Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 куче от 15-я етаж
Автор: georgi969   
Дата:   27-12-09 22:47

Подробности

[smilie7] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: HP   
Дата:   27-12-09 22:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: georgi969   
Дата:   27-12-09 22:52

http://dnes.dir.bg/2009/12/27/news5611518.html

Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: caprichosa   
Дата:   27-12-09 22:53

ТОВА Е ОТВРАТИТЕЛНО.[smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie9] [smilie9] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: georgi969   
Дата:   27-12-09 22:54

http://dnes.dir.bg/2009/12/27/news5611518.html


Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: georgi969   
Дата:   27-12-09 22:55

Кое?Че кучето е вбесило съседката ,или че го е изхвърлила?

Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: HP   
Дата:   27-12-09 22:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: caprichosa   
Дата:   27-12-09 22:56

Ами и мен децата на съседите ме вбесяват,но не ходя да ги мятам.Емотиконите ти не са уместни.


Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: Todd   
Дата:   27-12-09 22:57

отново - работи![smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: Todd   
Дата:   27-12-09 23:00

Абе така е намерила тая мърша - нека влезе у нас да я видя .... ще и строша зъбите преди да приближи каквото и да е .

Секви идиоти - и от едната и от другата страна .
Както обичам да казвам и това куче не случи на човек !!!

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: HP   
Дата:   27-12-09 23:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: vladimir666   
Дата:   27-12-09 23:08

Кучето на съседите ми късаше нервите по цели нощи. При едно земетресение само си скочи от 8-я етаж.

Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: vizov   
Дата:   27-12-09 23:35

Абе, Капричоза, ти олигофрен ли си, дебил ли си, че да сравняваш децата с някакъв помияр?!? [smilie10]


Иначе за да влезе и да хвърли кучето от терасата или е много невротичка, или кучето (стопаните) е прекалило.
Колкото е виновна тя, толкова и двамата собственици.


Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: HP   
Дата:   27-12-09 23:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: caprichosa   
Дата:   27-12-09 23:45

Vizov,що така приемаш че всички пишещи тук са от мъжки пол?

Хората са виновни ама кой го отнесе накрая?
И изобщо каква е целта на тази тема?Да се надсмеем и да кажем браво на откачалката?
Или за пореден път да покажем колко ни липсва комуникацията и какви изроди може да бъдем ние-хората.[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: HP   
Дата:   27-12-09 23:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: caprichosa   
Дата:   27-12-09 23:55

И на мен ми е странно как ще им влезе в къщата,но...това ще се изясни после.
А младежа, че е опрашвал наляво-надясно по етажите....вероятността е голяма.

Кучето може би е тормозило всички с лая си...е,има начин,прави се подписка от съседите и собствениците се принуждават да махнат животното.Но да метнеш живо същество от 15тия етаж....


Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: pmartinov   
Дата:   28-12-09 00:05

Има и трети най-вероятен вариант:

Едно невротизирано кученце което никога не е разхождано живее в съседство с една жена със разстроени нервички.

Комбинацията от двете е полет от 15-тия етаж

До нас една мутра има пет кучета които понякога вият цяла седмица нон-стоп по 24 часа.

Вината не е в кучетата,но по-лесно е те да го отнесат...


Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: vizov   
Дата:   28-12-09 00:47

Маратинов, и на мене това ми беше мисълта [smilie3]

Капричоза, никъде не съм казал нищо за мъжки пол [smilie5]. Все пак мисля, че ми разбра мисълта.


Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: boni   
Дата:   28-12-09 01:34

Преди години, докато живеехме в апартамент в Ем.Марков, до нас имаше едни старци, с около 6-7 котки в апартамента. Дълго време се налагаше да се прибираме със запушени носове.
Всъщност беше някакъв неописуем ад. Никаква реакция на властите от многобройните жалби. По едно време имах намерение да нахлуя у тях и да избия всички котки, бяхме превъртяли от смрадта.
Въобще не ви го пожелавам.

Накрая цялата работа завърши с това, че котките изядоха старците. Изнесоха ги - дядото мъртъв от 2 дни с някакво натравяне на кръвта и целия нахапан, а бабата беше още жива, но умряла в болницата.
Племенника им, на когото беше прехвърлен апартамента, го заряза с котките вътре и стана някакъв истински ужас от врещене на гладни котки. Опитахме с другия комшия да ги ловим, обаче те бяха побеснели и си беше опасно.
Накрая го издирих оня шушумига, племенника и директно го заплаших с полиция, та намери начин да ги разкара.

Аз смятам, че трябва да е абсолютно забранено отглеждането на животни в апартамент, дори и ако един от живущите в блока е против.
Който иска да гледа животни, да живее в къща с двор.

Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: sunnyshot   
Дата:   28-12-09 04:05

В моята държава за всички по-горе описани дейности се отива в панделата. Престъплението е "animal cruelty" и включва и осмърдени котки в апартамент.

Ще ми се и въпросната съседка от Русе да бъде обект на подобно законодателство.


Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: Diandimov   
Дата:   28-12-09 06:11

Абе Sunny Shoot, знаеш ли колко пъти кучетата на изкукалите ми съседи наоколо са ме докарвали до състояние да си обещая че ще си купя шмайзер и ще разстрелям тъпите животни?

Колко пъти съм тикал хиляди тапи в ушите си, само и само да не чувам джафкането и виенето им? Лягаш си след полунощ, след 10-12 часа работа, и то почва, мамка му!

Идвало ми е да си завра главата в тоалетната чиния и да запечатам всичко това с оная самовтвърдяваща се пяна за изолация.

Обаждам се на 911, щото е късно и Animal Control не работи. И оная ми казва че не може нищо да направи, въпреки че изкрейзваме. И на нея й били лаели кучета нощем!!!

По едно време мислех да изляза гол на улицата и да крещя, за да привлека внимание върху проблема (но не го направих де).

Нещо невероятно много има сбъркано в това хората да гледат животни в къщите и апартаментите си. Някаква останка или мечта за аристократимност, не знам. Запълване на мястото на някой липсващ, или какво. Или на нещо липсващо. Гледането на животни в жилищата е просто форма на щизофрения! Нещо невероятно нередно, и то трябва да бъде прекратено!

Разбирам да имаш имение от няколко декара - гледай си каквото щеш. Но когато апартаментите и къщите са така близо една до друга... Torture!


Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: vladimir666   
Дата:   28-12-09 07:42

boni
Diandimov


[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: мара   
Дата:   28-12-09 08:00

амчи статията е 3 пръста, бе. не мое се съди по нея. току виж било любовна история с изкупителна жертва.

Отговори на това съобщение
 Re: куче от 15-я етаж
Автор: Marillion   
Дата:   28-12-09 08:43

Зная, че има хора, които ще ме линчуват за това, което ще напиша, ама не ми пука.

Не мога да разбера тия хора, които гледат кучета в апартамент. Котка, хамстер, папагалче... както и да е, ама куче. Тези животни не могат да живеят в 50 кв.м. Изискват много грижи, дори и да са от дребни породи. Кучето не е виновно, че стопаните му са го заключили на терасата и му хвърлят по някоя огризка, за да не умре от глад.

Гледането на животни в апартамент изобщо не е препоръчително. Представете си вас да ви затворят в 2 стаи и да ви извеждат 1 път на ден, за да се облекчите. Това противоречи на природата.

Много обичам индивиди, които са си взели огромно куче, което иска да бяха поне по 10 км. на ден, и го гледат в тристайната си панелка. Тези кучета имат естествената способност да започнат да вият в 12 вечерта и така да откарат до сутринта. А на стопаните им това изобщо не им пречи. Чувал съм изрази от сорта "да вие бе, аз за какво го храня туй куче?"

На никой не му пука, че ти си работил 12 часа и имаш по-малко време, за да си починеш, а онова чудо не спира да вие и лае.

След като им писне да си гледат псетата, тия дето са ги гледали в 50 квадрата, един ден просто им бият шута и кучето се присъединява към глутниците, които щъкат из града. После мрънкат, че кмета не бил изгонил бездомните кучета.

Аз разрешение на проблема съм си намерил. Щом собственика на кучето не вземе мерки, взимам аз. Съжалявам ги животинките, защото ги обичам, но за мен е по-важно семейството ми. Имах един комшия /в съседен блок/, който си гледаше куче на тавана. Това куче виеше по цяла вечер. На 2-я месец не издържах и го отстрелях от покрива на съседния блок.
Имах съсед, който си пускаше булдога да обикаля сам из междублоковото пространство. Предупредих го, че кучето ще направи беля, но той изобщо не взе мерки. Докато един ден това куче не скочи с/у две дечица. Слава-богу само бяха изплашени и едното дете беше със скъсана раница. Онзи си го прибра точно за 1 седмица и после пак го пусна. Като го видях му дадох да си хапне саламче с екстри. След 10 мин беше се гътнало с пяна на уста. Сори, ама... нема ги трая такива. Аз дете имам и то си играе там.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.