Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 БЪЛГАРСКИ ПОЩИ-СМЯХ !!!
Автор: guciguci   
Дата:   13-01-10 19:23

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ-СМЯХ !!!
Автор: guciguci   
Дата:   13-01-10 19:24

След като около месец чаках пощенска картичка от Франция,днес я получих. Реших да погледна кога е изпратенаот там и кога е получена в България картичката и защо се е забавила толкова. Вижте снимките и си направете изводи. Вижте какъв е печатът от Франция и вижте българския печат на гърба на плика. Смешна и срамна работа...
Сега детето се радва на коледна картичка от дядо си [smilie18] [smilie23]

https://photo-forum.net/static/forum/2010-01/zjxu1089.JPG
http://photo-zona.net/images/user47502/album13593/large/1263403245_rmpz9607_SDC15070.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2010-01/nwke4530.JPG
http://photo-zona.net/images/user47502/album13593/large/1263403239_gump9535_SDC15071.JPG
[smilie23]



Публикацията е редактирана (13-01-10 19:25)

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ-СМЯХ !!!
Автор: marchello   
Дата:   13-01-10 19:38

[smilie5] [thankyou] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ-СМЯХ !!!
Автор: juslen   
Дата:   13-01-10 19:45

Е хайде сега за 20-30 дена закъснение проблем ли ще правим

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ-СМЯХ !!!
Автор: kevi53   
Дата:   13-01-10 19:56

Тоя па от небето пада[smilie18] Тряя да черпиш че изобщо си я получил - това е цяло чудо[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ-СМЯХ !!!
Автор: guciguci   
Дата:   13-01-10 20:01

Аз исках да покажа какъв печат имаме в България. Айде сега иди се оплачи някъде,кога си получил картичката.

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ-СМЯХ !!!
Автор: kevi53   
Дата:   13-01-10 20:06

[smilie18] Някой досега да е осъдил Пощите или Енергото за лошо свършена работа - аз не се сещам. Виж в Гоглето обчае колко изчезнали пратки и записи има и наказани виновници за цялата тая мизерия няма...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ-СМЯХ !!!
Автор: Lalinda   
Дата:   13-01-10 20:16

Чакай бе, гъци-гъци...

Това, че са й сложили печат в Дранси 93 на 18-ти декември, изобщо не означава, че са я качили на техните пощенски коли веднага...

Аз пък получих картичка от спътника си, изпратена на 4 януари в 16 ч. там, и с печат от дружбенския клон от 8 януари в 10 ч. Той е в 92-ри департамент, а твоите хора - в 93-ти, все същата.

Само че спътникът ми познава добре работата на тамошните пощи и праща коледни картички на първия работен ден на Новата година!

Млад си или пък си зелен, а може и нещо друго да не съобразяваш...
[smilie18]

Преди години, когато нямаше Интернет и електронна поща, съм получавала десетки картички от западните страни, на които дори там не слагат печат, за да става по-бързо, и идваха тук не по-рано от 10 януари. Да не мислиш, че нещо се е променило? Във френските пощи пък изобщо работят най-тъпите местни, може да не се съмняваш в това!
Преди десетина години обменях долари в едно бюро не къде да е, а в квартала Маре, най-посещавания от туристи, и черният на гишето сверяваше всяка банкнота с образа й в някакви дебели книги... Хората зад мен изумени ме попитаха КАКВА валута обменям, та гишейникът не я РАЗПОЗНАВА? В Марето, казвам ви...

Имам и други примери от тамошните пощи, но вие тук май предпочитате да злорадствате за нашите... Моля!

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ-СМЯХ !!!
Автор: guciguci   
Дата:   13-01-10 21:24

Аз питам защо не виждам нищо на българския печат?

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ-СМЯХ !!!
Автор: atrifonov   
Дата:   13-01-10 21:27

Lalinda ме убива с този СПЪТНИК. Винаги си мисля, че получава информация от космоса[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ-СМЯХ !!!
Автор: neuromancer   
Дата:   13-01-10 21:34

айде айде, сега пък френските пощи били виновни
преди време получавам колет от Хонг Конг, печатите се четяха.
От ХК до централна поща (разпределителна ли е, каква е) - 5 дена, оттам до кварталната поща (в София) - 3 седмици

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ-СМЯХ !!!
Автор: ivenchev   
Дата:   13-01-10 23:08

atrifonov,

на Лалинда сателита не го закачай, моля ... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ-СМЯХ !!!
Автор: SLR   
Дата:   13-01-10 23:08

Ми то затова пощите като средство за пренос на поздравителни картички умират, просто по е-майл става за минути[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ-СМЯХ !!!
Автор: guciguci   
Дата:   13-01-10 23:14

Абе не е същото по имейл. Картичката една хубава и като я отвориш пее,че и свети !!. Детето се радва на това. Не искам да го лепна от 2 годишно пред компютъра.



Публикацията е редактирана (13-01-10 23:29)

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ-СМЯХ !!!
Автор: ivenchev   
Дата:   13-01-10 23:21

Автор: SLR
Дата: 13-01-10 23:08

Ми то затова пощите като средство за пренос на поздравителни картички умират, просто по е-майл става за минути


Имам собствено мнение по въпроса. [smilie3]

Почти винаги изпращам пощенска картичка с пожелания до себе си оттук-оттам. [smilie10]

Много е сладко, когато я получиш ... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ-СМЯХ !!!
Автор: SLR   
Дата:   13-01-10 23:28

Много е сладко, когато я получиш - Е да де - "когато я получиш" [smile]

guciguci , напълно съм съгласен с теб, но имам усещането че последните 5 години съвсем го удариха през просото[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ-СМЯХ !!!
Автор: asahi   
Дата:   13-01-10 23:30

Да знаете - пощата не е най-бързото средство за предаване на информация. Нещо като парен локомотив. Вози, екзотично е, но не и бързо.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.