Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: danvan16   
Дата:   24-02-10 00:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: iPonche   
Дата:   24-02-10 00:04

мдам, аз затова карам луноход [smilie18]





















в сънищата си [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: Императорът.   
Дата:   24-02-10 00:17

съд, мама им сръпска !!![smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: don_kolev   
Дата:   24-02-10 21:01

Някой да знае държава с по-лоши пътища в Европа?[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: apollo   
Дата:   24-02-10 21:03

Аз знам и се казва СевероЗАПАДНАЛА БГ със столица гр. Видин [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: don_kolev   
Дата:   24-02-10 21:43

Аполо, че то ако няма дупки си е скука. Мое заспиш на някой магистрала. Виж тук си е приключение, я капиличка ще изкривиш, я шарнирче ше замине. А и какви цветущи ти идат, а? В Бургас вече пълнят кратерите, но само главните пътища. Кварталните си е*ало м...[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   24-02-10 21:46

Абе днес ми се стори, че едни дупки ги няма и останах безкрайно учуден аз ли нещо не съм в ред или... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: joro35   
Дата:   24-02-10 21:57

Сърцето ме болеше като купувах шибаната ''винетка''. Представях си в чий ли джоб отиват парите ми...
''Синя зона"... ''винетки"... данъци, само за въздуха още не събират пари. По турско време сме живяли по- добре, да е.а и ''демокрацията" да е.а [smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: asahi   
Дата:   24-02-10 22:03

Днес се върнах от Варна. Верно всичко е на юфка.

Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   24-02-10 22:06

Жоро и аз тия дни съм доста чуствителен по темата. Имам много неприятното чувство, че ме цицат яко и за всичко...

Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: danvan16   
Дата:   26-02-10 09:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: tonitka   
Дата:   26-02-10 09:57

Дупка до дупка.....и до дупката - пак дупка![smilie18] [smilie18] [smilie18] Голямо приключение си е да шофираш в тоя сезон![smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: asahi   
Дата:   26-02-10 09:58

Цариградското в София го закърпиха, ако сте забелезали.

Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: kkkolelo   
Дата:   26-02-10 10:09

Магистралата Варна - Шумен е дупка до дупка, майно льо .... [smilie5] .... даже не можеш да си избереш от къде да минеш [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: Todd   
Дата:   26-02-10 10:14

Гледам сега ремонтират улиците дето лани ги асфалтираха ......

И поръчителите , и изпълнителите , и тия де са дали парите ....тва брат цялата кал е за трепане !!!!

Баси , нашата улица кога я правиха някога беше с парен валяк и разхвърляха асфалта с лопатите . Как се не прееба нещо от тогаз ....

Кви гомна хвърлиха на пътя за какви пари та 20 см сняг за една седмица го изядоха деба и асфалта ...


Кога викам че е мизерия ми се карат ....ами мизерия е деба .
И тия де крадат и тия де ги търпят са мизерници ...

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: venom   
Дата:   26-02-10 13:20

Мдааа. А любимите ми катаджии седят и дебнат покрай дупките, а навлезеш в насрещното и не минеш през дупката и хоп в ръчичките им.[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: feliz   
Дата:   26-02-10 13:36

Навсякъде има дупки след снега. Ще ги запълнят. Само че, на някои места по-бързо.[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: doca   
Дата:   26-02-10 14:25

Елате да видите Сливен, направо ви е бедна фантазията- не само че е дупка до дупка, ами окоп до окопа... и така в целия град.
Кога ще свърши тази мъка с подмяна на канализацията незнам. Загубих ищах да карам.

Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: danvan16   
Дата:   26-02-10 15:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: d256h   
Дата:   26-02-10 16:20

В моя квартал вчера запечатаха всички дупки. Странна, бърза реакция на общината! Днес предполагам, ще са оправени и съседните, много бързо работят....брейй

Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: zizero   
Дата:   26-02-10 16:34

Подбалканския път за Пирдоп винаги е бил ужасен, ама сега след зимата просто е невъзможно да избегнеш дупките...

Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   26-02-10 16:45

даже и група направиха с това име във фейсбук... ох,божеее [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: Императорът.   
Дата:   26-02-10 16:55

Ами спрете да плащате бе - дънъци, винетки и прочее щуротии !!!

Това е обществен договор - плащате, за да получавате в замяна възможността да се придвижвате по нормални пътища, щом държавата не си изпълнява нейната част от договорът, вие що изпълнявате вашата ?!?

И не е само до пътищата, всичко в тая територия е същата мизерия - както остроумно някой по-горе каза - проблемът е, че си траем и си плащаме !!!

Я да спрем всички да плащаме всякакви данъци (по закон нищо не могат да ни направят) да видите как нискочелата тиква и онова момченце, дето се мисли за хер Флик, как ще се озъбят и ще запищят на умряло !!!

[smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: НАСОО   
Дата:   26-02-10 17:55

е сега тръгвам на път и ако има кой да снима през какво ще мина всички дупки и ями ще ви се сторят прости неравности. След като в последно време засичаме кой кви ремонти прави стигнахме до извод че максимум 20хил. километра и сменяш половината окачване. Следващия път цялото. Незнам друго място освен северозападнала България където на колите дори пружините да консуматив като маслото

Отговори на това съобщение
 Re: ПИСНА МИ от дупки , кратери , ями !!!
Автор: asahi   
Дата:   26-02-10 18:14

Карам редовно по подбалканския от поне 10 години. Знам дупките и се оправям. Бил е МНОГО по зле.
В началото на седмицата навъртях 1000 километра София, Казанлък, Бургас, Варна, В.Търново. Най зле е около и във Варна. В голяма дупка не влезнах.

Императоре, всеки трябва да си гледа задълженията - ние да плащаме данъци, ИАП да организира ремонтите, правителството да управлява, Парламентът да твори закони, прокуратурата и съдът да се борят с престъпността. Ако всеки почне да търси причини да абдикира от задълженията си всичко отива на кино. Твоята анархия задоволява само собственот ти самолюбие.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.