   
Дата:   31-05-10 13:02

Номада пак изкърти мивките и прекопа асфалта, [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: Roo   
Дата:   31-05-10 13:04

огладнях и ожаднях от хубавите ти сравнения:)

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: snoopoff   
Дата:   31-05-10 13:06

лсд https://photo-forum.net/joro/emoticons/smile024.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: tan4o   
Дата:   31-05-10 13:06

Като гледам снимката и аз ожаднях, че ми се и допуши![smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: iPonche   
Дата:   31-05-10 13:06

Всеки път е различно, но главно, съдейки по клавиатурата - шоколад [smilie8] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: tofo   
Дата:   31-05-10 13:07

С ей тоя убосник, еле пък ако е на черен фон, всякяква приказка върви.[smilie21]

https://photo-forum.net/static/forum/2010-05/ipza1655.JPG



Публикацията е редактирана (31-05-10 13:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: iPonche   
Дата:   31-05-10 13:08

От време на време викам холандеца [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: ellisaveta   
Дата:   31-05-10 13:12

Аз съм на диета, гледам да не се зачитам много в "клуба".

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: Todd   
Дата:   31-05-10 13:36

Квото бог дал , ний не сме капризни [smilie19]

Гъз знае две и двеста !!!


[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: SLR   
Дата:   31-05-10 14:34

Как ли не съм съсипал хубав сингъл малц, със теми от "Клубът"

Обикновенно го консумирам с бира[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: dtv   
Дата:   31-05-10 15:02

според мен неуспехите ти се дължат на това, че търсиш съответствие на "леки", "деликатесни", "отбрани", "цялостност, многопластовост и дълбочина на изживяването" [smile]
може би при вариант бира+пуканки е по-вероятно да се намери някаква цялост

мен тези дни ме спасиха Bacardi Breezer (:))нищо, че се оказа, че имали някакви античовешки прояви назад в историята) и id-та с не нетски произход. намерих ги цялостността, многопластовостта, дълбочината и радостта от изживяванията [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: Frida   
Дата:   31-05-10 15:29

Клуба консумирам само в комбинация със скука. С нищо друго не върви.

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: Lalinda   
Дата:   31-05-10 16:48

Скука при скука отива, Фридо.

Постарайте се да поразлайвате кучетата и вие.

Сещам се сега, че кучето на мой приятел кучкар (виден столичен ветеринар) се казваше Фрида, и по-известна като Фридка, но му го откраднаха. Новото се казва Герда, но Герда/Гердка в клуба няма...

***

Тия теми на гледащите отстрани ми напомнят само за онова: "И тогава излизам аз, целият в бяло."

Само че и след бялото имаше продължение...
Мара ще може да ви го разкаже. Или пък асахи, ама няма да е изискано...

***

Тия изисканости точно тук ми приличат на онази действителна история, на която присъствах в салона на "100 грама сладки", а именно - франт в ранните петдесет по кайсиева риза и бели маратонки подарява годежен пръстен на годеницата си, на вид в късните петдесет, и припява: "Преядох на обяд, с наденица с боб и тирамису!"

Да ви е сладко.
[beer]

Впрочем, и аз бих предпочела, понякога, някой макарон с виолетки и едно макиато пред 100 квадратни метра мусака с... айрян!


Както и да е, имам известно предимство, натрупано от събиране на боклуци, тъй че няма с какво да ме съблазните.
[ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: dtv   
Дата:   31-05-10 16:53

щипка сол, проблясък ми дойде [smile]
като навързах споменаването на нетски и не нетски id-та
знаеш ли, Номаде, защо е невъзможна пълнокръвността в нета, според мен - при нетските id-та има ограничения, лишават от усещане. няма как да се случи това, което могат да доставят реални id-та. например да разрошат и да се порадват на косата ти. по детски [smile] усещане, което кара да те заобичат, да ти се заусмихват и зацелуват теб, напълно непознатия човек, от благодарност за доставеното усещане [smile] например
в нета няма как да се случат такива неща
поне аз не я и търся цялостта тук [smile] илюзии някакви

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: nomadsl   
Дата:   31-05-10 20:07

Май тук всички го карат само на антибиотици.[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: ivenchev   
Дата:   31-05-10 20:18

Колко малко му трябва на човек --> Евтини вински нощи с лудата домакиня [smilie5] [smilie5] [smilie5]

https://photo-forum.net/static/forum/2010-05/tyzo2137.JPG
http://photo-zona.net/images/user64009/album22803/large/1275326215_yfpe3425_mad_housewife.jpg


[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: n1x0n   
Дата:   31-05-10 20:20

Ракия с боза е коктейла, който най-често ми се връзва с нивото на дискусиите тук. Силен, патриотичен и горд със себе си коктейл!

Мисля да експериментирам и с Пернишко мохито - мастика с джоджен и лимонада... за по-лиричните теми.

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: мара   
Дата:   31-05-10 20:22

ракията с боза е известна още като радомирски бейлиз. за незапознатите.

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: nomadsl   
Дата:   31-05-10 20:36

Еее, карате ме да се чувствам сякаш съм си купил билет за опера, а съм застанал пред входа на цирка.[smilie2]

Дали да не пробвам едни пръжки с пипер и кълцана ряпа. Може да потръгне с темите. И ще си събуя официалния анцуг, да не му скъсам нещо етикета.

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: alsash   
Дата:   31-05-10 20:39

съм си купил билет за опера, а съм застанал пред входа на цирка..........[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: n1x0n   
Дата:   31-05-10 20:43

Дали да не пробвам едни пръжки с пипер и кълцана ряпа.

Виждаш ли, колко е лесно? А ти... Glenlivet... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: lillia   
Дата:   31-05-10 20:43

Аз не мога да разбера пие ли ти се, яде ли ти се или си чешеш езика само[smilie7]

Кажи по конкретно без метафори, че хич не те разбрах[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Щипка сол...
Автор: MarinY   
Дата:   31-05-10 20:57

Nomad, защо се опитваш да вкараш консумацията на живота (клубът) в едно правило?
Различните мезета си плачат за различна прокарваща течност. Аз всеки път подбирам подходящо. Проблемът ми идва от честото омешване, та трябва да приключвам или с аспирин или с нещо по-силно.

Сетих се една приказка на мой познат, като му се оплаквах от поредното главоболие (а той е "професионалист"):
-Момче, вика, и нас (професионалистите) ни боли, ама не си признаваме! Бъди мъж!
[smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.