Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: matataupa   
Дата:   26-05-10 01:42

Sun Fast

Не ми се рови из нета, това са Лодки за скорости:

Sun Fast 3200

https://photo-forum.net/static/forum/2010-05/buez1938.JPG
http://www.sea-ventures.co.uk/images/boats/gallery/84200912329.jpg


https://photo-forum.net/static/forum/2010-05/ynhg9114.JPG
http://www.sea-ventures.co.uk/images/boats/gallery/842009123145.jpg


Едит: Бенето купиха Жено преди известно време[smilie5]

С някаква не- вмешателствена политика по отношение на дизайн, модели итн.


Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: wildheart   
Дата:   26-05-10 06:29

за високи скорости нещо такова
http://www.multihullworld.com/largeimage.asp?id=12151a.jpg

а и комфорта [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: iPonche   
Дата:   26-05-10 09:59

Направо ми се реве като ги гледам [smilie8] Много са хубави [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: matataupa   
Дата:   26-05-10 10:02

Лятото с един приятел ще завъртим един пиратски набег на българското Черноморие( поради ограничения капацитет на Лодката).

Засега сме го замислили с 2 стопа и преди малко звънях на ковача да поръчам абордажни куки.

Японец, внимавай- оглеждай се за зла на вид рибарска лодка- 10 метрова с веселия роджър на мостика.


Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: navy   
Дата:   26-05-10 10:05

Аз на няколко пъти пускам идеята ГРУПА ФОТОГРАФИ да наемем яхта от Балчик до Калиакра за цял ден... ама никой не се навива сериозно, всеки споделя обаче, че ще е яко.

Дам, знам, че ще е яко. Калиакра, Камен бряг, Балчик, Чиракмана... това са някои от нещата, които изглеждат внушително и прекрасно от към морето...

А и цял ден на лодка си е голяма емоция.

10-15 човека по 40-50 лева, храна и пиене ще си носим и работата е готова [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: matataupa   
Дата:   26-05-10 10:09

Цената може и по- надолу да е, но защо точно фотографи.

Според мен едно голямо его е достатъчно- нека другото е обслужващ персонал и наложници.

Ако ви прибараме, докато вършеем и моретата ще атакуваме, ще ви пленим- ще избием мъжете, ще завладеем Никона и ще плячкосаме наложниците.

Ако сте стадо брадати фотографи- ко да ви прайм[smilie8]

Нашта зла абордажна лодка( е тая не е нашта, но прилича на нея) [smilie18] [smilie18]

https://photo-forum.net/static/forum/2010-05/paiq9011.JPG
http://www.royalnautisme.fr/photos/Jeanneau-Jeanneau-Merry-Fisher-925-Fly-2004/19166-1.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: navy   
Дата:   26-05-10 10:17

Тея май горят много... а и мото час-а е скъп на чиста моторница...

Навил съм се на една бавария круизър, има такива за 12 члена пасажери, дори със спането! На мотор докато излезеш в открито, после платна и кеф [smilie7]

Табиетлийска работа...

Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: matataupa   
Дата:   26-05-10 10:20

Нейви, нейви.

Това е вторият път, когато ти казвам, че не ти отива да заставаш зад лошото качество и особено зад компромиса с качеството, лукса, кефа ако щеш.

Бавария круизър знайш ли как звучи на автомобилен жаргон: Нещо като Вартбург Купе Спорт или Дачия ЕС класа

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: iPonche   
Дата:   26-05-10 10:21

Navy, ако не те е срам от мен мога да измисля нещо за през юни примерно и да дойдем да поджиткаме. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: iPonche   
Дата:   26-05-10 10:26

Мато, тогава да си говорим за 400 евро в час. Има една такава в БГ, Азимут... Ама трябва да измисля нещо с петролен кладенец или платформа [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: matataupa   
Дата:   26-05-10 10:29

Ааа, не знам, ние лодка сме уредили, казах, абордажните куки вече се коват.

Когото прихванем- похищаваме, убиваме, ограбваме и потапяме лодката му.

За жените ще има други критерии за употреба[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: matataupa   
Дата:   26-05-10 10:31

Азимут са хубави лодки, возят като каруци, но са луксозни.

С кеф бих плячкосал една и потопил.


Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: navy   
Дата:   26-05-10 10:34

Понче, защо да ме е срам [smilie7]

А това с фотографите го споменах, защото ще имаме обща тема. И за снимане, и за лафове... като фотосбирка, но по море, за цял ден. Може да се договори някой ветроходка за по 4-500 лева за цялия ден, дори в тази криза може и за по малко... кой знае [smilie7]

Иначе аз със семейни приятели си излизах преди, това лято също може да измисля нещо. Е, не за цял ден, но не е късно, има варианти за по един уикенд н яхта, жестока романтика е!!! но да видим кое лудо семейство от нашите познати ще грабна... че то и деца, трябва или да ги вземаме, или да ги гледа някой... както и да е, това е друга тема!

А баварията не е вартбург, тя е просто лимузина, докато например един сънсийкър е поршето или ламбото. Двете дават различно усещане, едното те разцепва от кеф при глисирането... а другото с чара и спокойствието си.

Ти ако искаш да се кефиш на самата яхта - може да и се кефиш и без да излизаш от залива... а аз искам да се кефя на МОРЕТО [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: iPonche   
Дата:   26-05-10 10:35

Ш, ей, алооу, капитан Джак Спароу!!! [smilie18]

Нали знаеш какво значи жена на борда?

Лоша поличба! [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: matataupa   
Дата:   26-05-10 10:38

Кой каза на Борда[smilie8]

Под Борда фактически. В двойната каюта. Там ще е килията за похитени жени[smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: matataupa   
Дата:   26-05-10 10:48

Оф, Сънсийкър. Г-н Братоев явно е поработил върхурекламата[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Хайде и алтернативата:

Princess V85-S


Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: MOR   
Дата:   26-05-10 11:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: vladomatev   
Дата:   26-05-10 12:25

iPonche - не че е да ти подрязвам крилата, ама от тия няколко часа "каране" едва ли си усетила лодката (даже и какво е плаването с съ_ност) ....пък да гледаме лъскави списания за лодки не ни учи особено много ...тая раота с плаване се прави.

Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: dtv   
Дата:   26-05-10 12:55

страхотна идея, за общо фотографско-яхтено - ако решите, да кажете, първа ентусиастка ще съм [smile] не съм съвсем пълноценен член на екипажите, щото не ме товареха много, щадяха ми женската крехкост, та научих само половината от термините и рядко пипвах въжетата и платната....обаче имам пълния потенциал, вкл. за куба либретата [smile]
ама задължително от Балчик на север, от Балчик на юг на мен ми е лош късмет [smilie18]

Японче, ми аз не им носех лош късмет, само на себе си докарвах понякога трагедии, за които ме поднасяха и разнасяха с години[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Автор: matataupa
Дата: 26-05-10 10:09
Според мен едно голямо его е достатъчно- нека другото е обслужващ персонал и наложници.
[smilie18] [smilie18]
хахах, Мато, искаш да кажеш, че всички фотографи са с голямо его ли?
и жени в моретата няма, там има морски вълчици, да внимаваш

ама сте потребители [smile]
по-кефско е да си я построиш сам и после да си я ползваш, поне по мои наблюдения [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: kkkolelo   
Дата:   26-05-10 13:14

Благодаря Мор, и аз зумнах де съм снимал корабчето (голямото) спокойно е могло да се снима ... следващия път или на Посейдония в Гърция всяка година на изложението[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: CanoniO   
Дата:   26-05-10 13:19

Автор: vladomatev
Дата: 26-05-10 12:25
...тая раота с плаване се прави.


С клатене се прави[smilie5]
Като те лашка вълната два дни без да спре, с някой кофти период, като си издрайфаш и последната капка, започва един момент на психическо разстройство. Самият факт, че няма как да стъпиш на нещо, което не мърда, допълнително внася едно депресивно състояние. 99.99% от хората в този момент си казват: повече на лодка не се качвам. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: CanoniO   
Дата:   26-05-10 13:27

Също е много забавно да спиш вързан или в стойка "звезда" или да се събудиш прегърнал чекмедже, което вечерта е дошло при теб от някъде[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: kkkolelo   
Дата:   26-05-10 13:35

Само мъдите да не ти са в чекмеджето и то да е затворено ...[smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: wildheart   
Дата:   26-05-10 13:39

и после по пирса да престъпваш като в паници и онова усещане, че уж си на твърда почва ама и тя нещо се клати и ходиш с крен към борда[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Тол шипс Варна, брат ми и...
Автор: vladomatev   
Дата:   26-05-10 13:48

Мен като сляза от лодка по два дни ми се клати душа и кенефа...голям кеф особенно да се подпираш на стената докато си на трона [smilie25]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.