Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Мини лаптоп за подарък?
Автор: navy   
Дата:   22-11-09 12:45

Добър ден [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   22-11-09 12:46


Реших да се допитам и до Вас и тогава да взема решение.
Винаги има вероятност да изкочи някой изгодно и за двете страни предложение.
Решил съм, е, умувам го още, но мисля да подаря на дъщерята лаптоп за нова година.
Тя е 8-ми клас и нещо 10-11 инчово, с камерка, уайрлес, 1,2-1,5 кг. би и паснало най-добре [smilie7]
Със сестра си имат домашен ПС, но друго си е тя да си има 'привейт спейс' както се вика [smilie7]

Затова ако някой има такъв и смята да го продава на добра цена бих разгледал предложението му.
Не ми се обикаля по ПС фирми и да си губя времето да разглеждам таралясници с неясни и скрити проблеми...

Сигурния вариант за сега е ИБЕЙ с филтър: нов нотбук, до Х$, до 11 инча и т.н. и т.н.

Излизат наистина добри предложения като това например:

http://cgi.ebay.com/MSI-U120-001US-WIND-book-1gb-160gb10-

+

atom-n270-1-60ghz_W0QQitemZ380127652975QQcmdZ

+

ViewItemQQptZLaptops_Nov05?hash=item58815fac6f

(трябва да се сглоби линка) [smilie2]

Знам, че ибея е най-добрия вариант, но както казах по горе - не се знае откъде може да изкочи заека [smilie3]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   22-11-09 13:03

navy, направи услуга на детето си, купи му macbook. наскоро имаше промоции за ученици, но не знам дали още са валидни.

мойта щерка, откакто се обзаведе с imac се чуди защо и как се е мъчила преди --- и определено гледа сеира на съучениците си.

инак, ако ти фен на нетбук, поразходи се из всичкомаркетите, има какви ли не модели (вземи и нещо шарено, да не забравиш :))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   22-11-09 13:05

макбука само дето е по скъп...
стига с тия макове!
ако знаеш как да работиш - ядове няма да имаш [smilie7]
а и в училище искат ПС, не мак [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   22-11-09 13:08

на мака може да се сложи винбоза.... ама жалко за мака...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   22-11-09 13:08

Нейви, отиваш в 2-3 магазина, разглеждаш, харесваш си модел, после се прибираш вкъщи, пускаш домашното ПЦ и си поръчваш компютъра по интернет [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   22-11-09 13:10

той мака вътре вече си е като всички други ПС-та, голям праз, че е мак [smilie7]
а и не искам да давам тройно за нещо, което не си оправдава парите в случая [smilie7]

струва ми се, че прекалено много изопачавате нещата. да, може би е по удобно за нуубитата, но не чак толкова, че да колабираме от кеф, не е като да не съм работил...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   22-11-09 13:12

ми мака си е затова мак да се ползва като мак... ама всеки сам си избира пътя... аз съм щастлив че годините на винбоза останаха зад мен и мак нямам никакви ядове...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   22-11-09 13:22

че аз и така нямам никакви ядове [smilie7]
ако си имал проблеми с уин-а, разбирам [smilie7]
аз дали ще съм с мак или с уин - се тая [smilie7], след като мога да се оправям и с двете и така да си ги настроя, че да нямам проблеми [smilie7]

имал си пари отгоре, дал си [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   22-11-09 13:26

имал съм изкарал съм ги пак...

особено пък за аймака са били най-добре изхарчените пари....

перфектен монитор и много спестено място...

за производителност просто да не говорим...

е верно не е за геймърчета... за бачкане е..

аб я да отида да си ъпдейтна антивирусната че... а то нямам от 3 години антивирусна....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   22-11-09 13:27

тук и аз се чудя за какво ще и е мак на щерката....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvanChohadjiev   
Дата:   22-11-09 13:27

Това не е по-скъпо от ПС аналозите и за ученици има -5%
цък


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nodoubt   
Дата:   22-11-09 13:53

аз съм се спрял на hp mini 1.66 atom win7. като недостатък вин-а е стартер едишън и офиса е трайъл 2 месеца [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: william   
Дата:   22-11-09 14:09

navy, разгледай, ама на живо, Lenovo IdeaPad и Vaio W. Много добър дизайн и качествена изработка имат и двете.
Е по-скъпи са от китайците, ама за теб нали цената не е фактор [smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   22-11-09 14:19

като оставим на страна, че най-добре да идеш да разгледаш с щерката, преди да избираш каквото и да е по цена и спецификации.

има не лоши компютри по спецификация, които после се оказват абсолютно дърво като дизайн, изпълнение и... спецификация :)

сериозно ти говоря за мак-а -- минал съм го тоя път с 8-класничка. "дали ще ми върши работа..."

след като изслуша всички теории на майка си, че няма да има майкрософт офис и т.н. накрая се съгласи -- а се оказа, че си има и чуден майкрософт офис за мак и т.н.

след като прочете в инструкцията за експлоатация (микро-книжка) "вия и вашия imac сте създадени един за друг" -- напълно миряса. :)

досега не се е оплакала за нито едно нещо, дето не може да прави за училище!

най-големия майтап беше, веднъж ме вика да и помогна за домашно по информатика "напишете спецификацията на вашия компютър" и ме пита, абе на тоя макинтош как да разбера какво има вътре??? (предишния си компютър го знаеше каква е грозотия там, а мака дори не е ясно откъде се разглабя). Показах и в менюто с ябълката "За този Макинтош" и реакцията беше: "Стига бе, и това ли е толкова просто? Явно забравям, че имам Макинтош".


Та... не карай детето от малко да се учи как да се мъчи с компютъра си и да му слугува. Научи го как да го употребява.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   22-11-09 14:51

До преди малко бях в някакъв магазин за техника - домо или нещо подобно. Имаше поне 10-на модела "малки" лаптопи. Направи ми впечатление, че са предимно розови или бели....

Цените от 400-1000 лв.

Влизаш, избираш, купуваш.

Иначе Асусчета ЕЕ ПЦ се намират и по-евтино, ама са мноо дребни.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Славов   
Дата:   22-11-09 14:54

MSI [smilie24] [smilie24] [smilie24]

От година и нещо работи денонощно и безотказно .....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: luboombre   
Дата:   22-11-09 16:46

Аз си научих урока да не давам акъл на Navy ,защото той знае предварително отговорите на въпросите си![smilie25] Възможно е дори да е купил или поръчал.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Мини лаптоп за подарък?
Автор: pmartinov   
Дата:   22-11-09 16:58

https://photo-forum.net/static/forum/2009-11/lrtl5134.JPG
http://4.bp.blogspot.com/_JQ-3vPMtKgs/SoFs473l9oI/AAAAAAAAGno/T-TT6iZkehQ/s1600/tablica%2B420%2B2400



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   22-11-09 17:52

Ей го:

http://laptop.bg/#/details/HP/10/2636


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   22-11-09 18:20

IvanChohadjiev,
1846.00 лв.[smilie7]
То да ти кажа... пак се изхфърлихме в крайности [smilie7]
Данби, ама и ти го даваш много пристрастено...
Виж, моите деца не спят с компютрите и не са толкова на ти с тях и не искат и да бъдат...
Сори, ама предпочитам да спортува навън и да изкарва 4-ки по информатика, отколкото да се изгърбва по цели нощи и да се кокори на тоя екран...
Рахитясаха тия деца, като ги погледнеш едни бледи и изпити, болнави...

Лаптоп и взимам за самата идея. Да си има, защото и е мерак, но не толкова, че да и е като 'домашен любимец', че дори да се прехласваме...
"вия и вашия imac сте създадени един за друг" - пълна простотия... ама пълна. Пак ти казвам - макинтошите не са извънземни и не е нещо кой знае какво, хумнахте се вече [smilie7]

Е, нещо за 200-300 долара от ибея да си влиза от време на време в нет-а, да си гледа това онова и толкова...
Моите деца си имат реални школи по рисуване, пиано, спортуват, играят навън, изобщо не искам да зомбясват пред екраните като другите [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   22-11-09 19:48

Хе хе, моя приятел гледай какво продавал...

http://www.dandg.bg/bshop/product_info.php?cPath=158&products_id=21744

Муцка...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: luboombre   
Дата:   22-11-09 19:55

Аз кво ви казах?[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kote   
Дата:   22-11-09 19:58

http://www.dandg.bg/bshop/product_info.php?cPath=158&products_id=21741
като е твои приятел нека да ти предложи това
обърни внимание на часовете
а и екрана е по-добре най-малкото няма да се кьори на по-малък да си разваля очите

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   22-11-09 20:02

Дзък

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.